www.osvita.org.ua
Статті з питань освіти // Чи можлива стовідсоткова гарантія вступу до...
Освiтнiй портал™
Головна
Новини освіти та науки
Події освіти та науки
Статті з питань освіти
Архів статей
Довідник ВНЗ України
Дистанційна освіта
Навчальні курси
Освіта за кордоном
Бізнес-освіта, MBA
Абітурієнту
Студенту
Болонський процес
Зовнішнє тестування (ЗНО 2014)
Середня освіта. Підручники
Законодавство
Періодичні видання
Каталог освітніх сайтів
Бібліотека
Реферати, курсові, дипломні
Профорієнтація молоді
Робота освітянам та молоді
Освітній форум
Зробити портал кращим!
Ефективна реклама
Чи можлива стовідсоткова гарантія вступу до закордонного ВНЗ?
Навчання в одному з іноземних ВНЗ сьогодні вважається не просто престижним, але може стати для випускника справжнім трампліном. У всій Європі, інших країнах освіта цінується дуже високо - незважаючи на те, що роботодавці звертають серйозну увагу і на вміння, знання шукача, наявність диплома про закінчення одного з найвідоміших ВНЗ світу може стати вирішальним фактором. Тому багато студентів намагаються прикладати максимум зусиль для того, щоб вчитися в кращих вищих навчальних закладах Європи, США, Канади, інших країн.

Для того, щоб стати студентом ВНЗ, іноземний абітурієнт зобов'язаний подати ряд необхідних документів, скласти іспити або пройти співбесіду, підтвердити знання мови (державної тієї країни, в якій він збирається вчитися), надати атестат з хорошими оцінками. Але досить часто у зв'язку з високим рівнем конкуренції всього цього стає недостатньо, оскільки багато абітурієнтів успішно здають іспити, проходять співбесіди і надають ідеальні атестати. Тому все більш потрібними стають послуги спеціалізованих агентств.

Такі агентства за певну суму беруться за підготовку абітурієнта до вступу в обраний ним ВНЗ. У даному випадку мова йде не тільки про підготовку в плані знань (заняття з репетиторами, перевірки, складання тестів), а й про оформлення всіх потрібних документів, подачі пакета паперів тощо. Абітурієнт виплачує співробітникам агентства певну суму і перекладає всі свої турботи на їхні плечі.

Вибираючи таке агентство, не варто співпрацювати з тими, хто пропонує підготовку до вступу в абсолютно будь-який ВНЗ і гарантує стовідсотковий успіх. Як правило, ВНЗ різних країн відрізняються тими чи іншими особливостями навчання, пред'являють до абітурієнтів конкретні вимоги. Так, якщо для університетів Великобританії найбільш важливим є наявність рекомендацій, гарних оцінок тощо, то в багатьох інших країнах більша увага приділяється безпосередньо студенту. Тому агентство повинне спеціалізуватися на якомусь основному напрямку.

Також не варто довіряти тим, хто гарантує стовідсотковий вступ до вибраного вищого навчального закладу. У випадку з кращими навчальними закладами світу нічого гарантувати не можна. Адже сюди неможливо вступити, заплативши певну суму приймальній комісії, списавши на іспиті, використовуючи мобільний телефон, планшет або мікронавушники. Тому і гарантувати ніхто нічого не може. Серйозне агентство просто надасть клієнтові статистику із зазначенням кількості абітурієнтів, що вступили до ВНЗ серед тих, кого готували фахівці. Цифри повинні сказати все за себе, надавши абітурієнту інформацію до роздумів і можливість вибирати.

Для того, щоб підвищити шанс стати студентом одного з іноземних ВНЗ, бажано подавати документи відразу в кілька освітніх установ схожого профілю та рівня. Це дасть можливість не здавати додаткових екзаменів та тестів, а надавати комісії на розгляд копії одних і тих самих документів, завірених нотаріусом. Тільки наполеглива праця і хороші оцінки можуть стати перепусткою до багатьох кращих ВНЗ світу.

Переклад Широкової Наталії
статті сайту www.edu-all.ru


Схожі за темою публікації:
Навчання за кордоном: наскільки це реально та доступно?
Навчання за кордоном. Чи виправдовує мета засоби?
Що особливого в освіті за кордоном?
Безкоштовне навчання в одному із закордонних ВНЗ
Про деякі особливості подачі документів до аспірантури в закордонний ВНЗ
Вища освіта в Україні: які перспективи у європейських студій?
2013-07-23  |  Автор:

Віповідальність за зміст публікації несуть їх автори, думка редакції сайту "Освітній портал" може не співпадати з думкою авторів публікації.

Увага! Ви можете обговорити матеріали цього розділу в форумі
або запропонувати власний матеріал для розміщення на сайті.

Для отримання статей поштою Ви маєте зареєструватись
та налаштувати параметри розсилки в персональному акаунті.

Всі права належать
Освітній портал™ 2003-2019рр.

Дизайн порталу: Стильная Студия