www.osvita.org.ua
Статті з питань освіти // Робота в fashion-індустрії: скільки платять в Україні?
Освiтнiй портал™
Головна
Новини освіти та науки
Події освіти та науки
Статті з питань освіти
Архів статей
Довідник ВНЗ України
Дистанційна освіта
Навчальні курси
Освіта за кордоном
Бізнес-освіта, MBA
Абітурієнту
Студенту
Болонський процес
Зовнішнє тестування (ЗНО 2014)
Середня освіта. Підручники
Законодавство
Періодичні видання
Каталог освітніх сайтів
Бібліотека
Реферати, курсові, дипломні
Профорієнтація молоді
Робота освітянам та молоді
Освітній форум
Зробити портал кращим!
Ефективна реклама
Робота в fashion-індустрії: скільки платять в Україні?
В Україні про роботу в fashion-індустрії мріє кожна дівчина у віці від п'яти до сімдесяти! Чому? Картинку блискучого fashion-життя і роботи в ній щодня нав'язують нам модні журнали, телебачення та Інтернет. Навколо блиск і гламур, найцікавіші особистості, найкрасивіший одяг і гроші падають на голову.

Ми розпитали українських стилістів, візажистів, фотографів та інших осіб, яким пощастило отримати роботу в fashion-індустрії, і дізналися, скільки коштують їх послуги і чи так багато в реальності заробляють в Україні працівники світу fashion.

Хочемо відразу зазначити, що ціни про які ми будемо говорити в цій статті, усереднені по Києву, якщо ваша подруга фешн-фотограф сказала вам, що заробляє в два рази більше, ми щиро раді за неї, а якщо менше, то шкодуємо.

Отже, підводимо риску і розбираємося з середніми цінами на послуги працівників в fashion-індустрії.

Робота в fashion-індустрії: візаж

Щоб стати красунею на обкладинці журналу, фотошопа недостатньо. Все-таки доведеться спочатку зробити професійний макіяж. Візажист - найбільш потрібна робота в fashion-індустрії. Вони потрібні постійно і всім: на покази, для зйомок, для вечірок. Бути візажистом стає дуже модно, але скільки ж вони отримують?

Розцінки візажиста:

Створення одного образу (для фотосесії чи заходу) - від $ 100. Врахуйте, що для фотосесії зазвичай необхідно кілька образів. Також, якщо клієнт хоче, щоб візажист супроводжував його під час фотосесії, кожна година оплачується додатково в залежності від професіоналізму візажиста (від 150 грн). Фантазійний макіяж обійдеться клієнтові від 450 грн плюс вартість всіх необхідних аксесуарів - пір'я, стрази і т.д. Знімальний день (зйомки кліпу, реклами) - від 300$.

Робота в fashion-індустрії: стиліст

Стиліст - ця професія тільки здається такою простою і цікавою. Ходи по магазинах і підбирай красиві речі. Та де там! Стиліст повинен вміти робити аналіз кольоротипу дирекційним методом (за температурою, ясністю та насиченостю), блискавично визначати типи жіночої і чоловічої фігури, давати рекомендації відповідних силуетів, фасонів, тканин і ще безліч інших цікавих моментів.

Розцінки стиліста:

Гонорар за знімальний день в якості стиліста кліпу/реклами залежить від обсягу роботи, але в середньому близько $ 500. Шопінг-супровід - $ 50 на годину, імідж-консультація - $ 100, розбір гардеробу - $ 150.

Робота в fashion-індустрії: pr-менеджер

Pr-менеджер - це не тільки та людина, яка посміхається на заході журналістам і роздає їм прес-релізи. Це набагато складніше і об'ємніше. Він знає про захід абсолютно все, тому що саме він домовлявся з моделями, декораторами, замовляє локацію і все інше. Pr-менеджер - це, як розпорядник на весіллі. Погодьтеся, дуже важлива посада.

Розцінки pr-менеджера:

Повна організація фешн-заходу, припустимо, прес-ланч плюс сам показ з подальшим моніторингом, буде коштує замовнику від 1000$ в залежності від складності його вимог, кількості і якості ЗМІ, а також додаткових побажань і термінів виконання.

Робота в fashion-індустрії: фотограф

Фотограф - одна з головних персон, яка більше всіх заробляє в fashion-індустрії, але знову ж таки є свої " але". По-перше, найбільше заробляють тільки імениті фотографи, які заслужили авторитет своїм багаторічним досвідом і відомими роботами з моделями і зірками. А всі інші ... мріють ними стати. Для цього доводиться знімати безкоштовно, «затоваришувати» з зірками в соц. мережах і робити все можливе, щоб вас помітили. Така вона перспективна робота в fashion-індустрії.

Розцінки фотографів:

Від 500 грн за годину. Враховуємо, що не один фотограф, що себе поважає не буде працювати одну годину, а як мінімум дві, а то й три і більше, щоб фото вийшли відмінними. Знімальний день фотографа коштує від 2800 грн, а послуги асистента фотографа оплачуються трохи нижче - від 1200 грн за 6 годин.

Роботі в fashion-індустрії: модель

Про кар'єру моделі мріють зазвичай школярки і студентки і багатьом вдається! Тільки от другою Клаудією Шиффер ще поки ніхто не став. Ні, в Україні є відомі моделі, які користуються величезною популярністю в усьому світі, але їх можна порахувати на пальцях рук. Ця десятка, звичайно, може собі дозволити вранці пити шампанське і кататися на лімузині, а от що можуть собі дозволити інші моделі?

Розцінки моделей:

Участь у показі - до 400 грн, залежно від дизайнера. Найкраще моделі заробляють на зйомці в рекламі. На зйомках кліпу можна заробити $50-100, щоправда, зйомки можуть тривати два дні. У рекламі ж зйомка може коштувати $500 і більше в залежності від ролі.

Роботі в fashion-індустрії: оператор

Хороший фешн-оператор - це скарб для працівників fashion-індустрії. Їх імена передають з вуст у вуста, а їх графіки забиті на півроку вперед.

Розцінки оператора:

Від 300 $ - все залежить від того, скільки людей задіяно у знімальному процесі. Буває, що треба змонтувати за ніч і вранці надати готовий продукт, відповідно, ціна вище!

Можливо, в цій статті ми описали не всіх "гравців", що працюють в fashion-індустрії, але це той основний кістяк, про який знає кожен.

Переклад Широкової Наталії
статті сайту http://izum.ua


Схожі за темою публікації:
Досьє професії: Байєр
Досьє професії: Іміджмейкер
Досьє професії: Event-менеджер
2014-01-16  |  Автор:

Віповідальність за зміст публікації несуть їх автори, думка редакції сайту "Освітній портал" може не співпадати з думкою авторів публікації.

Увага! Ви можете обговорити матеріали цього розділу в форумі
або запропонувати власний матеріал для розміщення на сайті.

Для отримання статей поштою Ви маєте зареєструватись
та налаштувати параметри розсилки в персональному акаунті.

Всі права належать
Освітній портал™ 2003-2019рр.

Дизайн порталу: Стильная Студия