Освіта за кордоном // Агенції // "Старт Плюс" - агенція освіти за кордоном

реєстрація

Увага! Технічні роботи.

Шановні користувачі, на сайті планові технічні роботи. Просимо утриматись від оновлення власних даних на сайті до 08:00 29.03.2011. Дякуємо за розуміння.

Зверніть увагу!

Логотип компанії Старт Плюс

Освітня агенція "Старт Плюс". Освіта за кордоном

"Старт Плюс" - спеціалізована агенція, яка надає широкий спектр послуг у сфері освіти за кордоном. Ми пропонуємо нашим клієнтам лише найкращі програми і навчальні заклади майже в усіх країнах світу. Співробітники компанії постійно відвідують міжнародні виставки, семінари та тренінги, що зумовлює високу професійність персоналу і відповідно високу якість послуг компанії.

Чому освітня агенція "Старт Плюс"?

 • Ми напряму співпрацюємо з найкращими навчальними закладами по всьому світу і є їх сертифікованими представниками в Україні!
 • Наші клієнти не переплачують за навчання або проживання, оскільки у нас немає націнки на вартість освітніх програм: всі ціни Ви можете перевірити на сайті самих навчальних закладів!
 • Ми гарантуємо кожному індивідуальний підхід і професійне надання послуг!

Провідні країни, в яких вже навчаються наші студенти: Канада, США, Велика Британія, Нідерланди, Німеччина, Франція, Іспанія, Італія, Ірландія, Швейцарія, Кіпр, Мальта та багато інших, включаючи такі екзотичні країни, як Малайзія, Австралія, Нова Зеландія, Китай, Японія.

Освітні програми за кордоном:

 • мовні табори для дітей під час канікул (зима, весна, літо, осінь);
 • мовні курси для дорослих та всієї сім’ї;
 • курси підготовки до складання спеціалізованих іспитів;
 • курси підготовки до вступу до іноземної школи, коледжу чи університету;
 • середня освіта (навчання в приватних школах і коледжах);
 • вища освіта (бакалаврат, магістратура, МВА).

Наші послуги:

Звернувшись до нас, Ви отримаєте широкий спектр консультаційних послуг, необхідних Вам для вдалого вибору програми навчання і оформлення Вашої поїздки:

 1. Надання вичерпної інформації про види та вартість освітніх програм в країнах та навчальних закладах, які їх пропонують.
 2. Підбір найбільш придатної саме для Вас програми згідно з Вашими вимогами і можливостями.
 3. Бронювання програми навчання і проживання згідно з Вашим вибором.
 4. Консультування при проведенні оплати вартості програми.
 5. Візова підтримка (включаючи консультування при підготовці документів для отримання візи, оформлення анкети, призначення дати співбесіди, подача та отримання документів, якщо особиста явка не є обов'язковою вимогою посольства).
 6. Інформаційна підтримка під час перебування на програмі (включаючи екстрені випадки).

+ на свій розсуд Ви можете отримати також додаткові послуги:

 1. Організація бронювання і придбання авіаквитків Air Life Club.
 2. Оформлення медичного страхового поліса СК "Європейське туристичне страхування".
 3. Оформлення стартового пакету міжнародної мобільного зв'язку TRAVEL SIM.
 4. Оформлення міжнародного студентського посвідчення ISIC, ITIC, IYTC.
 5. Переклад документів.

Чим ми кращі за інших?

 • Співробітники освітнього агентства "Старт Плюс" знають все про освіту за кордоном з власного досвіду, оскільки самі проходили навчання за кордоном і можуть надати рекомендації виходячи з особистого досвіду!
 • Ваше спілкування з компанією не закінчується в момент отримання візи, "Старт Плюс" забезпечує постійний моніторинг та зворотній зв'язок протягом всього часу навчання. У разі екстреної необхідності Вам буде надана відповідна допомога навіть у позаробочий час!
 • "Старт Плюс" не обмежується в своїй роботі конкретним переліком навчальних закладів. Ми допоможемо Вам поступити саме до того навчального закладу, який відповідає Вашим потребам і можливостям!
 • "Старт Плюс" спеціалізується саме на освіті за кордоном, а не надає свої послуги за сумісництвом з туристичною діяльністю, що дозволяє сконцентрувати всі зусилля і знання саме в сфері освіти.
 • Наші співробітники регулярно відвідують міжнародні виставки і семінари, щоб бути в курсі всіх освітніх новинок і змін у візових процедурах, а також самі навчальні заклади, щоб особисто переконатися в якості умов проживання та навчання!

Наші контакти

Телефон
+380 44 580-31-26, 236-85-50
Адреса
м. Київ, пр-т Перемоги, 25 оф. 114 (ст.м. "Політехнічний інститут")
Web-site
www.startplus.com.ua

Попередня сторінка розділу: Агенції

Увага! Ви можете обговорити матеріали цього розділу в форумі
або запропонувати власний матеріал для розміщення на сайті.