www.osvita.org.ua
Статті з питань освіти // Повір у себе в Україні: Павло Обод
Освiтнiй портал™
Головна
Новини освіти та науки
Події освіти та науки
Статті з питань освіти
Архів статей
Довідник ВНЗ України
Дистанційна освіта
Навчальні курси
Освіта за кордоном
Бізнес-освіта, MBA
Абітурієнту
Студенту
Болонський процес
Зовнішнє тестування (ЗНО 2014)
Середня освіта. Підручники
Законодавство
Періодичні видання
Каталог освітніх сайтів
Бібліотека
Реферати, курсові, дипломні
Профорієнтація молоді
Робота освітянам та молоді
Освітній форум
Зробити портал кращим!
Ефективна реклама
Повір у себе в Україні: Павло Обод
Історія успіху Павла Обода

1. Розкажіть, будь ласка, коротко про себе.

Мене звуть Павло, мені 27 років. Півтора роки тому заснував фірму по розробці ПО (зараз нас уже 16 осіб, у найближчих планах розвинутися до сотні). Додатково працюю волонтером в різних організаціях, у тому числі один з проектів – "Школа без агресії", недержавний проект по зменшенню кількості насильства в дитячих та підліткових колективах. Захоплююся саморозвитком, йогою і альпінізмом.

2. З чого починалася Ваша діяльність? Що Ви вважаєте "точкою відліку" на шляху до успіху в Вашому житті, що для Вас було стимулом?

Мабуть, таких "точок" було декілька: рано почав захоплюватися інформаційними технологіями, а потім потрапив на перший волонтерський проект у Німеччині. Далі були молодіжні проекти та професійне стажування від AIESEC на Близькому Сході, яке несподівано відкрило шлях до нових можливостей побудови своєї справи вже в Україні. Стимулами були бажання бути корисним для оточуючих, отримати незвичайний досвід і прагнення займатися улюбленою справою. Для всього цього потрібна була англійська - і мотивації її вчити було достатньо.

3. Що мотивує Вас у вашій діяльності сьогодні?

Я часто думаю про це, в першу чергу, це робота з людьми та допомога їм, інтерес до сучасних технологій, а також можливості, які надає моя діяльність: фінансова свобода і свобода в управлінні своїм часом. У перспективі хочеться змінити в нашій країні дуже багато, і для цього хочу побудувати компанію зі світовим ім'ям, яка дасть мені ще більше сил.

4. Які риси характеру (або інші фактори) допомагають Вам досягати успіху? В чому, на Вашу думку, полягає успіх?

В моєму випадку, це сміливість і віра в свій шлях, а також прямота, відвертість і щирість з людьми. У нас в суспільстві вважається, що це скоріше недолік, ніж переваги для ведення бізнесу. Але при довгострокових відносин як із співробітниками, так і замовниками ці якості дуже виграшні. Сила волі, до речі, для моїх невеликих успіхів була мені не особливо потрібна. Коли займаєшся цікавою, корисною і улюбленою справою мотивація є сама по собі.

Успіх, на мій погляд, це гармонія з собою і з оточуючим світом. Це часта щира посмішка. Досягнення власних амбітних цілей - теж ознака успіху, але це другорядне.

5. Чи були Ви за кордоном?

Так, волонтерські проекти в Німеччині, Іспанії та Китаї, працював півроку в Йорданії програмістом, а також брав участь доповідачем у конференції в Росії, якщо вона теж є закордон.

6. Чому живете в Україні? Чи розглядали Ви можливість покинути країну? Чому Ви вважаєте, що варто залишатись в Україні?

Коли я довго за кордоном, я дуже сумую за нашою країною. Для мене на поточний момент Україна - краще місце в світі, де я можу розвиватися професійно, особистісно, духовно, розвивати свою справу і допомагати оточуючим бути трохи успішніше і щасливіше. Наша країна зараз в перехідному стані, і якщо "тримати руку на пульсі" тут можна реалізувати казкові перспективи. Також це дуже цінно - мати можливість жити зі своїм народом і культурою.

7. Чи є для Вас щось, чим Ви пишаєтеся, що пов'язано з Україною чи українцями?

Я бачу українців дуже гнучкими, красивими і розумними людьми. Нам не вистачає віри в себе, діловий, цивільної активності і більш широкого кругозору. У самій Україні мені подобається природа і, навіть, наша трагічна історія.

8. Які перспективи ви бачите в Україні для самореалізації молоді? Чи є вони?
В чому полягають можливості для самореалізації? Наскільки вони є доступними для пересічної української молоді?


Світ дуже швидко змінюється, і ми разом з ним. Сьогодні все більшу роль відіграє швидкість, гнучкість, розум і ініціативність. З'являються нові знання і нові незайняті сфери для створення своїх видів бізнесу. В даному контексті наша молодь має всі переваги. Молоді люди повинні задавати питання собі «чого я хочу», і «які в мене є якості, які будуть корисні іншим», і на основі їх хоробро будувати свою життєву дорогу на нашому бездоріжжі. Я бачу в майбутньому Україну як сильну технологічну і багату країну, і тут є місце для реалізації активної молоді з усього світу.

9. Зрозуміло, що не існує універсальної формули успіху, але все-таки, що б Ви могли порадити молодим українцям?

Слід часто уявляти, чого ти хочеш, займатися тільки тим, що тобі подобається і не слухати тих, хто оточує, якщо вони будуть вас відмовляти. Намагатися стати кращим в тому, що робиш і найкращим з того, ким ти міг стати. Дуже важливо регулярність в тому, що ти робиш, а також спілкування з тими людьми, які вже досягли успіху в твоїй сфері. Корисно прагнути робити успішними оточуючих. У такому оточенні в тебе просто не буде інших варіантів, крім як самим стати успішним.

І ніколи не пізно стати на свій шлях. У світі багато незакритих дверей з казковими можливостями, які ми, навіть, і не пробуємо відкрити. Як сказав Ісус: "Стукайте - і вам відкриють".

А Ви знаєте, що живете у країні багатьох можливостей?

Повір у себе в Україні: Історії успіху
www.believeinyou.in.ua


Історія успіху Єлизавети Савенко
Історія успіху Дмитра Русина
2012-07-17  |  Автор:

Віповідальність за зміст публікації несуть їх автори, думка редакції сайту "Освітній портал" може не співпадати з думкою авторів публікації.

Увага! Ви можете обговорити матеріали цього розділу в форумі
або запропонувати власний матеріал для розміщення на сайті.

Для отримання статей поштою Ви маєте зареєструватись
та налаштувати параметри розсилки в персональному акаунті.

Всі права належать
Освітній портал™ 2003-2019рр.

Дизайн порталу: Стильная Студия