www.osvita.org.ua
Статті з питань освіти // Особливості освіти в Ірландії
Освiтнiй портал™
Головна
Новини освіти та науки
Події освіти та науки
Статті з питань освіти
Архів статей
Довідник ВНЗ України
Дистанційна освіта
Навчальні курси
Освіта за кордоном
Бізнес-освіта, MBA
Абітурієнту
Студенту
Болонський процес
Зовнішнє тестування (ЗНО 2014)
Середня освіта. Підручники
Законодавство
Періодичні видання
Каталог освітніх сайтів
Бібліотека
Реферати, курсові, дипломні
Профорієнтація молоді
Робота освітянам та молоді
Освітній форум
Зробити портал кращим!
Ефективна реклама
Особливості освіти в Ірландії
Освіта за кордоном вже не є для сучасних випускників шкіл чимось страшним і невідомим. Завдяки таким тенденціям, як глобалізація та космополітизм, сьогодні кожен може відчувати себе цілком комфортно, перебуваючи далеко від дому: практично всі знають англійську мову, вулиці різних міст схожі один на одного завдяки однаковим вивіскам супермаркетів і бутиків, а поїздки в чужі країни вже давно стали звичними для багатьох.

Дуже популярна сьогодні ірландська освіта - вона є повним аналогом британської моделі, забезпечує не менш якісний рівень викладання, але коштує при цьому значно дешевше. Навчання в країні ділиться на три етапи. Діти до 12 років навчаються у початковій школі, потім переходять до середньої, в 17-18 років повинні скласти випускні іспити і пройти на третій рівень, який надає вищу та спеціальну освіту в університетах, коледжах та інститутах.

Багато батьків, які думають про майбутнє своїх дітей, відправляють їх вчитися до ірландських шкіл. У даному випадку можна вибирати з двох варіантів - є денні школи, учні яких проживають у сім'ях ірландців, а є й інтернати, де дитина вчиться і живе. Обидва варіанти прийнятні, оскільки в сім'ях діти живуть у прекрасних умовах, ірландці дуже гостинні і відрізняються від манірних британців в кращу сторону. Якщо ж батьки вибрали інтернат, то також можуть бути впевнені, що дитина не буде відчувати жодних незручностей - чисті класи, кімнати та кухні, тренажерні зали та басейн, зелені парки та бібліотеки зроблять навчання ефективним і приємним.

Учні ірландських середніх шкіл освоюють, як правило, одночасно тільки сім дисциплін. Але при цьому освіта дуже якісна і різнобічна, припускає можливість вибору напрямку навчання, враховує особливості кожної дитини. Після закінчення школи випускник може легко без та вступних іспитів вступити до вищого навчального закладу Ірландії чи Британії. Хоча, і для іноземних абітурієнтів умови вступу досить привабливі - для того, щоб стати студентом одного з ірландських ВНЗ, досить мати атестат про закінчення школи в рідній країні та документ про здачу тесту TOEFL з достатньою кількістю балів.

Після того, як у XVI столітті на території країни був заснований Трініті-коледж (найстаріший університет Ірландії), цю країну називають "островом школярів", оскільки саме тут відмічено найбільш високий відсоток молоді в порівнянні з іншими країнами Євросоюзу. Щорічно студентами ірландських ВНЗ стають більш, ніж 200 тисяч студентів різних національностей і віку.

Основними перевагами навчання в одному з ірландських ВНЗ є низька вартість оплати навчання за семестр і офіційний дозвіл на роботу - студенти тут мають право підробляти у вільний від навчання час і таким чином покривати всі свої витрати. Важливо й те, що навчальну візу в Ірландію отримати можна набагато простіше і швидше, ніж до Австралії, Великої Британії, США.

Переклад Широкової Наталії
статті сайту www.edu-all.ru


Схожі за темою публікації:
Особливості отримання вищої освіти в Естонії
Як поїхати на навчання до Індонезії
Особливості вищої освіти в Бельгії
Особливості вищої освіти в Марокко
Освіта в Шотландії
2013-06-12  |  Автор:

Віповідальність за зміст публікації несуть їх автори, думка редакції сайту "Освітній портал" може не співпадати з думкою авторів публікації.

Увага! Ви можете обговорити матеріали цього розділу в форумі
або запропонувати власний матеріал для розміщення на сайті.

Для отримання статей поштою Ви маєте зареєструватись
та налаштувати параметри розсилки в персональному акаунті.

Всі права належать
Освітній портал™ 2003-2019рр.

Дизайн порталу: Стильная Студия