www.osvita.org.ua
Статті з питань освіти // SAT test: 5 міфів про SAT
Освiтнiй портал™
Головна
Новини освіти та науки
Події освіти та науки
Статті з питань освіти
Архів статей
Довідник ВНЗ України
Дистанційна освіта
Навчальні курси
Освіта за кордоном
Бізнес-освіта, MBA
Абітурієнту
Студенту
Болонський процес
Зовнішнє тестування (ЗНО 2014)
Середня освіта. Підручники
Законодавство
Періодичні видання
Каталог освітніх сайтів
Бібліотека
Реферати, курсові, дипломні
Профорієнтація молоді
Робота освітянам та молоді
Освітній форум
Зробити портал кращим!
Ефективна реклама
SAT test: 5 міфів про SAT
Про іспиті SAT можна знайти багато інформації і, на жаль, часто ця інформація вводить кандидатів в оману і породжує більше запитань, ніж відповідей. Невже іспит SAT скласти простіше, ніж ACT? Яка система оцінки? Чи враховуються бали за SAT essay? У даній статті представлені п'ять найпоширеніших міфів про SAT exam.

Міф № 1: Іспит SAT здати складніше, ніж ACT

"Складно" і "просто" - поняття відносні. Звичайно, формати двох цих тестів різні, але все ж їх суть частково збігається. Завдання тесту ACT і SAT Writing здаються абсолютно різними, але, тим не менш, студенти, які здають обидва цих іспити, мають розібратися з незакінченими реченнями, паралельними конструкціями і відповідністю підмета і присудка за особами та числами. Головна відмінність полягає в тому, що в тесті ACT є наукова секція (читання наукових текстів), а в SAT її немає.

Міф № 2: SAT вимагає здачі математики просунутого рівня

Насправді розділ SAT math вимагає хороших знань в алгебрі та геометрії. І все! У тесті немає завдань з тригонометрії. Це не означає, що завдання з алгебри будуть простими - Вам також можуть зустрітися завдання на аналіз даних та статистичних показників. Якщо Ви вивчали алгебру в школі, то напевно для Вас не складе особливих труднощів виконати завдання SAT math.

Міф № 3: Результати SAT essay не впливають на підсумковий бал

В дійсності 25% від загального бала за письмову секцію припадає саме на есе. Якщо Ви націлені на результат 700 +, то Вам просто необхідно написати сильний твір. Добре підготувавшись до SAT Writing, Ви збільшите шанси на те, щоб отримати високий бал за SAT.
Міф № 4: Краще пропустити питання, якщо не знаєш відповіді

Це досить неоднозначний міф. Справа в тому, що в тесті SAT діє система штрафів. За кожне невірно виконане завдання з Вас знімуть чверть бала. У кожному завданні представлено п'ять варіантів відповіді, таким чином, може здатися, що краще пропустити питання і не ризикувати. Але це не зовсім так. Якщо Ви не дуже сильні в даному тесті і вірогідність допустити помилку досить висока, то дійсно краще пропустити питання (особливо, якщо Ви не можете виключити навіть одного варіанта відповіді). Пропущене завдання оцінюється в "0" балів, таким чином, Ви нічого не втрачаєте. А от якщо Вам необхідно набрати від 700 балів і вище, то краще не захоплюватися пропуском завдань. Вам потрібен високий бал, тому розробіть власну стратегію того, як відповідати на питання, в яких Ви не впевнені: скористайтеся методом виключення.

Міф № 5: Якщо у Вас не дуже добре знання лексики, Ви не зможете успішно пройти SAT Critical Reading

Навіть якщо Ви не знаєте словник на зубок і Вас ніяк не можна назвати ходячою енциклопедією, Ви все одно можете успішно пройти іспит SAT. Звичайно, Вам майже напевно доведеться вивчити 450-500 найпоширеніших слів тесту (список цих слів завжди можна знайти в інтернеті або посібниках з підготовки до тесту - SAT prep books). Але ці слова зустрічаються тільки в завданнях типу sentence completion. У тесті представлено всього 19 питань цього виду, і вони складають лише 25% від загального бала за секцію Critical Reading. Тому навіть не володіючи глибокими знаннями лексики, Ви все ще можете розвинути навички в читанні уривків з тексту.

Не варто вірити всім чуткам про іспит SAT. З хорошою підготовкою і розробленими стратегіями по проходженню кожного типу запитань Ви з легкістю можете здати SAT на високий бал.

Переклад Широкової Нталії
статті сайту www.mbaconsult.ru


Схожі за темою публікації:
Що таке SAT (Scholastіc Assessment Test)
SAT test: 5 міфів про SAT
Чотири поради: як не втратити рік і потрапити до американського коледжу одразу після школи
2012-11-30  |  Автор:

Віповідальність за зміст публікації несуть їх автори, думка редакції сайту "Освітній портал" може не співпадати з думкою авторів публікації.

Увага! Ви можете обговорити матеріали цього розділу в форумі
або запропонувати власний матеріал для розміщення на сайті.

Для отримання статей поштою Ви маєте зареєструватись
та налаштувати параметри розсилки в персональному акаунті.

Всі права належать
Освітній портал™ 2003-2019рр.

Дизайн порталу: Стильная Студия