www.osvita.org.ua
Статті з питань освіти // Як підвищити свою цінність як фахівця?
Освiтнiй портал™
Головна
Новини освіти та науки
Події освіти та науки
Статті з питань освіти
Архів статей
Довідник ВНЗ України
Дистанційна освіта
Навчальні курси
Освіта за кордоном
Бізнес-освіта, MBA
Абітурієнту
Студенту
Болонський процес
Зовнішнє тестування (ЗНО 2014)
Середня освіта. Підручники
Законодавство
Періодичні видання
Каталог освітніх сайтів
Бібліотека
Реферати, курсові, дипломні
Профорієнтація молоді
Робота освітянам та молоді
Освітній форум
Зробити портал кращим!
Ефективна реклама
Як підвищити свою цінність як фахівця?
Одне з найпоширеніших питань на співбесіді - ким Ви себе бачите через 5 років? Багатьох таке банальне питання вводить в ступор. До цього моменту питання про власні плани в довгостроковій перспективі вони собі не задавали. Візьміть і запитайте себе прямо зараз: "Ким я хочу бути через 5 років?"

Тільки чесно відповівши на це питання, Ви зможете правильно спланувати свої сили і подальшу кар'єру. Коли мета поставлена, потрібно починати рух до її реалізації. Популярний в наші дні підхід - вкладати у своє професійне навчання і розвиток. Це можна робити, відвідуючи тренінги, читаючи спеціалізовану літературу та статті в Інтернеті, спілкуючись з фахівцями, Вашої галузі. Важливо пам'ятати, що при самоосвіті якість в 1000 разів важливіша за кількість. Ви можете прочитати 100 книг і відвідати 100 тренінгів, а користі від них не буде. Тому і книги, і програми навчання потрібно ретельно підбирати. Краще менше, та ліпше.

Наступний крок - це чесно відповісти собі на питання: "Чи хочу я розвиватися в даній компанії?" або "Чи хочу я нову посаду в іншій компанії?" Від цієї відповіді залежатимуть подальші кроки і те, які ресурси Вам будуть необхідні для розвитку.

Якщо Ви прийняли рішення залишитися на поточному місці роботи:
1. Подивіться, як можна розширити свій функціонал.
2. Які ресурси та можливості є для цього у вашій компанії.
3. Ваша самореалізація.

Основний момент при плануванні професійного зростання в компанії - це чітке розуміння стратегії компанії і Вашого місця в цій стратегії. Багато хто скаже: "Я ж просто маленький гвинтик у великому механізмі". Історія знає безліч прикладів, коли випадає кілька ключових гвинтиків і валиться вся конструкція. Це відбувається не стільки через те, що люди йдуть, скільки через те, що їм не вистачає реальних професійних компетенцій.

Якщо ж Ви прийняли рішення, що Ваш подальший ріст можливий, але вже в іншій компанії, в такому випадку необхідно:
1. Промоніторити ситуацію попиту на ринку праці на фахівців вашого рівня.
2. Відповісти собі, наскільки Ви відповідаєте висунутим вимогам.
3. Бути активним у пошуку нової роботи, використовуючи всілякі ресурси: відвідувати кар'єрні портали, спілкуватися безпосередньо з компаніями, які вас цікавлять, відправляти резюме в рекрутингові агентства - одним словом заявити світові, що Ви готові до змін.
4. Сформувати власну вартість і "унікальна пропозиція Вас роботодавцю" - Ваші конкурентні переваги перед іншими претендентами.

Деякі IT-фахівці (певного рівня) вільно вирішують питання підвищення своєї зарплати на 30% і більше, так як є унікальними фахівцями, рідкісними на ринку.

Іноді нам здається, що "за пагорбом трава зеленіша", ми біжимо туди, але в підсумку розуміємо, що компанія не наша, команда не та, цінності не збігаються ... Цілі здаються вже не такими привабливими, якими вони здавалися на початку. І 8 годин бажаної роботи перетворюються в каторгу.

Тому необхідно чесно оцінити себе на ринку, свою компанію - наскільки її пропозиція цікава і перспективна для вас. Важливо брати до уваги не тільки заробітну плату, систему мотивації та преміювання, а й Ваше зростання в цій компанії - наскільки ця компанія відповідає вашим цілям на майбутні 3-5 років.

Безумовно, розвиток професійних компетенцій - процес працемісткий, вимагає Ваших особистих витрат і часу, проте винагородою за це стане захоплююча, престижна робота, про яку Ви так довго мріяли.

Схожі за темою публікації
Як підвищити ефективність самоосвіти?
Віддалене навчання - плюси і мінуси
Навчання у дикретній відпустці
2012-08-17  |  Автор:  |  http://ubr.ua/

Віповідальність за зміст публікації несуть їх автори, думка редакції сайту "Освітній портал" може не співпадати з думкою авторів публікації.

Увага! Ви можете обговорити матеріали цього розділу в форумі
або запропонувати власний матеріал для розміщення на сайті.

Для отримання статей поштою Ви маєте зареєструватись
та налаштувати параметри розсилки в персональному акаунті.

Всі права належать
Освітній портал™ 2003-2019рр.

Дизайн порталу: Стильная Студия