Освіта за кордоном // Агенції // Education in Vienna" - міжнарожна освітня ко...

реєстрація

Увага! Технічні роботи.

Шановні користувачі, на сайті планові технічні роботи. Просимо утриматись від оновлення власних даних на сайті до 08:00 29.03.2011. Дякуємо за розуміння.

Зверніть увагу!

Education in Vienna

Вища освіта в Австрії з компанією "Education in Vienna"

Education in Vienna – міжнародна компанія, що спеціалізується на отриманні освіти в Австрії. Ми давно і успішно працюємо на ринку освітніх послуг і впевнені, що робимо свою роботу на відмінно. З того часу, як перший студент вступив до Віденського університету, ми щороку відправляємо на навчання більше тисячі студентів.

Навчання в Австрії

ФотоНаша спеціалізація – сприяння у вступі до університетів Відня, а також курси вивчення німецької мови. Ми надаємо повне сприяння громадянам країн СНД в отриманні вищої освіти в Австрії. Ми пишаємося тісними зв'язками з найкращими і найпрестижнішими державними та приватними університетами Австрії.

Наша компанія надає повний спектр послуг за обраним клієнтом пакетом: від збору документів до облаштування на місці й супроводження в самій Австрії. Ви можете ознайомитися зі змістом пакетів у нас на сайті.

ФотоПрацювати з нами просто! При необхідності, ми завжди готові надати детальну консультацію будь-яким зручним для Вас способом: чи то скайп, електронна пошта або особиста зустріч в одному з офісів компанії (Москва, Київ, Одеса і Вінниця). Головний офіс знаходиться в Австрії. Ми завжди відкриті і доступні для наших клієнтів.

Ми пропонуємо всі види освітніх програм в Австрії:

 • підготовка до вступу в університет Відня;
 • вища освіта в кращих університетах столиці Австрії;
 • магістерські програми;
 • отримання другої вищої освіти;
 • курси німецької мови для дітей та дорослих.

Чому навчання в Австрії разом з Education in Vienna?

 • вузька спеціалізація дозволила нам стати справжніми експертами в питаннях вступу до ВНЗ Австрії;
 • кожен наш клієнт стає студентом;
 • щороку ми відправляємо на навчання студентів з різних країн СНД: РФ, України, Казахстану, Вірменії та інших країн;
 • команда професіоналів, яка працює для Вас;
 • колосальний досвід у відкритті віз для наших студентів;
 • велика база нерухомості, в тому числі і студентських гуртожитків;
 • ми є постійним учасником виставок серед освітніх програм за кордоном.

ФотоEducation in Vienna стабільна і надійна компанія. Ми працюємо на ринку вже багато років і знаємо про всі нюанси вступу до вищих навчальних закладів Австрії, а також навчання на курсах німецької мови. Ми працюємо безпосередньо з університетами без посередників і розробили унікальні пакети послуг, щоб максимально задовольнити потреби наших клієнтів. Нам подобається те, що ми робимо, і ми постійно підвищуємо свою кваліфікацію і професіоналізм для того, щоб Ви змогли вступити й навчатися в Австрії без проблем і зайвих нервів.

Послуги компанії "Education in Vienna":

 • Консультації – команда професіоналів відповість на будь-яке питання, що стосується системи освіти в одному з ВНЗ Відня. Ми консультуємо клієнтів з усіх країн СНД і знаємо всі нюанси, характерні для кожної з країн.

 • Оформлення документів – складання повного пакету документів, необхідного для вступу до вищого навчального закладу. Склад документів і вимоги до їх оформлення можуть відрізнятися в залежності від обраного ВНЗ. Ми готові надати повне сприяння в подачі документів відповідно до вимог кожного австрійського університету.

 • Отримання візи – ми беремо на себе всі турботи по оформленню візових документів та надаємо консультацію перед проходженням інтерв'ю в посольстві.

 • Інформаційна підтримка – найкращий підбір навчального закладу і програми у відповідності з вашими побажаннями і можливостями, переклад і легалізація необхідних документів, бронювання та придбання авіаквитків, забезпечення медичного страхування за кордоном.

 • Проживання у Відні – підбір та пошук необхідного житла в залежності від уподобань клієнта і обраного вищого навчального закладу. Розміщення в студентських гуртожитках, комфортних квартирах або шикарних пентхаусах.

 • Курси німецької мови – тільки кращі школи і передові академії Відня з вивчення німецької мови. ФотоСучасні методики, висококласні викладачі, найбільш актуальні навчальні матеріали.

Ми пишаємося своїми студентами, які вступили з нашою допомогою в кращі університети Австрії. Їх навчання – визнання наших успіхів у професійному середовищі. Ми завжди раді надати Вам всебічну підтримку. Звертайтеся до наших консультантів.

Наші контакти:

Сайт:
www.edu-vienna.com
E-mail:
office@еdu-vienna.com
Представництва:
 
Австрія
Центральний офіс
1010 Відень, Австрія,
Operngasse, 17-21
Тел.+43 676 587-97-47
skype edu-vienna
Офіс у Москві 125047 Росія, Москва,
пл. Тверська Застава, 3, офіс 152
+7 499 250-47-59
skype edu-vienna-info
Офіс у Вінниці 21021 Україна, Вінниця,
вул. 600-річчя, 46
+380 67 766-08-70
skype online_edu-vienna
Офіс у Києві 01001 Україна, Київ,
вул. Шота Руставелі, 8, офіс 3
+380 67 449-42-17
skype online_edu-vienna
Офіс в Одесі Україна, Одеса,
пр. Шевченка, 2, оф. 6
+380 48 772-18-49
+380 93 401-66-66

Попередня сторінка розділу: Агенції

Увага! Ви можете обговорити матеріали цього розділу в форумі
або запропонувати власний матеріал для розміщення на сайті.