www.osvita.org.ua
Статті з питань освіти // Funny п'ятниця: Топ-7 цікавих фактів про студентів
Освiтнiй портал™
Головна
Новини освіти та науки
Події освіти та науки
Статті з питань освіти
Архів статей
Довідник ВНЗ України
Дистанційна освіта
Навчальні курси
Освіта за кордоном
Бізнес-освіта, MBA
Абітурієнту
Студенту
Болонський процес
Зовнішнє тестування (ЗНО 2014)
Середня освіта. Підручники
Законодавство
Періодичні видання
Каталог освітніх сайтів
Бібліотека
Реферати, курсові, дипломні
Профорієнтація молоді
Робота освітянам та молоді
Освітній форум
Зробити портал кращим!
Ефективна реклама
Funny п'ятниця: Топ-7 цікавих фактів про студентів
1.Японські студенти беруть із собою на іспити як талісман шоколадку Kit Kat. Такий незвичайний вибір зумовлений тим, що вислів "обов'язково переможемо" ("kitto katsu" японською) співзвучний з назвою солодкого продукту.

2. У Росії 19 століття студентам у питних закладах писали на спині їх адресу. Це навіть описується в одному з фейлетонів Чехова: швейцари ресторанів "Яр" та "Стрільна" у студентів, поки вони ще могли відповісти, писали адресу крейдою на їхніх спинах. Потім достатньо було здати непритомні тіла візникам, щоб ті доставили їх до будинку. Порада першокурсникам: йдіть на посвяту в студенти в футболці з надрукованим профіпем з Facebook чи Вконтакте.

3. Довжина Гарвардського мосту складає "364,4 смута і ще одне вухо". Ця міра довжини з'явилася від прізвища студента, Олівера Смута, за допомогою якого студенти у 1958 році вимірювали міст. Сто сімдесят сантиметрового Олівера переміщали дорожнім полотном і робили позначки, які мало не втратили під час реконструкції мосту. Цікаво, що сам Смут зайняв місце в Папаті Мір і Терезів - він став керівником ISO (Міжнародної організації зі стандартизації).

4. У Єльському університеті до сьогодні існує кумедна традиція. Студенти-старшокурсники охоче діляться конспектами зі своїми молодшими товаришами. За це останні повинні розплатитися, але не грошима. Тому, хто списав конспект, обводять очі зеленкою, після чого він змушений катати студента на спині протягом кількох годин.

5. Одна з моделей класичного чоловічого взуття пенні-лофер, зобов'язана своєю назвою студентському забобонові. У язичку таких черевиків зроблений спеціальний проріз, куди кладеться монетка. Згідно з однією з традицій учнів, пенні (або будь-які інші гроші) потрібно сховати в туфлі перед іспитом, щоб квиток попався легший, а викладач - добріший. Деякі, правда, вважають, що краще покласти не монетку, а купюру.

6. Сперечатися з викладачами - собі дорожче. Це ще раз підтвердив один нахабний студент з Оксфорда, що попросив під час складання іспиту кухоль пива. Це дозволяла стародавня традиція університету. Своє питво студент отримав, проте був негайно оштрафований вчителем. Але зовсім не за розпивання спиртних напоїв. Винахідливий викладач послався на ще більш давній звичай: без шпаги тим, хто навчається заборонено з'являтися на іспити.

7. Деякі студенти надзвичайно схильні до нетривіальних рішень. Іноді - в силу своєї неуважності. Цікавий випадок стався одного разу у житті математика Джорджа Данцига. Запізнившись на заняття до університету, студент прийняв рівняння, написане на дошці, за домашнє завдання. Кілька днів він витратив на те, щоб отримати відповідь. Згодом з'ясувалося, що юнак впорався з двома нерозв’язними завданнями, які були не по зубах навіть досвідченим ученим. А Данциг просто не знав, що вони не мають рішення, і знайшов його за вікенд.

За матеріалами сайту www.ubr.ua

Схожі за темою публікації
Funny п'ятниця: Як вигадувались мови
Funny п'ятниця: Анектоди в тему (ч. 1)
Funny п'ятниця: Погляд на світ очима дітей
Funny п'ятниця: Перли зі шкільних творів (ч. 1)
Funny п'ятниця: Перли зі шкільних творів (ч. 2)
Funny п'ятниця: Анектоди в тему (ч. 2)
Funny п'ятниця: Анектоди в тему (ч. 3)
Funny п'ятниця: Нісенітниці професора
Funny п'ятниця: "Перли" учасників ЗНО-2013
Funny п'ятниця: Маловідомі історичні факти
Funny п'ятниця: Характерні ознаки студента
Funny п'ятниця: 15 афоризмів про студентське життя
Funny п'ятниця: Шнобелівські премії-2013
Funny п'ятниця: Курйози та рекорди Нобелівської премії
2013-04-19  |  Автор:

Віповідальність за зміст публікації несуть їх автори, думка редакції сайту "Освітній портал" може не співпадати з думкою авторів публікації.

Увага! Ви можете обговорити матеріали цього розділу в форумі
або запропонувати власний матеріал для розміщення на сайті.

Для отримання статей поштою Ви маєте зареєструватись
та налаштувати параметри розсилки в персональному акаунті.

Всі права належать
Освітній портал™ 2003-2019рр.

Дизайн порталу: Стильная Студия