www.osvita.org.ua
Статті з питань освіти // А Ви знаєте, що живете у країні багатьох можливостей?
Освiтнiй портал™
Головна
Новини освіти та науки
Події освіти та науки
Статті з питань освіти
Архів статей
Довідник ВНЗ України
Дистанційна освіта
Навчальні курси
Освіта за кордоном
Бізнес-освіта, MBA
Абітурієнту
Студенту
Болонський процес
Зовнішнє тестування (ЗНО 2014)
Середня освіта. Підручники
Законодавство
Періодичні видання
Каталог освітніх сайтів
Бібліотека
Реферати, курсові, дипломні
Профорієнтація молоді
Робота освітянам та молоді
Освітній форум
Зробити портал кращим!
Ефективна реклама
А Ви знаєте, що живете у країні багатьох можливостей?
Чи замислювались Ви коли-небудь над тим, що ми живемо у країні багатьох можливостей?

Можливо, коли Ви прочитали перше речення, Ви саркастично посміхнулись чи скажете зараз, що автор переплутав країну. Ні-ні, я саме Україну маю на увазі під "країною великих можливостей". Так, у нас є проблеми, більш того, їх багато. Насправді, є речі, що розвинені слабкіше, ніж в інших країнах, а є речі, що розвинуті краще. Все дуже відносно.

Знаєте, що найбільш чудово?

У нас багато чого немає, а це означає, що це можна створити! Наприклад, якщо говорити про економіку, бізнес – в Україні велика кількість незаповнених ніш, так званий "голубий океан". Навіть не інновації, а покращення якості того, що вже існує, може бути вигідним. Цей перелік можна продовжувати нескінченно. Подорожуючи іншими країнами, ненароком починаєш усвідомлювати наскільки ми багаті у порівнянні з усім іншим світом, просто треба навести лад. Лад є кому наводити, головне щоб було бажання, а для цього треба просто повірити у себе.

На цю тему можна тривалий час дискутувати, і цілком закономірно, що Ви скажете: "Покажіть, будь ласка, реальні приклади тих людей, що досягли у цій країні чогось самостійно!".

Саме із цією метою стипендіатами Фонду Пінчука Zavtra.UA було створено проект "Повір у себе в Україні". Мета проекту – показати на реальних історіях успіху молодих українців, як реалізувати себе, як стати успішним у тому, що ти любиш, як знайти те, що тобі подобається, і як все це зробити в Україні, незважаючи на будь-які політичні чи економічні умови.

Команді проекту, таким само студентам, як і Ви, дуже хочеться, щоб талановита та кмітлива українська молодь не від’їжджала за кордон назавжди, а була успішною в Україні, таким чином змінюючи країну. Щоб показати що це цілком реально і підняти віру у себе на сайті "Освітній портал", як партнера проекту, розпочинається публікація статей з історіями успіху молодих людей віком 18-35 років які самореалізувалися і стали успішними саме в Україні.

Якщо у Вас є власний досвід успішної самореалізації в нашій країні і Ви хочете з ним поділитися – пишіть! Якщо нас буде багато, та ми всі будемо успішними, то вся країна буде успішною!

"Жити за кордоном не треба залишатися в Україні" - оберіть, де ставити кому саме Вам, замислитесь над важливою "пунктуацією" свого життя разом із нами!

Приєднуйтесь!

Офіційний сайт
http://vk.com/youinua
http://www.facebook.com/youinua
Відео: http://www.youtube.com/watch?v=lx3lzxOUlbM

Країна – це люди, і те, у що ці люди вірять.
Я вірю, що живу у країні багатьох можливостей, а Ви?

Анастасія Клисакова керівник проекту "Повір у себе в Україні", Ярослава Коваленко головний редактор сайту "Освітній портал" (www.osvita.org.ua)
2012-07-04  |  Автор: А.Клисакова, Я.Коваленко  |  http://www.osvita.org.ua

Віповідальність за зміст публікації несуть їх автори, думка редакції сайту "Освітній портал" може не співпадати з думкою авторів публікації.

Увага! Ви можете обговорити матеріали цього розділу в форумі
або запропонувати власний матеріал для розміщення на сайті.

Для отримання статей поштою Ви маєте зареєструватись
та налаштувати параметри розсилки в персональному акаунті.

Всі права належать
Освітній портал™ 2003-2019рр.

Дизайн порталу: Стильная Студия