Освіта за кордоном // Агенції // "Eurostudy" - польсько-українська програма

реєстрація

Увага! Технічні роботи.

Шановні користувачі, на сайті планові технічні роботи. Просимо утриматись від оновлення власних даних на сайті до 08:00 29.03.2011. Дякуємо за розуміння.

Зверніть увагу!

Eurostudy - агенція освіти в Польщі

Навчання у Польщі - це беззаперечна перспектива!

ФотоКожен, хто усвідомив цінність освіти, нізащо не втратить можливості отримати ще більше знань і навичок. Особливо, якщо є можливість відправитися на навчання в іншу країну. Адже це не лише диплом міжнародного зразка, це – вивчення нових іноземних мов, нові друзі, новий спосіб життя і новий погляд на світ! Що вже говорити про кар'єру?

Язик до Польщі доведе

ФотоУсі ці широкі можливості знаходяться зовсім поряд з Україною і доступні навіть тим, хто поки що не може назвати себе поліглотом і мультимільйонером (вартість навчання, як і в українських університетах - від 800 євро/рік). Їх надають вищі навчальні заклади сусідньої Польщі, де в останні 10 років сфера освіти розвивається більш ніж активно і відповідно до новітніх тенденцій. Щоправда, ще нещодавно нашим студентам, щоб вступити, доводилося особисто долати різноманітні юридичні й бюрократичні перепони. А сьогодні всім охочим із задоволенням допоможуть уважні і відповідальні професіонали, чий досвід перевірений часом, - представники програми Eurostudy.

ФотоПольсько-українська програма Eurostudy базується на двосторонніх угодах з провідними ВНЗ Республіки Польща у Варшаві та Кракові. Серед її завдань - комплексне вирішення питань відносно вступу українських абітурієнтів до ВНЗ-партнерів програми, забезпечення їх житлом, а також виготовлення тимчасового польського посвідчення. Від Вас потрібно лише прагнення навчатися і стандартний пакет документів, все інше за Вас зроблять представники програми.

ФотоДля участі в програмі Вам не доведеться складати додаткові іспити або надавати результати ЗНО. Розгляду підлягають лише освітні документи - атестат, дипломи. Учасниками програми, а згодом і студентами польських ВНЗ, можуть стати особи, що отримали повну загальну середню або вищу освіту із ступенем бакалавра, спеціаліста або магістра. І, до речі, на початку знання польської мови не потрібне!

Думаю, у Вас навіть не залишилося сумнівів - куди піти вчитися? Тільки у Польщу і лише з допомогою компанії Eurostudy!

Будемо раді бачити Вас за адресою:
м. Київ, вул. Олександра Мішуги 2, під'їзд №5, поверх 8, оф. 322
(станція метро "Позняки").

+380 96 096-16-00; +380 50 416-16-00; +380 63 578-16-00

Детальна інформація - на сайті www.eurostudy.info

Попередня сторінка розділу: Агенції

Увага! Ви можете обговорити матеріали цього розділу в форумі
або запропонувати власний матеріал для розміщення на сайті.