www.osvita.org.ua
Статті з питань освіти // Яку мову краще вивчати?
Освiтнiй портал™
Головна
Новини освіти та науки
Події освіти та науки
Статті з питань освіти
Архів статей
Довідник ВНЗ України
Дистанційна освіта
Навчальні курси
Освіта за кордоном
Бізнес-освіта, MBA
Абітурієнту
Студенту
Болонський процес
Зовнішнє тестування (ЗНО 2014)
Середня освіта. Підручники
Законодавство
Періодичні видання
Каталог освітніх сайтів
Бібліотека
Реферати, курсові, дипломні
Профорієнтація молоді
Робота освітянам та молоді
Освітній форум
Зробити портал кращим!
Ефективна реклама
Яку мову краще вивчати?
Яку мову краще вивчати? В першу чергу свою, рідну. В останні роки різко впала грамотність нашої молоді. Досить неприємно читати "шедеври", в яких допущені елементарні помилки, що ріжуть око.

Тепер про іноземну мову. Яку ж все таки краще вчити? Спочатку треба зрозуміти, для чого Ви хочете її вчити. Якщо просто для того, щоб подорожувати світом, то достатньо буде англійської мови. Саме нею спілкуються службовці практично всіх готелів світу. Для того щоб почувати себе в мережі Інтернет затишно і комфортно, Вам також знадобиться знання англійської мови.

Якщо Ви ставите питанням, яку мову краще вчити для просування службовими сходами, то це зовсім інша справа. Хоча для роботи середньостатистичним менеджером в міжнародній компанії також може бути досить знання англійської мови. Тому що вона є мовою міжнаціонального спілкування.

Сьогодні керівники топових компаній зрозуміли, що куди вигідніше взяти на роботу фахівця у своїй галузі і навчити його мові, ніж знайти людину, яка відмінно знає мову і навчати його спеціальним знанням. Зрештою, для грамотного фахівця можуть і перекладача найняти ...

Які мови сьогодні найбільш популярні в мовних школах? Це, як і в усі часи: англійська, німецька та французька, що стали класикою. В останні роки істотно виріс попит на курси вивчення китайської, корейської та японської мов.

А яку ж мову легше вчити? Все залежить від ваших здібностей та індивідуальних переваг. Але в цілому можна сказати таке: найпростішими називають іспанську та італійську мови, але це тільки якщо вчити їх на звичайному розмовному рівні. Одна з найбільш легких в плані вивчення - англійська мова. Приблизно на одній сходинці з нею розташувалися німецька та французька. Німецька мова відрізняється досить складною граматикою, тоді як для правильної вимови французьких фраз доведеться "спітніти".

Найбільш складними можна назвати модні сьогодні мови: китайську, японську, корейську і арабську. При виборі мови варто враховувати мотивацію і бажання. Без цих двох складових вивчити мову достатньо важко. Особливо якщо Вам за тридцять. Найпростіше вивчати мови в дитячому та підлітковому віці. Саме в цей період навчання проходить більш продуктивно. Фахівці стверджують, що якщо людина вже вивчила яку-небудь іноземну мову, то друга мова їй дасться значно легше. Але якщо Вам і перша мова далася важко, то, можливо, Вам варто зупинитися на більш серйозному вивченні однієї мови?

До речі, для європейців таки переважніше вивчення англійської мови. Так як цю мову знає більшість жителів Європи. Незважаючи на те, що особливим попитом у нас не користується іспанська мова, в світі нею говорять більше 450 мільйонів чоловік. Цілком пристойно для того, щоб викликати у себе бажання заговорити цією мовою. Вивчення іспанської мови - досить перспективне заняття.

Але за великим рахунком на питання, яку мову краще вчити, краще відповісти - ту, яку хочеться, до якої лежить душа. Так як всі ми знаємо, що навчання "з-під палки" навряд чи дасть хороший результат.

За матеріалами http://shkolazhizni.ru

Схожі за темою публікації:
Яку мову краще вивчати?
Включай музику і за англійську!
Секрети поліглота або як вивчити іноземну мову
2012-07-04  |  Автор:

Віповідальність за зміст публікації несуть їх автори, думка редакції сайту "Освітній портал" може не співпадати з думкою авторів публікації.

Увага! Ви можете обговорити матеріали цього розділу в форумі
або запропонувати власний матеріал для розміщення на сайті.

Для отримання статей поштою Ви маєте зареєструватись
та налаштувати параметри розсилки в персональному акаунті.

Всі права належать
Освітній портал™ 2003-2019рр.

Дизайн порталу: Стильная Студия