www.osvita.org.ua
Статті з питань освіти // Як не треба вчити англійську мову
Освiтнiй портал™
Головна
Новини освіти та науки
Події освіти та науки
Статті з питань освіти
Архів статей
Довідник ВНЗ України
Дистанційна освіта
Навчальні курси
Освіта за кордоном
Бізнес-освіта, MBA
Абітурієнту
Студенту
Болонський процес
Зовнішнє тестування (ЗНО 2014)
Середня освіта. Підручники
Законодавство
Періодичні видання
Каталог освітніх сайтів
Бібліотека
Реферати, курсові, дипломні
Профорієнтація молоді
Робота освітянам та молоді
Освітній форум
Зробити портал кращим!
Ефективна реклама
Як не треба вчити англійську мову
"Йдіть від протилежного. Якомога швидше і не озираючись". Математичний жарт для лінгвістів. У Мережі можна знайти безліч найрізноманітніших порад про те, як треба вивчати іноземну мову. Пропонуємо зробити навпаки - дізнатися про те, як мову вивчати НЕ треба. Читайте і робіть навпаки! Як приклад візьмемо вивчення англійської мови.

1. Намагайтеся займатися англійською тільки тоді, коли у Вас є вільний час. Навіщо знаходити хвилини протягом дня на вивчення англійської мови, коли необхідно зробити важливий дзвінок подрузі, щоб розповісти їй про те, яке миле плаття ви придбали на розпродажі, а вона, у свою чергу, поскаржиться на свого хлопця або косметолога? Психологічне здоров'я набагато важливіше, а мовою можна позайматися у вихідні, якраз після перегляду улюблених серіалів, шопінгу чи комп'ютерних ігор. Зрештою, на вітринах магазинів і в мові гравців теж зустрічаються іноземні слова - ось уже і "практика англійської розмовної мови"!

2. У всьому покладайтеся на викладача. Ви ж заплатили йому гроші, значить, його завдання - зацікавити і навчити Вас говорити. Вам залишається тільки розслабитися в кріслі і чекати, коли англійська мова сам зазвучить у Вашій мові точно так само, як от зараз виходить із уст сидить навпроти викладача.

3. Ніколи не виконуйте домашніх завдань. Навіщо витрачати на них час, якого і без того не вистачає? Досвідчений викладач повинен вкласти знання в вашу голову за той урок, який Ви йому оплатили. Адже він знає, що у Вас сім'я, понаднормова робота, зустріч з друзями за келихом пива, та й просто "слабке від природи здоров'я".

4. Частіше радьте своєму вчителеві, як вас треба навчати. Він так само, як і Ви, повинен знати про існування методики "25 кадру" або навчання у вісні. Нехай слідує усім новомодним твердженнями про те, що англійську мову можна вивчити за пару місяців. У його арсеналі має бути саме та методика, яка Вас влаштує. Особливо якщо ця методика обіцяє вивчити англійську швидко і без зусиль. Потай можна посміятися над своїм репетитором, які витратили стільки років на вивчення мови - скільки ж часу він втратив, коли можна було просто покопатися в Мережі і знайти "найефективнішу методику"!

5. На заняттях постійно нагадуйте своєму викладачеві, що у вас погана пам'ять, низька мотивація, дислексія, слабка увага і сумний досвід вивчення мови в школі. Це дасть вчителю можливість зайвий раз Вас пожаліти і ще більше постаратися допомогти Вам оволодіти мовою. Ви навіть не уявляєте, наскільки він буде радий можливості відточити свою педагогічну майстерність!

6. Коли викладач іноземної мови виправляє Вас, не поспішайте повторювати за ним правильно. Ви ж не папуга, зрештою! Навіщо взагалі виправляти ? Це неетично. До того ж, вчитель повинен приймати вашу індивідуальність. Може, років через 500 вся планета буде говорити так, як Ви. Може, саме зараз Ви закладаєте зразок істинного англійської для майбутніх нащадків. Треба прагнути до прогресу !

7. Забудьте про граматику. Вона нудна і громіздка. Вас і так розуміють що продавці в магазині, що вулична молодь у "афроамериканських" кварталах. Краще подумайте про те, як разом з викладачем написати лист до Міністерства освіти Великобританії з пропозицією скасувати неправильні дієслова і зробити їх правильними. Тим більше що тенденція очевидна. Знову ж таки - див. пункт 6.

8. Намагайтеся дивитися англійською тільки сучасні голлівудські фільми. Голлівуд - це бренд! Голлівуд - це сила! Він - законодавець справжньої мови і великої культури. Віддавайте перевагу молодіжним комедіям та фільмам жахів. Ось де джерело актуальних висловів і вигуків!

9. Щоб позбутися від мовного бар'єру, до кожного заняття випивайте келих пива або чогось міцнішого. Алкоголь дозволить Вам розслабитися і викладати свої думки англійською мовою без страху помилок. Легкий спиртний запах і блиск очей переконають Вашого викладача в тому, наскільки сильно Ви бажаєте позбутися мовного бар'єру.

10. Спіть менше. На світі стільки всього цікавого! У сучасному світі мозок відчуває такий інформаційний голод, що угамувати його може тільки регулярне зависання в соцмережах і новинних порталах. Мозок потребує тренування. Не давайте йому достатньо висипатися, тримайте весь час в тонусі, і Ви побачите, як він віддячить Вам тим, що в потрібний момент видасть потрібну інформацію - англійське слово чи навіть фразу. Ви ж якось раз це слово йому згодовували ...

11. Будьте великодушні до викладача. Ви застрягли в пробці? У вас температура? Свято? Відрядження? Скасовуйте або переносите заняття. Викладач зрозуміє. Адже він теж людина. І він може захворіти або піти в гості, або виїхати. Зустрілися раз на тиждень замість запланованих трьох? Не біда. Попереду все життя, а форс - мажорних обставин не так вже й багато. Поняття дисципліни в сучасному ритмі життя - просто архаїзм. Головне - ентузіазм і добрі стосунки.

Переклад Широкової Наталії
статті сайту http://shkolazhizni.ru


Схожі за темою публікації:
Як потоваришувати з англійською через інтернет
Вивчаємо іноземну: Як вивчити мову за допомогою асоціацій
Вчимо англійську: Яка користь від зарубіжних пісень?
Аудіокниги як допомога у вивченні англійської
2013-10-02  |  Автор:

Віповідальність за зміст публікації несуть їх автори, думка редакції сайту "Освітній портал" може не співпадати з думкою авторів публікації.

Увага! Ви можете обговорити матеріали цього розділу в форумі
або запропонувати власний матеріал для розміщення на сайті.

Для отримання статей поштою Ви маєте зареєструватись
та налаштувати параметри розсилки в персональному акаунті.

Всі права належать
Освітній портал™ 2003-2019рр.

Дизайн порталу: Стильная Студия