Освіта за кордоном // Агенції // "DEC" - агенція освіти за кордоном

реєстрація

Увага! Технічні роботи.

Шановні користувачі, на сайті планові технічні роботи. Просимо утриматись від оновлення власних даних на сайті до 08:00 29.03.2011. Дякуємо за розуміння.

Зверніть увагу!

Логотип освітньої агенції "ДЕК"

Освітня агенція DEC education працює на ринку освіти за кордоном з 1999 року. За цей час було відкрито 2 представництва в Україні та Молдові.

DEC education входить до групи компаній DEC Group, і є лідером у сфері консультаційних послуг з освітніх програм за кордоном.

DEC education – агенція широкого профілю, оскільки ми надаємо послуги з мовних курсів для дорослих та дітей, оформлюємо на програми середньої освіти в приватні школи і коледжі, допомагаємо зі вступом на програми вищої освіти (бакалаврат і магістратура), включно з підготовчими програмами (Foundation, Pre-Masters).

Чим DEC education краща за інших?

  • Компанія, яка динамічно розвивається
  • Багаторічний досвід
  • Тісна співпраця з закордонними навчальними закладами
  • Гнучкість в роботі
  • Позитивні репутація та імідж агенції
  • Повний спектр послуг – від оформлення на освітню програму до оплати навчання та придбання авіаквитків в офісі агенції
  • Програма лояльності для клієнтів

Що ми робимо на освітньому ринку?

  • Окрім консультаційних послуг DEC education є організатором міжнародних освітніх виставок, які проходять 2 рази на рік: у жовтні "Вища освіта за кордоном", у березні "Найкраще в британській освіті".
  • Також чотири рази на рік DEC education організовує ознайомчі семінари, за підтримки швейцарського Інституту готельного менеджменту Hotel Institute Montreux.
  • Наша освітня агенція раз на рік проводить конкурси серед школярів, надаючи, в якості призів, безкоштовні поїздки за кордон на освітні програми.

Чим ми пишаємось?

DEC education – єдина в Україні та Молдові освітня агенція, що нагороджена в номінації "Краща Агенція Східної Європи 2008" за версією "Language Travel Magazine". В 2009 – 2010 рр. DEC education також увійшла в п'ятірку лідерів.

Які наші кращі проекти?

Базуючись на багаторічному досвіді DEC education, ми заснували британський мовний табір DEC camp та британську мовну школу DEC school для того, щоб реалізувати все краще, що є в закордонній системі освіти на території України.

Контакти DEC education:

м. Київ 01014, вул. Проф. Підвисоцького, 16

Тел.: (44) 390-76-24, 286-97-14
ukr@dec-edu.com
www.dec-edu.com

Попередня сторінка розділу: Агенції

Увага! Ви можете обговорити матеріали цього розділу в форумі
або запропонувати власний матеріал для розміщення на сайті.