реєстрація

Увага! Технічні роботи.

Шановні користувачі, на сайті планові технічні роботи. Просимо утриматись від оновлення власних даних на сайті до 08:00 29.03.2011. Дякуємо за розуміння.

Зверніть увагу!

Логотип Вищої школи екології та управління у Варшаві

Проглядаючи освітні пропозиції вищих навчальних установ у Польщі
Ви шукаєте гарантію всебічної освіти, включаючи технічні знання та професійний досвід?

Бажаєте отримати міждисциплінарні теоретичні знання
в поєднанні із практичними здібностями?

Ви шукаєте освіту високого рівня, із гарантовано добре підготовленим педагогічним колективом, який, як правило, складається із
провідних спеціалістів у своїй галузі?

Розпочніть навчання у Вищій школі екології й управління у Варшаві, яка відома як один із кращих технічно-художніх освітніх закладів у Польщі. ВШЕіУ акредитована Національною комісією з акредитації для всіх оцінених спеціальностей. Диплом ВШЕіУ цінують європейські працедавці, що надає хороші перспективи для розвитку кар'єри та лежить в основі стабільного майбутнього.

Три факультети ВШЕіУ: Архітектури, Екології та Управління, поділяються на 10 спеціальностей: архітектура та містобудівництво, ландшафтна архітектура, архітектура інтер'єру, проектування, будівництво, охорона навколишнього середовища, технологічно-інформаційна освіта, охорона здоров'я суспільства, управління, а також управління та інженерія виробництва. Прийняття документів на всі спеціальності проходить без вступних іспитів. На даний момент у ВШЕіУ навчаються 25 студентів із України.

Вища школа екології та управління у Варшаві Вища школа екології та управління у Варшаві Вища школа екології та управління у Варшаві Вища школа екології та управління у Варшаві


ВШЕіУ має свою власну сучасну дидактичну базу, що розташована у самому центрі Варшави. База включає спеціалізовані кабінети та лабораторії, має професійне спорядження. У школі активно працює студентський парламент, численні навчальні об'єднання, а також організовуються виставки студентів та випускників.

Докладно про освітні пропозиції ВШЕіУ Ви можете прочитати у статті:

ВШЕіУ запрошує Вас відвідати веб-сайт університету: www.wseiz.pl та ознайомитись із багатьма спеціальностями, які пропонують на окремих факультетах. Після закінчення навчального закладу Ви станете конкурентоспроможним спеціалістом на ринку праці.

Іноземці, бажаючі розпочати навчання першого ступеню у ВШЕіУ, будуть прийняті за умови подачі комплекту документів:

 1. Оригінал атестату, який дає вам право подати заяву про прийом у вищий навчальний заклад будь-якого типу країни в якій було видано атестат. Переклад на польську мову.
 2. Довідка від управління навчального округу про визнання атестату.
 3. Іноземний атестат може розглядатись, як еквівалент польського свідоцтва зрілості на основі відповідних міжнародних угод, або у випадку відсутності угоди, в режимі прийняття на рівних правах. Згідно із положенням Міністерства національної освіти Польщі рішення про прийняття на рівних правах атестату отриманого за кордоном приймає куратор навчального округу. Закон про визнання іноземних атестатів та дипломів у Польщі Ви можете знайти за адресою: www.buwiwm.edu.pl - Бюро визнання освіти та міжнародного обміну. Еквівалентними польському атестату зрілості, без обов'язкового проходження процедури прийняття на рівних правах, визнаються:
  • дипломи IB (International Baccalaureate), видані організацією International Baccalaureate Organization в Женеві.
  • дипломи EB (European Baccalaureate), видані європейськими школами згідно Конвенції підписаної в Люксембурзі 21 червня 1994 року про статус європейських шкіл.
 4. Ксерокопія паспорту (сторінка з фотографією та номером паспорту) та оригінал для порівняння.
 5. Ксерокопія візи, або виду на проживання, або іншого документу, який дає право на перебування на території Польщі та оригінал для порівняння.
 6. Фотографії (37x50) - 4 шт, розбірливо підписані ім'я та прізвище.
 7. Діючу медичну довідку, яка свідчить про відсутність протипоказань для навчання у вибраному напрямку, та формі навчання.
 8. Заповнена шкільна анкета.
 9. Підтвердження проведення оплати (реєстраційної плати за прийом та навчання за один семестр).
 10. Ксерокопія страхового полісу, у випадку хвороби чи нещасного випадку на період навчання в Польщі, або Європейська картка медичного страхування, або підписана заява, що кандидат застрахується в Національному Фонді охорони здоров'я відразу після початку навчання, а також:
  • закінчення повного річного курсу підготовки до навчання на польській мові в одиницях визначених міністром, відповідальним за вищу освіту в Польщі, або
  • отримання сертифікату, який підтверджує знання польської мови, виданого комісією, яка підтверджує знання польської мови, як іноземної, або
  • отримання підтвердження від того учбового закладу, який приймає, про підготовку та рівень знання польської мови, який дозволяє розпочати навчання на польській мові.

Документи, видані на іноземній мові, повинні бути представлені разом із перекладом на польську мову, створені та завірені присяжним перекладачем, який доданий у список присяжних перекладачів Міністерства Юстиції або польського консула, який працює у тій країні, де видано документ.

Інформація про набір студентів (на польській мові) доступна за телефоном: +48 22 825-80-35 або за електронною поштою: rekrutacja@wseiz.pl

Реєстрацію на навчання проводить Ректорат

8:00-18:00 - в понеділок та п'ятницю,
8:00-16:00 - із середи по четвер,
8:00-14:00 - у суботу та неділю (за виключенням серпня).

Попередня сторінка розділу: Польща

Увага! Ви можете обговорити матеріали цього розділу в форумі
або запропонувати власний матеріал для розміщення на сайті.