www.osvita.org.ua
Статті з питань освіти // Як потоваришувати з англійською через інтернет
Освiтнiй портал™
Головна
Новини освіти та науки
Події освіти та науки
Статті з питань освіти
Архів статей
Довідник ВНЗ України
Дистанційна освіта
Навчальні курси
Освіта за кордоном
Бізнес-освіта, MBA
Абітурієнту
Студенту
Болонський процес
Зовнішнє тестування (ЗНО 2014)
Середня освіта. Підручники
Законодавство
Періодичні видання
Каталог освітніх сайтів
Бібліотека
Реферати, курсові, дипломні
Профорієнтація молоді
Робота освітянам та молоді
Освітній форум
Зробити портал кращим!
Ефективна реклама
Як потоваришувати з англійською через інтернет
Відверто кажучи, вивчити англійську, не виходячи з Інтернету, неможливо. Проте, без сумніву, можливості мережі можна і потрібно ефективно використовувати на додаток до основних занять мовою.

Оскільки володіння мовою передбачає вміння читати і розуміти прочитане, писати, сприймати мову на слух і говорити (спілкуватися), то й використовувати Інтернет слід у цих же напрямках:

1. Читання

Для тренування цієї навички цілком підійде читання електронних книг. До речі, Ви можете читати те, що цікавить Вас, а не Вашого викладача. Словниковий запас активно поповнюється при читанні. Читати дуже важливо, адже крім нових слів Ви будете бачити справжні живі конструкції цієї мови. Читати потрібно якомога більше і різні за стилем видання. Це можуть бути як твори художньої літератури, так і Iнтернет газети, журнали, чати, спілкування на форумах, всілякі тести і тощо. Ви побачите, що під час читання будуть повторюватися слова, що найбільше зустрічаються в цій мові, і таким чином для Вас відбереться все найпотрібніше. Інтернет лише вносить різноманітність у звичну читацьку діяльність.

2. Письмо

Заведіть звичайний блог англійською, бажано з англомовною аудиторією. Ви здивуєтеся, скільки знайдеться іноземців, готових поправляти Ваші помилки і задавати уточнюючі запитання! Дайте посилання своєму вкладачеві та знайомим.

Більшість інформаційних сайтів сьогодні пропонують можливість обговорення кожної опублікованої статті, новини або огляду. Часом там відбуваються цікаві дискусії. Ставайте їх учасником, пишіть з користю для себе. Крім того, існують спеціальні форуми і співтовариства для вивчення мови, де можна і потрібно піднімати актуальні теми і тренуватися висловлювати свої думки. До того ж тут можна розраховувати на виправлення помилок або просто слушні поради! Але одразу варто зазначити, що потрібні саме не міжнародні форуми або сайти спілкування (типу myspace, facebook тощо.), а ті, які створені суто для країн, де англійська мова є державною. Це дасть більше гарантій, що якщо Ви будете брати участь в дискусіях, то відповідати в Вам будуть граматично правильно, і Ви зможете завчити різні мовні звороти.

Листуйтеся через Інтернет з носіями мови. Долучіться до спільноти ePalworld. Звичка регулярно описувати нехай і незначні події англійською сприятиме, по-перше, елементарному розвитку писемного мовлення, а по-друге, дасть Вам реальну потребу використовувати нові слова. Адже саме так вони міцно входять у Ваш лексикон.

3. Аудіювання

Багато хто вважає, що найскладніше у вивченні мови - розуміння усного мовлення. Можливо, це й так. Допомагає зазвичай найбільш простий засіб: слухати, слухати і ще раз слухати. Тоді як навчальні звукові матеріали, як правило, обмежені і не завжди розташовують до повторного прослуховування, Інтернет пропонує найрізноманітніші можливості.

Скористайтесь англомовними подкастами (podcasts). Подкаст - це серія записаних аудіофайлів, які регулярно викладаються в мережі, своєрідне аматорське радіо, зазвичай певної тематики. Тут інтерес представляють аудіокниги, аудіоблоги (спеціально для тих, хто вивчає англійську, як правило, різного рівня складності), новини (часто спеціально в уповільненому варіанті і з подальшою можливістю обговорення). Дуже важливо, коли спеціальні подкасти для тих, хто вивчає мову, супроводжуються текстом начитаного файлу (script). Це дає можливість дуже ефективно працювати з таким файлом і вчитися розпізнавати слова в потоці мовлення.

Втім, ніхто не скасовував і переглядів улюблених фільмів, краще на DVD, тому що можна завжди включити субтитри і повернутися до незрозумілої фрази. Що ж стосується Інтернету, там можна скачати текст улюбленого фільму у вигляді окремого файлу, а іноді - навіть зі словничком.

4. Говоріння

Говорити (а не писати) в Інтернеті, мабуть, найскладніше, хоча і з цього досвіду можна
отримати користь. Спілкування в Скайпі і т.п. може допомогти подолати мовний бар'єр: Ви переконаєтеся, що Вас розуміють, які б перешкоди не давав мікрофон, які б помилки Ви не робили.

Зверніть увагу:
Перелік навчальних курсів з англійської мови в Україні

Перелік навчальних курсів з англійської мови у Києві


Схожі за темою публікації:
Вивчаємо іноземну: Як вивчити мову за допомогою асоціацій
Скільки слів повинна знати людина, яка вивчає англійську мову, як іноземну?
Як навчитися сприйняттю іноземної мови на слух?
Включай музику і за англійську!
Вивчаємо англійську: Граматика англійської мови
Як не треба вчити англійську мову
2013-08-06  |  Автор: Олена Кононенко  |  http://www.osvita.org.ua

Віповідальність за зміст публікації несуть їх автори, думка редакції сайту "Освітній портал" може не співпадати з думкою авторів публікації.

Увага! Ви можете обговорити матеріали цього розділу в форумі
або запропонувати власний матеріал для розміщення на сайті.

Для отримання статей поштою Ви маєте зареєструватись
та налаштувати параметри розсилки в персональному акаунті.

Всі права належать
Освітній портал™ 2003-2019рр.

Дизайн порталу: Стильная Студия