www.osvita.org.ua
Статті з питань освіти // Загальні вимоги щодо реєстрації осіб для проходження...
Освiтнiй портал™
Головна
Новини освіти та науки
Події освіти та науки
Статті з питань освіти
Архів статей
Довідник ВНЗ України
Дистанційна освіта
Навчальні курси
Освіта за кордоном
Бізнес-освіта, MBA
Абітурієнту
Студенту
Болонський процес
Зовнішнє тестування (ЗНО 2014)
Середня освіта. Підручники
Законодавство
Періодичні видання
Каталог освітніх сайтів
Бібліотека
Реферати, курсові, дипломні
Профорієнтація молоді
Робота освітянам та молоді
Освітній форум
Зробити портал кращим!
Ефективна реклама
Загальні вимоги щодо реєстрації осіб для проходження зовнішнього оцінювання
Реєстрація осіб для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні 2013 року (далі - зовнішнє оцінювання) триватиме з 4 січня до 5 березня.

Бажаючі, взяти участь у цьогорічному ЗНО мають виконати ряд кроків для успішної реєстрації на тестування.

1. Необхідно ознайомитися із Правилами прийому до вищого навчального закладу, де вказано перелік конкурсних предметів, результати зовнішнього оцінювання з яких мають бути зазначені в Сертифікаті зовнішнього незалежного оцінювання (далі - Сертифікат), та Порядком проведення зовнішнього незалежного оцінювання в 2013 році.

2. Потім вибрати предмети, із яких Ви бажаєте скласти тести.

Увага! ! У 2013 році зовнішнє оцінювання проводитиметься з таких предметів:
- українська мова і література
- фізика
- історія України
- хімія
- всесвітня історія
- біологія
- математика
- географія
- світова література
- російська мова
- іноземні мови (англійська, німецька, французька, іспанська)

Пам'ятайте, що загальна кількість предметів, вибраних для проходження зовнішнього оцінювання, не повинна перевищувати чотирьох.

Буде надано можливість скласти тест лише з однієї іноземної мови.

3. Потрібно підготувати необхідні для реєстрації документи та матеріали:
- копію паспорта (сторінки з фотокарткою, прізвищем, ім'ям, по батькові та датою народження) або свідоцтва про народження (для осіб, яким станом на 1 вересня 2012 року не виповнилося шістнадцять років і які не отримали паспорт);
- копію документа про повну загальну середню освіту . Якщо Ви такого документа ще не маєте, але здобудете повну загальну середню освіту в 2013 році, то подайте довідку з навчального закладу за формою, розробленою Українським центром оцінювання якості освіти (зразок довідки);
- дві ідентичні фотокартки для документів розміром 3 х 4 см;
- висновок закладу охорони здоров'я про необхідність створення особливих (специфічних) умов для проходження зовнішнього оцінювання (у разі потреби надають особи, які мають захворювання, що можуть бути перешкодою для участі в тестуваннях);
- копію документа про зміну прізвища, ім'я, по батькові (надається особами, у документах яких є розбіжності в персональних даних);
- документи, перекладені державною мовою , та завірені нотаріально (для осіб, які подають документи, оформлені іноземною мовою);
- заяву-реєстраційну картку .

Сформувати заяву-реєстраційну картку можна самостійно, скориставшись програмою створення заяви-реєстраційної картки особи, яка бажає пройти зовнішнє незалежне оцінювання в 2013 році (далі - Програма), розміщеною на веб-сайті Українського центру оцінювання якості освіти, або звернувшись за допомогою до працівника пункту реєстрації.

Бажаючі скласти ЗНО, які за релігійними переконаннями не можуть взяти участь у тестуваннях з окремих предметів, що проводитимуться в суботу, матимуть можливість скласти тест із цього (цих) предмета (-ів) під час додаткової сесії зовнішнього оцінювання, що відбудеться 4 - 11 липня 2013 року. Для цього крім інших документів, необхідних для реєстрації, необхідно подати на ім'я директора відповідного регіонального центру оцінювання якості освіти заяву щодо надання можливості пройти тестування з певного (-их) предмета (-ів) у додаткову сесію, де вкажіть причину, що унеможливлює участь у зовнішньому оцінюванні під час основної сесії.

Увага! На копіях документів, що надаються для реєстрації, напишіть "Згідно з оригіналом" (без лапок), поставте особистий підпис і зазначте власне прізвище, ініціали та дату засвідчення копії.

4. Не пізніше 5 березня необхідно надіслати на адресу відповідного регіонального центру оцінювання якості освіти (далі - регіональний центр) реєстраційні документи. Пересилку документів бажано здійснити цінним листом із описом вкладення.

Підтвердженням факту реєстрації для участі в зовнішньому оцінюванні є Сертифікат, який буде надіслано Вам рекомендованим листом разом із:
- реєстраційною карткою абітурієнта;
- інформаційним бюлетенем "Зовнішнє незалежне оцінювання. 2013 рік";
- повідомленням про створення особливих умов для проходження зовнішнього оцінювання (для осіб, які надали відповідний висновок закладу охорони здоров'я).

З особливостями реєстрації осіб, які проживають або навчаються за кордоном, можна ознайомитися на сайті Українського центру оцінювання якості освіти.

Особи, які виявили бажання пройти зовнішнє оцінювання, але через певні причини не мають можливості зареєструватися в установленому порядку, повинні в межах часу, відведеного на реєстрацію, особисто звернутися до відповідного регіонального центру.

Не будуть зареєстровані для проходження зовнішнього оцінювання осиби, які:
- наділали не всі документи, необхідні для здійснення реєстрації;
- неналежно оформили заяву-реєстраційну картку;
- зазначили в заяві-реєстраційній картці недостовірні дані;
- подали заяву пізніше встановленого терміну (визначається за відтиском штемпеля відправлення на поштовому конверті).

Окрім того, буде відмовлено в реєстрації особам, для яких, не зможуть створити особливі (специфічні) умови для проходження зовнішнього оцінювання відповідно до поданого висновку закладу охорони здоров'я.

Про факт відмови в реєстрації для проходження зовнішнього оцінювання буде надіслано відповідне повідомлення.

Отримавши повідомлення про відмову в реєстрації, учасник ЗНО можете усунути причини, що стали підставою для прийняття такого рішення, та до 19 березня надіслати на адресу відповідного регіонального центру новий комплект реєстраційних документів.

Увага! Якщо протягом трьох тижнів із моменту відправлення реєстраційних документів Ви не отримали Сертифікат або повідомлення про відмову в реєстрації, зверніться до відповідного регіонального центру за телефоном інформаційної підтримки.

У разі необхідності внесення змін до переліку предметів або персональних даних, необхідно пройти реєстрацію повторно, надіславши до регіонального центру необхідні документи та раніше отриманий Сертифікат 2013 року.

Зміни до реєстраційних даних можна вносити лише до 19 березня (дата подання визначається за поштовим штемпелем).

УЦОЯО рекомендує не відкладати реєстрацію на останні дні, оскільки це може зумовити додаткові проблеми як для учасників оцінювання, так і працівників регіональних центрів.

Завантажити Програму створення заяви-реєстраційної картки особи, яка бажає пройти зовнішнє незалежне оцінювання в 2013 році можна сайті Українського центру оцінювання якості освіти www.testportal.gov.ua.

За матеріалами сайту www.testportal.gov.ua

Схожі за темою публікації:
Абітурієнту 2013: Перелік конкурсних предметів для навчання за ОКР бакалавр
Путівник абітурієнта-2013: що має знати та пам’ятати абітурієнт під час реєстрації на ЗНО
ЗНО 2013: 20 відповідей на найбільш поширені запитання, що виникають під час реєстрації (ч.3)
Найбільш поширені запитання щодо організації та проведення ЗНО 2013 року (ч. 4)
Найбільш поширені запитання щодо організації та проведення ЗНО 2013 року (ч. 5)
Найбільш поширені питання, що виникають у ході реєстрації на ЗНО 2013 (ч.2)
ЗНО 2013: Питання-Відповіді (оновлено - 19 повідомлень)
Путівник абітурієнта-2013: що має знати та пам’ятати абітурієнт під час реєстрації на ЗНО
Технологічна картка учасника зовнішнього незалежного оцінювання
2013-01-14  |  Автор:  |  http://testportal.gov.ua

Віповідальність за зміст публікації несуть їх автори, думка редакції сайту "Освітній портал" може не співпадати з думкою авторів публікації.

Увага! Ви можете обговорити матеріали цього розділу в форумі
або запропонувати власний матеріал для розміщення на сайті.

Для отримання статей поштою Ви маєте зареєструватись
та налаштувати параметри розсилки в персональному акаунті.

Всі права належать
Освітній портал™ 2003-2019рр.

Дизайн порталу: Стильная Студия