Освіта за кордоном // Агенції // "Star Travel" - молодіжна агенція

реєстрація

Увага! Технічні роботи.

Шановні користувачі, на сайті планові технічні роботи. Просимо утриматись від оновлення власних даних на сайті до 08:00 29.03.2011. Дякуємо за розуміння.

Зверніть увагу!

Star Travel

Молодіжна агенція Star Travel розпочала своє існування в Росії в 1995 році і швидко захопило лідируючі позиції на ринку молодіжного туризму, освітніх програм та програм студентського обміну. Зараз офіси Star Travel можна знайти в 27 містах Росії, України, Білорусі та Казахстану. Більше 200 висококваліфікованих спеціалістів щодня допомагають молоді своїх країн наблизитись до мрії про найкращу освіту та подорожі без кордонів.

Кожен клієнт компанії Star Travel знайде серед наших програм саме те, що потрібно йому:

  • Навчання за кордоном за кордоном для дітей та дорослих - індивідуальне та групове навчання, рівні - від Beginner до Advanced, звичайні та інтенсивні курси, насичена культурна програма;
  • Work and Travel - програма студентського обміну - робота для студентів в США на час літніх канікул. Work and Travel це можливість пізнати Сполучені Штати зсередини, вдосконалити англійську, знайти друзів з інших країн світу, отримати безцінний досвід самостійного життя за тисячі кілометрів від рідного дому. Work and Travel - це 4 місяці в США - робота, розваги, подорожі;
  • Курси з вивчення іноземної мови та культури, мистецтв, кулінарії;
  • спеціалізовані курси іноземних мов для бізнесменів та викладачів;
  • підготовка до іспитів (TOEFL, IELTS, GMAT, GRE та професійних іспитів для лікарів);
  • підготовка до вступу у вищі навчальні заклади країн Європи та Америки;
  • стажування за спеціальністю в компаніях Сполучених Штатів - можливість отримати додатковий досвід в обраній галузі, прекрасні перспективи збудувати успішну кар’єру в Україні або за кордоном.

Також клієнти Star Travel можуть придбати в офісах компанії міжнародні студентські, молодіжні та викладацькі посвідчення (ISIC, IYTC, ITIC), що є перепусткою в світ привабливих пропозицій та безлічі знижок в музеях, галереях, парках розваг та магазинах світу, а також на повітряному та наземному транспорті.

Контакти

E-mail:
wat@startravel.ua
Wed-site:
www.startravel.ua
Адреса:
Київ, пров. Т. Шевченка 7/1
Тел.:
(44) 383-41-12; +380 63 492-60-00, +380 97 536-44-55, +380 66 750-85-95

За новими знаннями, враженнями та досвідом приходьте
в молодіжну агенцію Star Travel!

Попередня сторінка розділу: Агенції

Увага! Ви можете обговорити матеріали цього розділу в форумі
або запропонувати власний матеріал для розміщення на сайті.