www.osvita.org.ua
Статті з питань освіти // ЗНО 2013: Тести "online". Де можна потренуватися на...
Освiтнiй портал™
Головна
Новини освіти та науки
Події освіти та науки
Статті з питань освіти
Архів статей
Довідник ВНЗ України
Дистанційна освіта
Навчальні курси
Освіта за кордоном
Бізнес-освіта, MBA
Абітурієнту
Студенту
Болонський процес
Зовнішнє тестування (ЗНО 2014)
Середня освіта. Підручники
Законодавство
Періодичні видання
Каталог освітніх сайтів
Бібліотека
Реферати, курсові, дипломні
Профорієнтація молоді
Робота освітянам та молоді
Освітній форум
Зробити портал кращим!
Ефективна реклама
ЗНО 2013: Тести "online". Де можна потренуватися на online-тестах
У попередніх публікаціях, присвячених процесу підготовки до складання тестів ЗНО, не раз наголошувалося, що важливим елементом в ньому є складання пробних тестів. Складання пробних тестів, передусім, дозволить Вам призвичаїтися до самого формату тестування, а по- друге, наочно визначити Ваші "слабкі" місця. Дуже добре, якщо складати тести у Вас є можливість на уроках або факультативах в школі під контролем досвідченого вчителя. А якщо така можливість відсутня - на допомогу приходить інтернет, в якому можна знайти чимало online-тестів з підготовки до ЗНО.

Великий "+" online-тестування - це доступність для самопідготовки. Якщо ж Вам не треба доводити необхідність такого тренування і Ви готові "йти до бою", дозвольте дати Вам одну пораду - тренуйтеся виключно на якісних тестах! У мережі Інтернет можна знайти чимало тестів, які пропонуються для підготовки майбутнім абітурієнтам. Та чи всі вони відповідають програмі ЗНО, мають чітке формулювання завдань і пропонують правильні відповіді на них? Чи достатньо компетентним (у професійному відношенні) був їх укладач? Це перші питання, які мають постати перед Вами, коли Ви приймете рішення обрати ті чи інші online-тести.

Щоб не ризикувати і не витрачати марно часу, пропоную Вам під час самопідготовки використовувати online-тести, які розміщені на сайтах регіональних центрів оцінювання якості освіти України. Такий сервіс, поки що, пропонують лише два регіональних центри – Львівський та Вінницький. Хоч пропозицій і не так багато, проте всі вони більш-менш надійні.

Коротко про тести "online"

Наразі вільно пройти online-тестування можна лише на сайті Львівського РЦОЯОУ (http://www.lvtest.org.ua ). Ця послуга доступна усім відвідувачам ресурсу. Тренувальні online-тести розміщено з наступних предметів: біологія, географія, історія України, математика, українська мова та література, фізика, хімія, англійська, французька, іспанська та німецька мови. Для того, щоб скласти тести, реєструватися на сайті не потрібно. Саме проходження тесту обмежено часом, а по його завершенню на екрані монітору видається результат, в якому показується, на які питання було надано правильні відповіді, а на які – неправильні. Як зазначено на сайті, розподіл завдань у тестах за змістом і за формою максимально наближені до тестів ЗНО з врахуванням специфіки комп'ютерного тестування.

Сайт Вінницького РЦОЯОУ (http://vintest.org.ua ) пропонує пройти online-тестування всім, хто зареєструвався на пробне ЗНО (ПЗНО). Незалежно від того, на один чи два предмети ПЗНО була здійснена реєстрація, скласти тести можна буде з усіх предметів. Оnline-тести на сайті будуть доступні з 10 грудня 2012 року.

Вдалої підготовки!


Схожі за темою публікації:
Пробне ЗНО 2014: питання-відповіді
Абітурієнту 2013: Перелік конкурсних предметів для навчання за ОКР бакалавр
Готуємося до ЗНО та сесії: Золоті правила і прийоми підготовки до перевірки рівня зань
ЗНО 2013: Пробне тестування
ЗНО 2013: Питання-Відповіді (періодично оновлюється)
УЦОЯО привідкрив завісу над тестами ЗНО
Як поліпшити результати ЗНО? Психологія складання тестів
Як зареєструватися на пробне ЗНО 2014
Пробное ЗНО 2014: вопросы-ответы (Ч.2)
Готуємось до ЗНО: Історія України. Періодизація та характеристика періодів найдавнішого минулого
2012-11-13  |  Автор: Ярослава Коваленко  |  http://www.osvita.org.ua

Віповідальність за зміст публікації несуть їх автори, думка редакції сайту "Освітній портал" може не співпадати з думкою авторів публікації.

Увага! Ви можете обговорити матеріали цього розділу в форумі
або запропонувати власний матеріал для розміщення на сайті.

Для отримання статей поштою Ви маєте зареєструватись
та налаштувати параметри розсилки в персональному акаунті.

Всі права належать
Освітній портал™ 2003-2019рр.

Дизайн порталу: Стильная Студия