Абітурієнту // Огляд цін на навчання // Де в Україні готують юристів

реєстрація

Увага! Технічні роботи.

Шановні користувачі, на сайті планові технічні роботи. Просимо утриматись від оновлення власних даних на сайті до 08:00 29.03.2011. Дякуємо за розуміння.

Зверніть увагу!

Де в Україні готують юристів

Якщо Ви вже визначилися із своєю подальшою професією і знаєте за яким напрямком будете навчатися, цілком логічно, що перед Вами постало наступне запитання - де продовжити своє навчання? Пропозицій у сфері освітніх послуг багато, та чи всі Вам відомі ВНЗ які зможуть допомогти здобути омріяну спеціальність? Для тих хто вирішив стати правником, але ще не визначився з ВНЗ, пропонуємо увазі перелік столичних ВНЗ які допоможуть здобути відповідний фах. Поруч з ВНЗ які готують правників зазначено вартість їх послуг. У випадку, якщо навчальний заклад ще не визначив ціну освітніх послуг на 2012/2013 н.р. наведено минулорічні розцінки.

Така інформація стане у нагоді для тих, хто не зможе (або не розраховує) поступити на бюджетне місце, або для тих, кому не по кишені стала освіта у власному закладі. Адже не поодинокі випадки, коли одні ВНЗ пропонують "дорогу" освіту бакалавра й відносно "дешеву" магістра і навпаки, "дешевий" бакалаврат і "дорогу" магістратуру. Окремі ВНЗ пропонують спеціальні знижки для студентів які перевелися на навчання з інших установ.

З кожного у переліку ВНЗ йтиме перехід на його сторінку у "Довіднику ВНЗ України", де буде зазначено контакти, форму власності та іншу необхідну для абітурієнта інформацію про навчальний заклад. Перелік сформовано відповідно до вартості навчання на першому курсі бакалаврату - від найдорожчих освітніх послуг до найдешевших.

Ціни на 2013/2014 навчальний рік

Ціни на 2012/2013 навчальний рік

Попередня сторінка розділу: Огляд цін на навчання

Увага! Ви можете обговорити матеріали цього розділу в форумі
або запропонувати власний матеріал для розміщення на сайті.