Освіта за кордоном // Агенції // "ICEA" - міжнародне освітнє агентство

реєстрація

Увага! Технічні роботи.

Шановні користувачі, на сайті планові технічні роботи. Просимо утриматись від оновлення власних даних на сайті до 08:00 29.03.2011. Дякуємо за розуміння.

Зверніть увагу!

ICEA – міжнародне освітнє агентство

ICEA (International Cultural and Educational Agency) – міжнародне освітнє агентство з багаторічним досвідом на ринку освітніх послуг. Ми співпрацюємо з найкращими навчальними закладами США, Канади, Великобританії, Ірландії, Польщі, Мальти, Німеччини, Австрії, Австралії та багатьох інших країн. Більш як 450 університетів та коледжів світу є нашими партнерами. І ми раді запропонувати Вам найкраще!

Ми працюємо для людей, які потребують професійної, кваліфікованої допомоги під час вибору навчального закладу за кордоном. Ми допоможемо Вам розкрити ваш унікальній талант, та стати успішними.

Головним завданням агентства є надання повного циклу послуг, які в повній мірі задовольняють потреби клієнтів: починаючи з вибору навчального закладу та організації процесу реєстрації на навчання, ми допомагаємо в оформлені пакету документів на отримання візи в посольстві, координуємо процес підбору проживання під час навчання, трансферу, а також здійснюємо підтримку під час навчання за кордоном та після його завершення.

Основні напрямки роботи агентства ICEA:

  • Освіта за кордоном для дітей: середня освіта, мовні табори, канікулярні програми, програми інтеграції та профорієнтаційні програми.
  • Освіта за кордоном для молоді: вища/друга вища освіта, програми підтвердження дипломів, магістерські програми, мовні курси, професійні стажування.
  • Освіта за кордоном для ділових людей: друга вища освіта, мовні курси, МВА, LLM, phD, професійні сертифікати, програми підтвердження дипломів.
  • Агентство займається стипендіальними програмами, ми допомагаємо обдарованим дітям здобути стипендії на навчання за кордоном.
  • Поряд з освітніми програмами за кордоном агентство ICEA надає послуги для удосконалення англійської мови на території України, а саме:
    • Програма електронного вивчення англійської мови SMRT, яка розроблена та підтримується Canadian Сollege, Канада. Програма запроваджена в Україні за підтримки МОНУ з 2012 року та успішно працює більше як в 70 школах та вищих навчальних закладах України.
    • ICEA Summer Camp – англомовний табір на березі Чорного моря, який функціонує з червня по серпень вже 5 років поспіль. Під час відпочинку в таборі діти мають можливість вдосконалювати навички англійської мови безпосередньо з носіями мови (з США, Канади та Великобританії). Також вас чекають розваги та екскурсії, тепле море та багато нових друзів.

Протягом останніх 10 років агентство ICEA є надійним міжнародним партнером в Україні з надання послуг в отриманні престижної освіти за кордоном та допомагає студентам збудувати свою кар’єру в іноземних компаніях.

Нашими партнерами є члени професійних міжнародних освітніх співтовариств – British Council, ARELS (Великобританія), RELSA (Ірландія), GFDS (Німеччина), SOUFFLE, UNOSEL (Франція), AA.EP (США), ELICOS (Австралія), FELTOM (Мальта) та ін.

Наші контакти:

Адреса:
18005, м. Черкаси, бул. Шевченка, 424
Телефони:
+380 472 56-02-30, +380 472 56-02-40
+380 67 472-47-23, +380 63 744-95-12, +380 95 019-59-92
E-mail:
development@icea.com.ua
Cайт:
www.iceainternational.com, www.iceaonlinefair.com

Попередня сторінка розділу: Агенції

Увага! Ви можете обговорити матеріали цього розділу в форумі
або запропонувати власний матеріал для розміщення на сайті.