реєстрація

Увага! Технічні роботи.

Шановні користувачі, на сайті планові технічні роботи. Просимо утриматись від оновлення власних даних на сайті до 08:00 29.03.2011. Дякуємо за розуміння.

Зверніть увагу!

Система освіти Німеччини

Німеччина з її стародавніми університетами завжди була привабливою країною для тих, хто бажає одержати класичну вищу освіту. Адже німецькі ВНЗ в сфері освітніх послуг, по-перше, мають бездоганну репутацію і високий сучасний рівень, по-друге, пропонують можливість безкоштовного навчання.

Німеччина посідає четверте місце у світі за числом іноземних студентів (після Великої Британії, США та Франції). 56% іноземних студентів - вихідці з європейських країн. У Німеччині студенти-іноземці мають можливість отримати безкоштовну вищу освіту за умови, що навчання буде проводитися національною мовою країни, тобто німецькою. У випадку, якщо навчання проводитиметься англійською - освітні послуги платні.

Питання культури та освіти в Німеччині відносяться до компетенції земель (яких в цій країні 16), тому умови та програми навчання в різних землях можуть відрізнятися одне від одного. Питаннями координації політики в галузі освіти відає спеціальний орган - Постійна конференція міністрів культури земель. Він і стежить за тим, щоб планка якості освіти в масштабах всієї країни залишалася на гідному рівні.

Дізнайтеся про:

Попередня сторінка розділу: Системи освіти різних країн

Увага! Ви можете обговорити матеріали цього розділу в форумі
або запропонувати власний матеріал для розміщення на сайті.