реєстрація

Увага! Технічні роботи.

Шановні користувачі, на сайті планові технічні роботи. Просимо утриматись від оновлення власних даних на сайті до 08:00 29.03.2011. Дякуємо за розуміння.

Зверніть увагу!

Логотип Академії мовної та професійної підготовки в Празі

Академія мовної та професійної підготовки в Празі

Академія мовної та професійної підготовки в Празі є спеціалізованим навчальним закладом, яке готує студентів до вступу в чеські вищі навчальні заклади, і не тільки...

Цілі Академії мовної та професійної підготовки:

  • допомогти студентам досконало вивчити чеську мову та вступити до обраного навчального закладу;
  • сприяти адаптації студентів до чеського середовища за допомогою участі в практичних заняттях, культурних акціях та подіях.

Види підготовчих курсів:

  • літні (11.07 - 31.10) – вартість 2400 €;
  • семестрові (01.02 - 31.07) – вартість 2800 €;
  • річні (06.09 - 10.07) – вартість 3600 €.

Основна частина річного та семестрового курсу присвячена вивченню чеської мови. Також студенти вивчають економічні, гуманітарні, художні, медичні та технічні дисципліни – в залежності від обраного напряму. Навчання проводиться чеською мовою (на початку курсу допускається пояснення викладача російською мовою).

Висококваліфіковані викладачі Академії мовної та професійної підготовки допомагають студентам подолати труднощі, підтримують та мотивують їх. Засновник і директор Академії – Зденек Окунек, викладач з 20-тирічним досвідом, доктор філологічних наук, особисто контролює процес навчання та завжди викладає в одній з груп.

По закінченню курсу чеської мови наші студенти отримують Сертифікат знання мови з присвоєнням рівня В-2 за системною шкалою Об'єднаної європейської програми для іноземних мов (SERRJ). Ми допомагаємо студентам обрати найбільш відповідний для них ВНЗ для продовження навчання за обраною спеціальністю.

Сімдесят відсотків наших студентів продовжують навчання в приватних вищих навчальних закладах Чехії, інші тридцять поступають до державних університетів, таких як Карлів університет, Університет Т.Г.Масаріка, Академія архітектури, мистецтва та дизайну, Празький хіміко-технологічний університет, Празький технічний університет, Празький економічний університет та багато інших. Навчання в державних вищих навчальних закладах Чехії є престижним і, що дуже важливо, безкоштовним.

Новий успішний напрямок нашої діяльності - пропозиція для талановитих школярів, що закінчують 9-ті класи – навчання в середніх школах дизайну скла та дизайну кераміки. Робота зі склом – одне з найпопулярніших ремесел в Чехії, а Школа дизайну скла в місті Каменіцкий Шенов – найстаріша в світі і немає собі рівних. Навчання в школах є безкоштовним. Учні отримують унікальні знання та диплом фахівця в обраній сфері. Заявки слід подавати на адресу Академії мовної та професійної підготовки.

Для того, щоб стати студентом Академії, необхідно заповнити анкету на нашому сайті і далі виконувати інструкції адміністратора. Ми допомагаємо зібрати необхідний пакет документів, надаємо повну інформаційну підтримку, допомагаємо студенту упродовж всього періоду навчання. Повний перелік послуг також можна знайти на нашому сайті.

Контакти:

Akademie jazykove a profesni pripravy

Адреса:
Narozni 2600/9, 158 00 Praha 5, Ceska republika
телефони:
+420 77 555-74-78, +420 77 555-91-95
e-mail:
info@ajpp.ru
skype:
ajpp.info
web:
www.ajpp.ru

Попередня сторінка розділу: Чехія

Увага! Ви можете обговорити матеріали цього розділу в форумі
або запропонувати власний матеріал для розміщення на сайті.