Освіта за кордоном // Повернення податків

реєстрація

Увага! Технічні роботи.

Шановні користувачі, на сайті планові технічні роботи. Просимо утриматись від оновлення власних даних на сайті до 08:00 29.03.2011. Дякуємо за розуміння.

Зверніть увагу!

Повернення податків

87 % людей, що працювали за кордоном, сплачували податки. Якщо ви належите до цього числа, у вас є прекрасна можливість повернути чесно зароблені гроші. Повернення податків можливе з наступних країн: США, Канада, Велика Британія, Ірландія, Німеччина, Голландія, Японія, Бельгія та Австралія.

Один з найпростіших варіантів повернення податків - звернутись за допомогою у одне з представництв компанії TAXBACK.COM. Компанія TAXBACK.COM, заснована в 1996 році в Дубліні (Ірландія), стала піонером в сфері надання послуг з повернення податків людям, що працюють за кордоном. Сьогодні TAXBACK.COM пропонує повернення податків клієнтам, що працювали в США, Канаді, Ірландії, Великій Британії, Люксембурзі, Австрії, Голландії, Німеччині, Японії, Австралії.

Податки можна також повернути самостійно або за допомогою інших компаній, що пропонують аналогічні послуги (наприклад, www.rttax.com).

Детальніша інформація:

[як додати?]Актуальні пропозиції навчання за кордоном:

Пропозиції навчання за кордоном:

Пропозиції агенцій освіти за кордоном:

Попередня сторінка розділу: Освіта за кордоном

Увага! Ви можете обговорити матеріали цього розділу в форумі
або запропонувати власний матеріал для розміщення на сайті.