www.osvita.org.ua
Статті з питань освіти // Включай музику і за англійську!
Освiтнiй портал™
Головна
Новини освіти та науки
Події освіти та науки
Статті з питань освіти
Архів статей
Довідник ВНЗ України
Дистанційна освіта
Навчальні курси
Освіта за кордоном
Бізнес-освіта, MBA
Абітурієнту
Студенту
Болонський процес
Зовнішнє тестування (ЗНО 2014)
Середня освіта. Підручники
Законодавство
Періодичні видання
Каталог освітніх сайтів
Бібліотека
Реферати, курсові, дипломні
Профорієнтація молоді
Робота освітянам та молоді
Освітній форум
Зробити портал кращим!
Ефективна реклама
Включай музику і за англійську!
Розповім Тобі про один з нетрадиційних методів навчання – за допомогою музики. Я особисто використовую його з великим задоволенням. Тут важливо знати, яка саме музика сприятиме Тобі у навчанні, адже, наприклад, під хард-рок навряд чи Ти зможеш щось вивчити. Далі, я поділюсь знаннями, які свого часу допомогли мені використовувати музику з користю.

Люди,які слухають музику з частотою 60 ударів маятника метронома на хвилину, входять в такий собі "альфа-стан" – ідеальний для навчання і запам’ятовування. Це дослідили американські вчені Лінн Купер і Мілтон Бріксон. Тим часом, на іншому континенті болгарці Георгій Лозанов і Алеко Новаков зробили аналогічні відкриття, але використали повільну музику бароко з ритмічним розміром 60-64 такти на хвилину. Вони встановили, що під впливом музики бароко навчальна інформація сприймається і засвоюється на багато ефективніше. Це відкриття стало основою нового методу навчання: інформація (фраза іноземною мовою) передається з інтервалом 4 секунди на фоні музики бароко в ритмі 60 тактів на хвилину. Перші результати довели, що студенти засвоюють від 60 до 500 іноземних слів на день. Приголомшливо, чи не так?! В це важко було повірити і спеціалістам університету штату Айова. Зібравши групу відчайдушних студентів, вони змусили їх вчитися, але під музику бароко. Під час цього експеременту в піддослідних кроликів спостерігався ріст здатності до запам’ятовування на 26 %, а швидкість навчання – на 24 %.

Отже, наука каже, що це діє. Тепер Тобі, певно, цікаво дізнатися що собою являє ця барокова музика. Основним музичним інструментом доби Бароко був орган.Також використовували щипкові і смичкові струнні інструменти – віоли, барокова гітара, барокова скрипка, віолончель, контрабас, а з дерев’яних духових були флейти, кларнет, гобой, фагот. Серед відомих композиторів доби Бароко Антоніо Вівальді, Георг Фрідріх Гендель, Йоганн Себастьян Бах.

А ще численні дослідження показали, що розвиток розумових здібностей, особливо у дітей, стимулює музика Вольфґанґа Амадея Моцарта. Його мелодії синхронізують праву півкулю нашого головного мозку, яка відповідає за логічне мислення, з лівою півкулею, за якою емоції. Крім того, ця музика є найблищою до природніх біоритмів людини, так би мовити до "музики нашої душі".

Французький вчений Альфред Томатіс дійшов висновку, що музика Моцарта містить найбільшу кількість звуків потрібного частотного діапазону (5000-8000 Гц) для підзарядки мозку. Крім Моцарта та музики бароко, Томатіс, рекомендує додати пального ще й григоріанськими співами.

Тепер, знаючи це, входь в "альфа-стан" і успішно освоюй англійську!

Схожі за темою матеріали:
Вчимо англійську: Яка користь від зарубіжних пісень?
Аудіокниги як допомога у вивченні англійської
Секрети поліглота або як вивчити іноземну мову
Запозичені слова - як вони можуть допомогти у вивченні англійської мови?
Як навчитися сприйняттю іноземної мови на слух?
Вивчаємо іноземну: Як вивчити мову за допомогою асоціацій
Скільки слів повинна знати людина, яка вивчає англійську мову, як іноземну?
Як зацікавити малюка вивчати іноземну або ігри в іноземну мову
Вивчаємо англійську: Лексика. Особливість вживання дієслів to start, to begin
Як потоваришувати з англійською через інтернет
2012-08-14  |  Автор: Іванна Мельник  |  http://enjoyenglish.com.ua/vklyuchay-muziku-i-za-angliysku/

Віповідальність за зміст публікації несуть їх автори, думка редакції сайту "Освітній портал" може не співпадати з думкою авторів публікації.

Увага! Ви можете обговорити матеріали цього розділу в форумі
або запропонувати власний матеріал для розміщення на сайті.

Для отримання статей поштою Ви маєте зареєструватись
та налаштувати параметри розсилки в персональному акаунті.

Всі права належать
Освітній портал™ 2003-2019рр.

Дизайн порталу: Стильная Студия