www.osvita.org.ua
Статті з питань освіти // Funny п'ятниця: Маловідомі історичні факти
Освiтнiй портал™
Головна
Новини освіти та науки
Події освіти та науки
Статті з питань освіти
Архів статей
Довідник ВНЗ України
Дистанційна освіта
Навчальні курси
Освіта за кордоном
Бізнес-освіта, MBA
Абітурієнту
Студенту
Болонський процес
Зовнішнє тестування (ЗНО 2014)
Середня освіта. Підручники
Законодавство
Періодичні видання
Каталог освітніх сайтів
Бібліотека
Реферати, курсові, дипломні
Профорієнтація молоді
Робота освітянам та молоді
Освітній форум
Зробити портал кращим!
Ефективна реклама
Funny п'ятниця: Маловідомі історичні факти
*** У 1938-му році Сталін запропонував льотчику Валерію Чкалову очолити НКВС. Однак, Чкалов відмовився.

*** У V столітті до н.е. спартанський полководець Павсаній зрадив батьківщину персам. Зраду було виявлено, і суд постановив стратити зрадника. Павсаній сховався в храмі богині Афіни, знаючи, що вбивство на території храму вважається святотатством. Однак, спартанці таки знайшли вихід: вони замурували Павсанія у храмі.

*** Весь театр у доесхіловскій Стародавній Греції був "театром одного актора": одна особа грала всі ролі. Есхіл ввів другого актора, а Софокл - третього.

*** Олександр Македонський був дуже гарний, але справу псували дві речі: маленький зріст - всього півтора метра і звичка нахиляти голову вправо і дивитися ніби вдалечінь. Сучасні окулісти схильні вважати, що цар страждав рідкісною патологією зору під назвою "синдром Брауна".

*** У Помпеях, де ледь налічувалося 20 тисяч жителів, під час розкопок було виявлено сім публічних будинків, одні з них одночасно служили кабаками, інші - цирульнями.

*** У середні століття ліжка в знатних будинках обов'язково забезпечувалися пологом на чотирьох стовпчиках. Справа в тому, що в тодішніх вікнах не було шибок, і тому в спальнях гуляли сильні протяги.

*** Залізничні рейки в Європі були прокладені возовими коліями, що залишилися з часів стародавніх римлян. Відстань між коліс римських возів була стандартною: два кінських зади.

*** Датський король Нільс, який правив у XII столітті (1104-1134 р.р.) мав найменшу армію яка коли-небудь існувала в світі. Вона складалася з ... 7 осіб - його особистих помічників. З цією армією Нільс правив Данією 30 років, причому в цей час до складу Данії входили також частина Швеції і Норвегії, а також деякі частини Північної Німеччини.

*** Микола II мав всього лише військове звання полковника.

*** Наполеон проспав битву при Ватерлоо. Його мучив геморой, який лікували клізмами зі знеболюючим, що викликало сильну сонливість. Бонапарт заснув перед боєм, і ніхто не посмів його розбудити до найбільш критичної хвилини.

*** Людовик XVI мав вроджений дефект, який не дозволяв йому стримувати гази. Постійне публічне гучне випускання газів сприймалося придворними і гостями як презирство до пристойностей і неповага до самих гостей і придворних. Деякі вважають, що це додатково підштовхнуло суспільство до повалення монархії.

Матеріал з www.facebook.com

Схожі за темою публікації:
Funny п'ятниця: Як вигадувались мови
Funny п'ятниця: 15 законів "науки про життя"
Funny п'ятниця: Топ-7 цікавих фактів про студентів
Funny п'ятниця: Погляд на світ очима дітей
Funny п'ятниця: Нісенітниці професора
Funny п'ятниця: Правила поведінки вчителів 100 років тому
2013-08-09  |  Автор:

Віповідальність за зміст публікації несуть їх автори, думка редакції сайту "Освітній портал" може не співпадати з думкою авторів публікації.

Увага! Ви можете обговорити матеріали цього розділу в форумі
або запропонувати власний матеріал для розміщення на сайті.

Для отримання статей поштою Ви маєте зареєструватись
та налаштувати параметри розсилки в персональному акаунті.

Всі права належать
Освітній портал™ 2003-2019рр.

Дизайн порталу: Стильная Студия