реєстрація

Зверніть увагу!

Гранти та стипендії для навчання в Польщі

Стипендія Польського Уряду для молодих науковців

Програма "Стипендії Уряду Республіки Польща для молодих учених" адресована до молодих дослідників - гуманітаріїв з Білорусі, Молдови, РФ та України, а також держав Центральної Азії та Кавказу.

Кожного року в Програмі бере участь 65-70 стипендіатів, молодих учених, які протягом 9-місячного стажування у найкращих польських вузах (Варшава, Краків, Вроцлав, Люблін, Гданськ та Познань) підвищують свої кваліфікації. Їхнє стажування - це післядипломна освіта, себто продовження навчання під керівництвом польських професорів, завдяки чому стипендіати збагачують своє знання про сучасні дослідницькі методології та ознайомлюються з сучасними досягненнями з власної ділянки зацікавлень.

Європейський колеґіум польських і українських університетів (Люблін)

Європейський колеґіум польських і українських університетів є польсько-українською освітньою установою, заснованою двома польськими та трьома українськими університетами: Університетом Марії Кюрі-Склодовської (Польща), Люблінським католицьким університетом Йоана Павла ІІ (Польща), Київським національним університетом ім. Тараса Шевченка (Україна), Львівським національним університетом ім. Івана Франка (Україна) та Національним університетом "Києво-Могилянська Академія" (Україна).

Стипендіальна програма Вишеградської четвірки

Міжнародний фонд Вишеградських держав пропонує стипендії на навчання у Чехії, Угорщини, Польщі та Словаччині. Дія програма поширюється і на українських студентів магістерського та докторського рівнів; переможці отримуватимуть 2500 євро на семестр. Всі заявники мають завершити хоча би 4 повні семестри навчання, перш ніж подаватися на отримання гранту.

Стипендіальна програма імені Лейна Кіркланда

Головною метою Стипендіальної програми ім. Лейна Кіркланда (Lane Kirkland Scholarship Program) є поширення польського досвіду у сфері системної трансформації. Програма реалізується в рамках двосеместрової навчальної програми (для осіб з вищою освітою) у вищих навчальних закладах Польщі, а також 2-4 тижневих професійних стажувань у державних та приватних установах і організаціях.

Програма Study tour to Poland

У рамках Програми RITA в 2004 г році була створена ініціатива StudyTourstoPoland, яка спрямована на дві групи адресатів: професіоналів та студентів. В даний період STP керує Колегія Східної Європи ім. Яна Новака-Єзьоранського. Координатором STP для студентів є Фонд "Боруссія".

На участь у програмі Study Tours to Poland можуть зголошуватись: студенти віком від 18 до 21 року (особи, котрим до 15 лютого не виповнилось 22 роки ), які навчаються в Білорусі, Україні та Російської Федерації (у Калінінградській або Ленінградської області) та є громадянами цих країн; які відзначаються успіхами в науковій та громадській діяльності у своєму середовищі.

Стипендія для молодих митців та перекладачів Gaude Polonia

Національний Центр Культури у Варшаві оголошує конкурс на отримання піврічної стипендії у Польщі в рамках стипендіальної програми Міністра культури і національної спадщини Республіки Польща "GAUDEPOLONIA". Програма "Gaude Polonia" призначена для молодих митців і перекладачів польської літератури з країн Центрально-Східної Європи.

Польський проект Teraz Wroclaw запрошує на навчання студентів з України

проект допомагає молоді зі Східної Європи стати студентами найкращих вищих навчальних закладів Нижньої Силезії. На безкоштовне навчання може претендувати кандидат віком до 26 років, який не є власником Карти Поляка, раніше не здобував вищої освіти у Польщі (перевагу матиме і той, хто ще не здобув її у країні проживання), володіє польською на рівні, що дозволяє навчатися цією мовою, а також має високий бал атестата.

Інформація актуальна станом на початок 2012 р.

Попередня сторінка розділу: Система освіти Польщі

Увага! Ви можете обговорити матеріали цього розділу в форумі
або запропонувати власний матеріал для розміщення на сайті.