www.osvita.org.ua
Статті з питань освіти // Funny п'ятниця: Нісенітниці професора
Освiтнiй портал™
Головна
Новини освіти та науки
Події освіти та науки
Статті з питань освіти
Архів статей
Довідник ВНЗ України
Дистанційна освіта
Навчальні курси
Освіта за кордоном
Бізнес-освіта, MBA
Абітурієнту
Студенту
Болонський процес
Зовнішнє тестування (ЗНО 2014)
Середня освіта. Підручники
Законодавство
Періодичні видання
Каталог освітніх сайтів
Бібліотека
Реферати, курсові, дипломні
Профорієнтація молоді
Робота освітянам та молоді
Освітній форум
Зробити портал кращим!
Ефективна реклама
Funny п'ятниця: Нісенітниці професора
У цих головоломках всі слова в крилатому вислові (прислів'ї чи приказці) замінені на їх наукоподібні визначення. В результаті і вийшла псевдонаукова нісенітниця ... нісенітниця професора.

Наприклад: Умовою виживання біологічної особини є її переміщення по криволінійній замкнутій траєкторії. Відповідь: Хочеш жити - вмій крутитися.

Загалом, потрібно відгадати прислів'я, зашифроване таким "науковим" способом.

1. Непридатність до вирішення бойових завдань військових частин і з'єднань малої чисельності в умовах перебування у відкритому просторі. (Відповідь: Один в полі не воїн).

2. Про травматичний досвід перебування статевонезрілих громадян в оточенні осіб похилого віку. (Відповідь: Де багацько баб, там дитя каліка).

3. Універсальна форма буття матеріального світу в людській свідомості, що розкриває естетичний зміст явищ, їхні зовнішні та / або внутрішні якості, які викликають задоволення, насолоду буде зберігати в існуючому стані від всіляких інцидентів, нещасть і катастроф категорію, що визначає життєві умови співіснування держав, характер відносин між народами і державами (коаліціями держав), що ґрунтуються на взаємному обліку національних інтересів. (Відповідь: Краса врятує світ).

4. Твердження про незмірність часового континууму з точки зору суб'єктів, що перебувають на вищій фазі емоційного підйому. (Відповідь: Щасливим байдуже про час).

5. Процес творчої діяльності потребує мети переслідування. (Відповідь: Краса потребує жертв).

6. Пряма залежність глибини просування в області з великою щільністю рослинного покриву і діаметром черевної порожнини членів стихійних військових підрозділів. (Відповідь: Що далі в ліс - товстіші партизани).

7. Деякі аспекти поведінки людини, що нагадують поведінку домашніх тварин в умовах перебування останніх на стеблах злакових рослин, висушених природним чином. (Відповідь: Собака на сіні).

8. Торгівля дрібним домашнім тваринам, розфасованим в непрозору тару, виготовлену з міцної матерії. (Відповідь: Продати кота у мішку)

9. Вартість доставки великої рогатої худоби значно перевищує вартість вантажу. (Відповідь: За морем теличка копієчка, а перевезти - карбованець).

10. Правильно зорієнтуватися в просторі по звуку вдається не кожному. (Відповідь: Чує дзвін, та не знає де він).

11. Деякі наслідки остеохондрозу успішно компенсуються в процесі ритуального поховання пацієнта. (Відповідь: Горбатого могила вирівняє)

12. Щоб уникнути негативних наслідків біологічним особинам не слід здійснювати моментальні викиди виділень залоз зовнішньої секреції з вектором швидкості, протилежним вектору повітряних потоків. (Відповідь: Не плюй проти вітру)

13. Гостре бажання щастя близькій людині порівнюється з антигуманними проявами людської психіки, що зайвий раз підтверджується теоретичною можливістю емоційного контакту з представниками artiodaktylos. (Відповідь: Любов зла, полюбиш й козла)

14. Для додання певному тілу ваги, втраченої внаслідок дії закону Архімеда, необхідні ненульові енергетичні витрати. (Відповідь: Без труда нема плода)

15. Невідповідність істинного сприйняття і сприйняття за допомогою приладів з вибірковим поглинанням електромагнітного спектру. (Відповідь: Дивитися на світ скрізь рожеві окуляри)

16. Об'єктивним показником IQ є здатність оцінити перевагу кругового руху по горизонталі перед прямолінійним рухом по вертикалі. (Відповідь: Розумний вгору не піде, розумний гору обійде).

17. Продуктивна праця не є хижою твариною і не може переміститися в звичайну для цієї тварини середовище проживання. (Відповідь: Робота не вовк, в ліс не втече)

18. Особа, яка спожила всередину етиловий спирт у кількості, більшій певної індивідуального межі, схильна до інверсного сприйняття ступені глибини певних видів як великих, так і малих водоймищ. (Відповідь: П'яному море по коліна, калюжа - по вуха).

19. Не можна зробити національну їжу неїстівною за допомогою продукту переробки суспензії жиру у воді. (Відповідь: Заварив кашу - не жалій масла)

20. Період проживання людської особи наразі можна оцінити в застарілу грошову одиницю СРСР, а домашня птиця, розмірами трохи більше за курку, визначає всі події в цей період. (Відповідь: Життя як індичка, а доля як копійка).

21. Незважаючи на те, що кривизна водної поверхні над тим місцем, де найбільш високий тиск середовища на дні водойми, порівняно мала, не виключається наявність у цьому місці істот, що лише дуже віддалено нагадують людину. (Відповідь: В тихому болоті чорти водяться).

22. У вкрай негативному стані людини спостерігається одна з ознак базедової хвороби. (Відповідь: У страху очі великі).

23. Антитеза брехні може замінити голку при необхідності перевірки роботи одного з органів почуттів. (Відповідь: Правда очі колить).

24. Незважаючи на те, що 4,26 грама - порівняно невелика вага, іноді може не вистачити грошей для її придбання. (Відповідь: Малий червонець, та дорогий).

25. При володінні даром, який удосталь є у баби Ванги, можна було б організувати якусь подобу хліву. (Відповідь: Зав би де впав, там би й солому підклав).

За матеріалами сайту: http://nazva.net

Схожі за темою публікації:
Funny п'ятниця: Як вигадувались мови
Funny п'ятниця:Топ-7 цікавих фактів про студентів
Funny п'ятниця: Анектоди в тему (ч. 1)
Funny п'ятниця: Погляд на світ очима дітей
Funny п'ятниця: Анектоди в тему (ч. 2)
Funny п'ятниця: Анектоди в тему (ч. 3)
Funny п'ятниця: Перли зі шкільних творів (ч. 1)
Funny п'ятниця: Перли зі шкільних творів (ч. 2)
Funny п'ятниця: "Перли" учасників ЗНО-2013
Funny п'ятниця: Маловідомі історичні факти
Funny п'ятниця: Характерні ознаки студента
Funny п'ятниця: 15 афоризмів про студентське життя
Funny п'ятниця: Шнобелівські премії-2013
Funny п'ятниця: Курйози та рекорди Нобелівської премії
2013-07-19  |  Автор:

Віповідальність за зміст публікації несуть їх автори, думка редакції сайту "Освітній портал" може не співпадати з думкою авторів публікації.

Увага! Ви можете обговорити матеріали цього розділу в форумі
або запропонувати власний матеріал для розміщення на сайті.

Для отримання статей поштою Ви маєте зареєструватись
та налаштувати параметри розсилки в персональному акаунті.

Всі права належать
Освітній портал™ 2003-2019рр.

Дизайн порталу: Стильная Студия