Освіта за кордоном // Агенції // "Маркус" - освітня агенція

реєстрація

Увага! Технічні роботи.

Шановні користувачі, на сайті планові технічні роботи. Просимо утриматись від оновлення власних даних на сайті до 08:00 29.03.2011. Дякуємо за розуміння.

Зверніть увагу!

Маркус - освітня агенція

Ласкаво просимо до освітньої агенції Маркус

Приїжджайте до нас вчитися, ви потрібні Канаді - Ваша молодість, таланти та потенціал Канада оцінить гідно!

Маркус - це вузькоспеціалізована агенція з питань освіти в Канаді. Ми є офіційним, незалежним представником (агентом) канадських вищих навчальних закладів на території України, Росії, Білорусії, Казахстану.

У рамках програми "Студентський Шлях" ми працюємо з державними ВНЗ, що дає вам можливість проходження імміграційного процесу за програмою Canadian Experience Class. Серед коледжів, з якими ми співпрацюємо, усім відомі: George Brown College, Georgian College, Sheridan College та інші.

Програми, які ми пропонуємо:

 1. ФотоДипломні і післядипломні освітні програми
 2. Підготовчі курси для вступників до ВНЗ, "інтенсивна англійська"
 3. English + Film Production
 4. Study and Work
 5. English Voyage
 6. Літній табір

  ФотоУ літні періоди ми пропонуємо можливість проживання в літньому таборі в м. Торонто (+ Монреаль), Канада (термін проживання мінімум 2 тижні). Заняття проходять у школі, яка є власністю Університету Торонто. Курс допоможе покращити навички англійської мови, зосередивши увагу на ключовому: читання, письмо, вимова і аудіювання. Суттєво акцентується увага на розвиток навички говорити мовою впевнено і вільно. Наповнення в класах є багатонаціональним.

 7. Школи

  У Канаді діє велика кількість приватних шкіл, які відкриті до прийому учнів із-за кордону, для цього в школах існують спеціальні адаптаційні програми, які допомагають учневі влитися в англомовну навчальну атмосферу без зайвого стресу, що в свою чергу не потребує володіння дитиною англійською мовою на високому рівні на початкових етапах. Також варто звернути увагу, що випускники канадських шкіл мають можливість вступити до канадських і американських університетів без іспитів, а за результатами шкільного сертифіката.

Отримання цінного канадського досвіду роботи:

ФотоІснуючі державні програми Канади дозволяють іноземним студентам не тільки поєднувати навчання з роботою, але й успішно бути працевлаштованим за своєю спеціальністю після отримання диплома. Як наш студент, Ви отримаєте безкоштовні послуги, які допоможуть Вам удосконалити навички пошуку роботи, зв'язатися з роботодавцями через інструмент "Інтернет вакансії".

Представництва:

 • Київ

  Телефон:
  +380 44 486-20-53, +380 63 203-63-18
 • Одеса

  Телефон:
  +380 67 484-15-14
 • Офіс в Канаді

  Телефон:
  +1 647 622-30-22 (російськомовна лінія)
  Адреса:
  3803-18 Spring Garden Ave, Toronto, ON, M2N 7M2, Canada
  E-mail:
  marinaladi@gmail.com
  Skype:
  marina.mob11
  Сайт:
  www.marcuseducate.com
  ВКонтакте:
  vk.com/marcuscanadaі

Попередня сторінка розділу: Агенції

Увага! Ви можете обговорити матеріали цього розділу в форумі
або запропонувати власний матеріал для розміщення на сайті.