реєстрація

Увага! Технічні роботи.

Шановні користувачі, на сайті планові технічні роботи. Просимо утриматись від оновлення власних даних на сайті до 08:00 29.03.2011. Дякуємо за розуміння.

Зверніть увагу!

Логотип Wyższa Szkoła Handlu i Usług w Poznaniu

Вища освiта?.. Вища освiта... Вища освiта в Познанi (Польща)!

Кiлькiсть українцiв, що здобувають вищу свiту за кордоном, невпинно зростає. I це не дивно. Можливiсть пiзнати iншу культуру, вивчити мови, випробувати свою самостiйнiсть становить суттєвий бонус до омрiяного захiдного диплому. I якщо колись таке навчання коштувало астрономiчно дорого i було доступне лише елiтi, то сьогоднi серед величезної кiлькостi пропозицiй кожен зможе обрати для себе вiдповiдний ВНЗ. Фотоілюстрація Wyższa Szkoła Handlu i Usług w Poznaniu Для тих, хто прагне отримати хорошу освiту за кордоном за доступними цiнами, пропозицiя Вищої школи торгiвлi та послуг у Познанi є справжньою знахiдкою. Вартiсть навчання на всiх спецiальностях становить 1000 € на рiк, вартість проживання для студента не вища, а навiть нижча порiвняно з українською. Студенти можуть навчатися за спецiальностями Туризм i рекреацiя, Готельна справа, Менеджмент, Анiмацiя вiльного часу, Фiнанси, Облiк та Аудит, Управлiння людськими ресурсами, Логiстика та iншi.

Рiшення про зарахування абiтурiєнта до студентських лав приймається на пiдставi пакету документiв без вступних iспитiв (атестат зрiлостi, медична довiдка (перекладенi польською мовою), заповнена анкета, 4 фотокартки та ксерокопiя паспорту).

Фотоілюстрація Wyższa Szkoła Handlu i Usług w Poznaniu Оскiльки навчання проходить польською мовою, для наших студентiв протягом року органiзованi бiзнес-курси польської мови для вдосконалення мовних навичок. Крiм того, протягом трьох рокiв (а саме стiльки необхiдно навчатися, щоб отримати диплом бакалавра) студенти вивчають англiйську та нiмецьку мови. Школа також органiзовує проходження лiтнiх практик вiдповiдно до майбутньої спецiальностi, у тому числi i за кордоном та платних, пiд час проходження яких студенти отримують практичнi навички та вдосконалюють iноземнi мови. Також iснує можливiсть навчатися за програмами обмiну у ВНЗ-партнерах Школи в Iспанiї, Туреччині, Нiмеччинi, Норвегiї, Угорщинi.

Навчальний семестр у Вищiй школi торгiвлi та послуг у Познанi, як i у всiх польських ВНЗ, розпочинається 1 жовтня i закiнчується в кiнцi червня.

У вiльний вiд навчання час студентам також не доведеться нудитись. Познань – центр Великопольщi i справжнiй осередок промислового, культурного, музичного, театрального та спортивного життя Польщi. Крiм того, Познань – це ще i справжнє "Мicто студентiв", адже тут навчаються понад 140 тис. студентiв. Фотоілюстрація Wyższa Szkoła Handlu i Usług w Poznaniu Мiсто вiдоме своїми мiжнародними виставками та ярмарками, Театральним фестивалем MALTA, Биенналем сучасного танцю та мiжнародними мастер-класами сучасного танцю. Озеро Мальта з величезною кiлькiстю спoртивних об’єктiв – тенiснi корти, байдарки, яхти, велосипеднi дорiжки, гольф клуби та басейни - напевно не залишить байдужими любителiв активного вiдпочинку. Функцiонує також цiлорiчний лижний спуск довжиною 150 метрiв. На озерi вiдбуваються Свiтовi змагання на байдарках та з веслування, проходять концерти зiрок свiтової естради, таких як Nelly Furtado та Buena Vista Social Club, музичнi та театральнi фестивалi. Вартими уваги є також Ботанiчний сад з найбiльшою колекцiєю пальм в Европi, Новий та Старий зоопарки, Замок, Цитадель, музеї та виставки. Хочеться також вiдмiтити, що Познань є одним з польських мiст-господарiв Евро 2012.

Ну i, звичайно, нiчне студентське життя вирує в багаточисельних пабах, дискотеках, клубах до самого ранку...

Можливо i твої студентськi роки також пройдуть у Познанi?

Контактна iнформацiя:

Адреса:
Wyższa Szkoła Handlu i Usług w Poznaniu
Ul Zwierzyniecka 13-15, 60-813 Poznań, Polska
Тел./Факс:
+48(061) 8434796, 8472610
E-mail:
wshiu@wshiu.poznan.pl
rekrutacja@wshiu.poznan.pl
Web-сайт:
www.wshiu.poznan.pl

Попередня сторінка розділу: Польща

Увага! Ви можете обговорити матеріали цього розділу в форумі
або запропонувати власний матеріал для розміщення на сайті.