www.osvita.org.ua
Статті з питань освіти // Літні школи при університетах Великої Британії
Освiтнiй портал™
Головна
Новини освіти та науки
Події освіти та науки
Статті з питань освіти
Архів статей
Довідник ВНЗ України
Дистанційна освіта
Навчальні курси
Освіта за кордоном
Бізнес-освіта, MBA
Абітурієнту
Студенту
Болонський процес
Зовнішнє тестування (ЗНО 2014)
Середня освіта. Підручники
Законодавство
Періодичні видання
Каталог освітніх сайтів
Бібліотека
Реферати, курсові, дипломні
Профорієнтація молоді
Робота освітянам та молоді
Освітній форум
Зробити портал кращим!
Ефективна реклама
Літні школи при університетах Великої Британії
В університетах Великої Британії літні школи є звичайною практикою. Протягом останніх років великою популярністю користуються такі заклади і серед іноземних студентів, які хочуть провести літо з користю, побачити іншу країну. Найчастіше ВНЗ Британії пропонують мовні курси, які тут відрізняються високим рівнем ефективності, використовують традиційні методи навчання та сучасні методики, постійно вдосконалюють підходи і гарантують якість знань.

Зазвичай, тривалість мовних курсів становить від трьох до восьми тижнів. Вивчення мови тут активно поєднується з екскурсійною та розважальною програмою, що не тільки урізноманітнює перебування в країні, а й істотно допомагає в навчанні, даючи можливість зрозуміти культуру і традиції країни, поспілкуватися з носіями мови, прибрати мовний бар'єр, відчути сучасну мову і її особливості.

Літні мовні програми приймають студентів, що володіють будь-яким рівнем англійської мови - сюди можна поступити як з елементарною, так і з хорошою англійською. ВНЗ влітку пропонують досить гнучкі дати початку занять, які починаються кожні два тижні. Тому, незалежно від планів на літо, кожен студент зможе підібрати для себе підходящий час для навчання.

У першу чергу, звичайна літня програма вивчення англійської мови призначена для розвитку навичок повсякденного спілкування. Тут студентами вивчаються такі аспекти, як читання, усне мовлення, письмо, аудіювання, граматика, вимова, лексика. За короткий період часу студентам вдається максимально зануритися в англомовне середовище, швидко і ефективно розвинути всі мовні навички.

Літні мовні програми серйозну увагу приділяють організації розваг - екскурсій, заходів тощо. Студентам пропонують у вільний від навчання час відвідати різні музеї, кіно, театри, тематичні вечірки, галереї, поїхати в ті чи інші міста. Це дає можливість удосконалювати навички спілкування англійською, поповнювати активний словник новою лексикою, вчитися використовувати мову в невимушеній неформальній атмосфері.

Під час навчання за однією з літніх програм студент отримує прекрасну можливість познайомитися з тим чи іншим вищим навчальним закладом, в якому він у майбутньому хоче вчитися. Адже заняття проводяться на території ВНЗ, студент має можливість оглянути всі аудиторії, адаптуватися до особливостей умов навчання, проживання на території кампуса, освоїтися в незвичному середовищі британського університету.

Якщо є необхідність у вивченні англійської мови будь-якої конкретної сфери, потрібно вирушати до відповідного ВНЗ. Так, сьогодні організовується безліч програм, спрямованих не стільки на вивчення повсякденної англійської, скільки на конкретну тематику - бізнес, економіка, соціальна сфера, психологія. Завдяки таким курсам студенту в майбутньому буде легше освоїтися в спеціальності, діловій людині - працювати в обраній сфері і не відчувати нестачі в лексиці і знаннях іноземної мови.

Переклад Широкової Наталії
статті Анастасії Манаєнкової
сайту www.edu-all.ru


Схожі за темою публікації:
Консультація експерта: Що таке CAS? В чому різниця між "offer letter" і CAS? Студентська віза до Великої Британії
Сімейні літні програми для вивчення мови
Освіта закордоном: Що треба знати бажаючому навчатися у Європі
Навчання за кордоном: наскільки це реально та доступно?
Страхування для навчання за кордоном
Безкоштовне навчання в одному із закордонних ВНЗ
Освіта в Шотландії
2013-04-30  |  Автор:

Віповідальність за зміст публікації несуть їх автори, думка редакції сайту "Освітній портал" може не співпадати з думкою авторів публікації.

Увага! Ви можете обговорити матеріали цього розділу в форумі
або запропонувати власний матеріал для розміщення на сайті.

Для отримання статей поштою Ви маєте зареєструватись
та налаштувати параметри розсилки в персональному акаунті.

Всі права належать
Освітній портал™ 2003-2019рр.

Дизайн порталу: Стильная Студия