www.osvita.org.ua
Статті з питань освіти // Юридична консультація: Чи є сенс участі у міжнародних...
Освiтнiй портал™
Головна
Новини освіти та науки
Події освіти та науки
Статті з питань освіти
Архів статей
Довідник ВНЗ України
Дистанційна освіта
Навчальні курси
Освіта за кордоном
Бізнес-освіта, MBA
Абітурієнту
Студенту
Болонський процес
Зовнішнє тестування (ЗНО 2014)
Середня освіта. Підручники
Законодавство
Періодичні видання
Каталог освітніх сайтів
Бібліотека
Реферати, курсові, дипломні
Профорієнтація молоді
Робота освітянам та молоді
Освітній форум
Зробити портал кращим!
Ефективна реклама
Юридична консультація: Чи є сенс участі у міжнародних олімпіадах?
Чи додоються бали при вступі до ВНЗ, якщо подавати дипломи міжнародних олімпіад та конкурсів? Я зіткнувся з цією проблемою у приймальній комісії КПІ. Виявилось, що на дипломі міжнародного рівня "відсутня" печатка Міносвіти (так пояснили відмову визнавати міжнародний рівень по фаху). Підскажіть наступні дії. Жодна організація на мої запити надати перелік "дійсних" з точки зору Міносвіти олімпіад та конкурсів взагалі відповіді не дають (телефони мовчать або відключені, на e-mail не відповідають). А чи взагалі існує такий перелік?

До вашого питання повідомляємо: На сьогоднішній день відповідно до п.12.1 Умов прийому до вищих навчальних закладів України в 2012 році учасники міжнародних олімпіад входять до пільгової черги осіб рекомендованих на зарахування в університет, а саме у загальному рейтинговому списку дані абітурієнти не приймають участі у звичайному конкурсі і мають першочергове право на зарахування перед вступниками, які зараховуються за конкурсом. Але за умови, якщо вони вступають на напрями, для яких профільним є вступне випробування з предмета, з якого вони брали участь у міжнародній олімпіаді.

При цьому порядок прийому заяв та документів для участі у конкурсному відборі учасників міжнародних олімпіад не має відмінностей за винятком того, що вони повинні подати інші документи що підтверджують особливі умови зарахування за відповідними напрямами п. 12.1 вищевказаних Умов. Однак умовою надання пільг при вступі є сама участь у міжнародній олімпіаді, а диплом є лише документом що підтверджує цю участь, тим більше що рішення про відрядження та перелік учасників на кожну міжнародну олімпіаду затверджується у вигляді наказу міністерства освіти і науки молоді та спорту України.

Тому приймальна комісія університету зобов’язана включити Вас до пільгової черги, за умови що в неї не буде сумнівів, щодо вашої участі в олімпіаді. Це буде диплом про участь та наказ міністерства освіти і науки молоді та спорту України.

Відповідь надана юрисконсультом відділу юридична клініка "Надія" Українського державного університету фінансів та міжнародної торгівлі (УДУФМТ) – Ніколенко Артемом Євгенійовичем.

Якщо Ви потребуєте правової допомоги відправте Ваше звернення на електронну скриньку op@osvita.org.ua. Відповідь на нього читайте на сторінках сайту. В разі необхідності отримання правової допомоги з питань освіти або будь-яких інших питань, Ви можете поспілкуватися з юристами юридичної клініки "Надія" наживо, по буднях з 15.00 до 18.00 за адресою: м. Київ вул. Чигоріна 57. Або за телефоном (044) 528-75-06.


Нотатки юрконсультанта для молоді:

Чи поширюється право зарахування поза конкурсом інвалідів ІІ групи до магістратури

За яких умов можна просити ВНЗ про продовження сесії

Чи можна поступити на бюджет якщо раніше було відраховано з ВНЗ? Чи можна студенту "перепоступити" на бюджет І курсу іншої спеціальності і що для цього треба?

Чи можливо отримати безкоштовно другу вищу освіту, якщо перша отримана платно?

Чи можна отримати золоту медаль якщо навчався за індивідуальним планом

Чи можна поєднати навчання на контракті в одному ВНЗ із "бюджетним" в іншому? Чи можна паралельно вчитися на бюджеті в коледжі і університеті

Як перевестися на іншу форму навчання і чи можна поєднати навчання у різних ВНЗ? (уточнено)

Чи може випускник ліцею безкоштовно здобути ще одну спеціальність в іншому ліцеї?

Про індивідуальну форму навчання в школі

Умови отримання правового статусу дитини-сироти
2012-08-01  |  Автор:

Віповідальність за зміст публікації несуть їх автори, думка редакції сайту "Освітній портал" може не співпадати з думкою авторів публікації.

Увага! Ви можете обговорити матеріали цього розділу в форумі
або запропонувати власний матеріал для розміщення на сайті.

Для отримання статей поштою Ви маєте зареєструватись
та налаштувати параметри розсилки в персональному акаунті.

Всі права належать
Освітній портал™ 2003-2019рр.

Дизайн порталу: Стильная Студия