Освіта за кордоном // Агенції // "Сходинки до Кембріджу" - освітнє агентство

реєстрація

Увага! Технічні роботи.

Шановні користувачі, на сайті планові технічні роботи. Просимо утриматись від оновлення власних даних на сайті до 08:00 29.03.2011. Дякуємо за розуміння.

Зверніть увагу!

Сходинки до Кембріджу - освітнє агентство

  • Навчання та освіта у Великій Британії.
  • Вивчення англійської мови влітку та протягом року для дітей і дорослих.
  • Навчання в приватних школах-пансіонах Англії, Шотландії та Уельсу.
  • Освіта в університетах Великої Британії.
  • Виставка "Школабританія" 28-29 вересня 2013.

Успішна освіта в Великій Британії з нами!

З 1994 року ми допомагаємо нашим клієнтам підійматися вгору сходами освіти у Великій Британії. Той, хто піднявся на першу сходинку в серпні 1994 року, зараз працює аналітиком у лондонському Сіті. Той, хто прийшов до нас у 1998 році, нині працює в уряді. Той, хто прийде до нас сьогодні, можливо, стане студентом Кембриджського чи Оксфордського університету. Консультанти з освіти за кордоном "Science T" це "Сходи до Кембриджу".

У нас з вами спільна мета. Дитина має опинитися в кращих приватних школах Великої Британії, де більшість складають англійці, а також усі вступають до топових університетів Великої Британії. Нам це вигідно, тому що чим вище йде ваша дитина, тим більше людей приходять до нас, обізнані з нашою репутацією. Сьогодні ми можемо поділитися десятками щасливих історій наших протеже, що здобули освіту у Великії Британії. Очевидно, саме тому ми займаємо в Одесі 70% ринку "Навчання – Освіта – Навчання у Великій Британії". Одесити зазвичай запитують, хто через кого поїхав вчитися. Якщо у вас є такі знайомі, розпитайте їх та приходьте до нас – м. Одеса, вул. Пушкінська 55.

Не має значення де ви знаходитесь. "Сходи до Кембриджу" консультує з питань освіти у Великій Британії по всій Україні, а через наш новий проект "Школабританія" – по всьому світу. Наші локальні клієнти живуть в містах Одеса, Київ, Дніпропетровськ, Харків, Донецьк, Луцьк, Львів, Черкаси, Чернівці, Миколаїв, Херсон, Кривий Ріг, Маріуполь, Євпаторія, Сімферополь, Ізмаїл, а також у Москві (РФ), Кишиньові (Республіка Молдова).

Шлях, який чекає на нас, буде довгим, але на верхній сходинці ви переконаєтеся в правильності нашого девізу:

Money Spent on Brain – Never Spent in Vain

Гроші, вкладені в "розум", ніколи не пропадуть!

Контакти

Адреса:
65011 м. Одеса, вул. Пушкінська, 55, оф.1
Телефон:
+380 48 777-25-78; +380 482 49-61-84; +380 50 333-64-56
Сайт:
www.cambridge.com.ua
E-mail:
sciencet@eurocom.od.ua
Skype:
sciencet.educational.advisors

Попередня сторінка розділу: Агенції

Увага! Ви можете обговорити матеріали цього розділу в форумі
або запропонувати власний матеріал для розміщення на сайті.