Освіта за кордоном // Агенції // "STUDY.UA" - освітня компанія

реєстрація

Увага! Технічні роботи.

Шановні користувачі, на сайті планові технічні роботи. Просимо утриматись від оновлення власних даних на сайті до 08:00 29.03.2011. Дякуємо за розуміння.

Зверніть увагу!

Логотип компанії STUDY.UA

Освітня Компанія STUDY.UA більше десяти років пропонує українським студентам і випускникам програми навчання, роботи та стажування за кордоном.

ФотоМенеджери компанії самі були учасниками програм, тому ви зможете отримати не тільки кваліфіковані консультації, а й досвід з перших рук.

STUDY.UA пропонує мовні курси, програми бакалаврату, магістратури, а також молодіжні програми культурного обміну за кордоном - Work and Travel USA, Au-Pair.

Детальніше про програми:

ФотоМовні курси за кордоном - Компанія STUDY.UA пропонує широкий вибір мовних курсів за кордоном. Англійська, німецька, французька, іспанська та інші мови - тепер доступні для вивчення в кращих мовних коледжах в 28 країнах світу!

Work and Travel USA - це найпопулярніша сезонна програма для українських студентів в Америці. ФотоWork and Travel USA дає можливість студенту влітку провести від 2,5 до 5-ти місяців у США, працювати в американській компанії, відмінно вивчити мову, а також цілий місяць вільно подорожувати по Америці.

Рік у родині по програмі Au-Pair - міжнародна програма, що дозволяє молоді прожити рік в сім'ях за кордоном, вдосконалити знання іноземної мови, заробляючи гроші і знайомлячись з країною. ФотоПрограма Au-Pair діє за рішенням Ради Європи, прийнятому в Страсбурзі в 1969 році. Візи Au-Pair громадянам України видають США, Німеччина, Франція та Австрія.

Магістратура та MBA за кордоном - Компанія STUDY.UA пропонує магістерські програми і програми отримання ступеня MBA за кордоном по всьому світу. Відтепер, вступити до магістратури будь-якого зарубіжного університету просто, завдяки програмам прямого зарахування до ВНЗ і підготовчих курсів!

Країни, в яких проходить навчання:

 • Велика Британія;
 • США;
 • Німеччина;
 • Франція;
 • Швейцарія;
 • Іспанія;
 • Італія;
 • Мальта;
 • Канада;
 • Австралія;
 • Нова Зеладія.

Додаткова інформація

Для того щоб розпочати участь у програмах Компанії STUDY.UA необхідно зареєструватися.

Для особистої консультації, тестування знань мови і попереднього вибору напрямку навчання, Ви можете прийти в офіс компанії або зателефонувати.

Контакти:

Адреса:
Киев, ул. Драгомирова, 16
ЖК "Новопечерские Липки" (метро Дружби Народів)
Телефони:
+380 44 500-03-20
+380 97 000-03-20
+380 93 000-03-20
+380 99 000-03-20
контактні особи - Тетяна, Катерина
Web-сайт:
www.study.ua

Попередня сторінка розділу: Агенції

Увага! Ви можете обговорити матеріали цього розділу в форумі
або запропонувати власний матеріал для розміщення на сайті.