www.osvita.org.ua
Статті з питань освіти // Funny п'ятниця: Добірка фільмів про студентів
Освiтнiй портал™
Головна
Новини освіти та науки
Події освіти та науки
Статті з питань освіти
Архів статей
Довідник ВНЗ України
Дистанційна освіта
Навчальні курси
Освіта за кордоном
Бізнес-освіта, MBA
Абітурієнту
Студенту
Болонський процес
Зовнішнє тестування (ЗНО 2014)
Середня освіта. Підручники
Законодавство
Періодичні видання
Каталог освітніх сайтів
Бібліотека
Реферати, курсові, дипломні
Профорієнтація молоді
Робота освітянам та молоді
Освітній форум
Зробити портал кращим!
Ефективна реклама
Funny п'ятниця: Добірка фільмів про студентів
Про студентів і тінейджерів знято величезну кількість фільмів - комедій про веселе студентське життя, драм про стосунки і всіляких трилерів.

Напередодні Деня Студента, ми пропонуємо згадати декілька кращих фільмів про студентів:

Соціальна мережа (Social Network), 2010

Фільм Девіда Фінчера розповідає про створення найпопулярнішої в світі соціальної мережі Facebook і студентських роках її засновника Марка Цукерберга.
Фільм отримав чотири "Золотих глобуси" і безліч інших нагород, а провідні кінокритики назвали "Соціальну мережу" подією 2010 року.

Двадцять одне (21: The Movie), 2008

Команда студентів під керівництвом колишнього гравця, викладача вищої математики, готують аферу століття з метою розорити найбільші казино Вегаса. Вони розробляють план, за допомогою якого імовірність виграшу при грі в блекджек збільшується в кілька разів, адже карткова гра - це комбінація математичних розрахунків.
Фільм заснований на реальних подіях.

Вбивства в Оксфорді (Oxford Murders), 2007

Кримінальний триллер про серію загадкових убивств в Оксфорді, одному з найпрестижніших і стародавніх університетів. Студент Мартін разом з професором математики ведуть власне розслідування.

Розумник Вілл Хантінг (Good Will Hunting) , 1997

Фільм, який зробив Бена Аффлека і Мета Деймона зірками світового кінематографа, оповідає про історію прибиральника в Mассачуссетскому інституті технологій (MIT), що володіє неабиякими математичними здібностями, але постійно вплутуються в неприємні історії . І ось, коли поліція заарештовує його за чергову бійку, професор математики бере його під свою опіку, але за умови, що Уїлл пройде курс психотерапії. Розпочаті з недовіри сеанси "перевиховання" поступово переростають в дружбу між Уіллом і його наставником.

Крик 2 (Scream 2), 1997

Минуло два роки після кривавої бійні в Вудсборо, Сідні Прескотт поступила в коледж і переїхала. Але минуле знову наздоганяє Сідні - гучна історія стала бестселером і про ті жахливі події зняли фільм, який викликає нову хвилю терору.

Нас прийняли! (Accepted), 2006

Бартлебі, або як його називають друзі, Бі , закінчує середню школу, і йому саме час подумати про продовження навчання в коледжі. Але от невдача. Всі навчальні заклади, куди він посилав свої заявки на навчання, відхиляють їх. І щоб виправдати думку батьків про недбалість їх чада , і не впасти в бруд обличчям перед гарнорю дівчиною , Бі вирішує відкрити свій власний університет ! Знайти будівлю, найняти дядька як декана , зробити веб-сайт, і Південний Хармон відкритий. Тепер найголовніше - щоб обман не розкрився.

Дорожні пригоди (Road Trip), 2000

Список комедій про американських студентів продовжує фільм, який, безумовно, не міг не залишити свій слід в літописі цього жанру. Четверо друзів з коледжу містечка Ітака їдуть через всю країну, щоб перехопити касету з непристойними зйомками, яку вони помилково послали дівчині одного з них. Як і годиться, дорогою вони примудряються вляпатися в купу безглуздих і смішних ситуацій.

Звіринець в стилі " Нешнл Лампун" (National Lampoon's Animal House), 1978

Завершує наш огляд молодіжних фільмів про студентів, фільм , який в Америці вважається класикою жанру. В американському коледжі Фабер , який відомий також під назвою "Звіринець" , є два конфліктуючих один з одним братства . В одне з них може вступити будь-який, у другому , навпаки , тільки багатенько англосаксонські синки , які є ханжами настільки, що ніхто , крім Діна Уормера, не може їх витримати . Хоча Дін, втім , ще й сам не підозрює, що його в результаті всього цього чекає .

Вітаємо всіх студентів зі святом, та бажаємо приємного перегляду!

За матеріалами сайту http://afisha.tochka.net

Схожі за темою публікації:
Funny п'ятниця: Добірка фільмів про викладачів
Funny п'ятниця: Правила поведінки вчителів 100 років тому
Funny п'ятниця: Перли перекладачів
Funny п'ятниця: Шнобелівські премії-2013
Funny п'ятниця: Погляд на світ очима дітей
Funny п'ятниця: Нісенітниці професора
Funny п'ятниця: 15 законів "науки про життя"
2013-11-15  |  Автор:

Віповідальність за зміст публікації несуть їх автори, думка редакції сайту "Освітній портал" може не співпадати з думкою авторів публікації.

Увага! Ви можете обговорити матеріали цього розділу в форумі
або запропонувати власний матеріал для розміщення на сайті.

Для отримання статей поштою Ви маєте зареєструватись
та налаштувати параметри розсилки в персональному акаунті.

Всі права належать
Освітній портал™ 2003-2019рр.

Дизайн порталу: Стильная Студия