Про проект

реєстрація

Увага! Технічні роботи.

Шановні користувачі, на сайті планові технічні роботи. Просимо утриматись від оновлення власних даних на сайті до 08:00 29.03.2011. Дякуємо за розуміння.

Юридична консультація

Увага! Безкоштовна правова допомога!

Відтепер на сторінках сайту "Освітній портал" Ви маєте можливість отримати фахові відповіді на Ваші звернення з питань пов'язаних із освітнім процесом

Партнер рубрики - Юридична клініка "Надія" Українського державного університету фінансів та міжнародної торгівлі.

Більш докладно

Про проект "Освітній портал"

"Освітній портал" (www.osvita.org.ua) засновано в середині 2002 р. групою однодумців, в онлайні проект з'явився в січні 2003 р. Першочергова мета - якісне інформування громадян щодо вищої освіти в Україні. Так, першим розділом проекту був електронний довідник "ВНЗ України", згодом з’явилися "Новини освіти та науки", "Каталог освітніх сайтів", "Календар освітніх подій" та багато інших цікавих розділів. Мета на сьогодні - розширити створений простір для спілкування освітян онлайн, наповнювати його свіжою та актуальною інформацією галузі.

Аудиторія проекту

Найбільше портал відвідує молодь, що користується новітніми технологіями: школярі, абітурієнти, студенти - це найактивніша група користувачів. Також проект цікавий молодим науковцям, викладачам, керівникам ВНЗ та батькам абітурієнтів. За даними Google Analytics портал у червні 2013 р. відвідало близько 350 тис. осіб, що переглянули понад 750 тис. сторінок - 92% цих користувачів з України.

Клієнти та партнери проекту

Коло партнерських зв'язків проекту постійно розширюється. Щоденні новини проекту транслюють: META, Yandex, RedTram та інші. Сайт проекту згадується на понад 217 тис. інших веб-сторінках у всесвітній мережі Інтернет, серед яких - сторінки сайтів новин, освітянських сайтів, офіційних державних сайтів, у т.ч. МОНМС України.

Рекламними послугами проекту користуються провідні компанії українського та міжнародного ринку, наукові фонди та організації, бізнес-школи, вищі навчальні заклади (як державної так і приватної форми власності), виставкові фірми тощо. Наші клієнти розуміють всі переваги всесвітнього інформаційного простору та вдало використовують його у своїй діяльності.

Відзнаки та дипломи проекту

"Освітній портал" щороку є інформаційним партнером та учасником всеукраїнських освітніх виставок, виставок закордонних навчальних закладів. Проект підтримує різноманітні молодіжні конкурси та грантові програми.

Освіта та кар'єра - 2010 Сучасна освіта в Україні - 2011 Сучасні навчальні заклади - 2011 Освіта та кар'єра - 2011

Нам є, що запропонувати клієнтам та партнерам проекту. Приєднуйтесь!

Інші відомості про проект: