Освіта за кордоном // Агенції // "Concept" - освітній центр

реєстрація

Увага! Технічні роботи.

Шановні користувачі, на сайті планові технічні роботи. Просимо утриматись від оновлення власних даних на сайті до 08:00 29.03.2011. Дякуємо за розуміння.

Зверніть увагу!

Освітній центр "Concept"

Освітній центр "Concept" пропонує різноманітні програми навчання для дітей і дорослих у Великій Британії, Канаді, США та Німеччині.

В основі роботи нашого центру - індивідуальний підхід до кожного студента. Наші фахівці допомагають підібрати навчальний заклад і курс, пройти тестування, процес подачі документів, а також проконсультують з усіх практичних питань, що стосуються освіти у Великій Британії та інших країнах. Підтвержденням кваліфікації співробітників центру є спеціальний Education UK Certificate for Agents, виданий Британською Радою.

Наша діяльність:

 • організація літніх, осінніх, зимових та весняних канікулярних програм для дітей (англійська, німецька та французька мови);
 • організація програм вивчення англійської мови для дорослих від 18 років (бізнес-англійська, підготовка до мовних іспитів);
 • для студентів - програми в мовних центрах при університетах Великої Британії, Німеччини, Канади;
 • підготовка та організація вступу до британських шкіл-пансіонів;
 • підготовка та організація вступу до університетів на програми бакалавра та магістра (MBA, LLM), а також підготовчі програми (Foundation, Pre-Master).

Наші проекти:

 • в партнерстві з Британською Радою
  - конкурсні програми для викладачів англійської мови та студентів;
 • конкурсні програми для молоді
  (за підтримки британських навчальних закладів);
 • проведення навчальних семінарів та інформаційних презентацій.

Важливим видом нашої діяльності є допомога у встановленні партнерських зв'язків між українськими та британськими університетами, що сприяє розробці спільних навчальних програм та обміну досвідом для викладачів.

З 2014 року розпочато новий проект - конкурс на отримання повної стипендії на навчання в британській школі-пансіоні Adcote School для учениць з України! В конкурсі можут брати участь дівчата від 14 до 17 років, які мають видатні академічні та творчі досягнення. Стипендія надає можливість навчатись на програмах GCSE та/або A-level. Конкурсанти мають підготувати портфоліо, скласти тести з англійської мови та математики, а також пройти співбесіду з директором школи. Докладні умови участі на сайті освітнього центру "Concept".

Наші контакти:

Адреса:
Освітній центр "Concept"
Київ, вул. Сагайдачного 14-В, офіс 5
Телефони:
380 44 362-32-62
380 44 362-38-68
Пошта:
info@iecc.com.ua
Веб-сайт:
www.iecc.com.ua

Попередня сторінка розділу: Агенції

Увага! Ви можете обговорити матеріали цього розділу в форумі
або запропонувати власний матеріал для розміщення на сайті.