www.osvita.org.ua
Статті з питань освіти // 7 звичок успішних людей
Освiтнiй портал™
Головна
Новини освіти та науки
Події освіти та науки
Статті з питань освіти
Архів статей
Довідник ВНЗ України
Дистанційна освіта
Навчальні курси
Освіта за кордоном
Бізнес-освіта, MBA
Абітурієнту
Студенту
Болонський процес
Зовнішнє тестування (ЗНО 2014)
Середня освіта. Підручники
Законодавство
Періодичні видання
Каталог освітніх сайтів
Бібліотека
Реферати, курсові, дипломні
Профорієнтація молоді
Робота освітянам та молоді
Освітній форум
Зробити портал кращим!
Ефективна реклама
7 звичок успішних людей
У пошуках секрету успіху ми перечитуємо стоси книжок та статей, спостерігаємо за взірцями успішності та навіть відвідуємо лекції і тренінги. І це – не синоніми саморозвитку. Можливо, все набагато простіше, бо до цих семи тез складно щось додати. Варто лише почати робити і ставати.

1. Будьте проактивними

Проактивність – це відповідальність людини за власне життя. Ми наділені свободою волі, яка дозволяє нам приймати рішення та відповідати за їхні наслідки. Реактивні люди підкорюються обставинам та виправдовують свої невдачі зовнішніми факторами, а проактивні – виявляють ініціативу та роблять усе необхідне, щоби досягти поставленої мети.

2. Візуалізуйте свою мету

Щоб досягти чогось у житті, потрібно спершу ясно зрозуміти, куди саме ви рухаєтеся. Усвідомлення своїх справжніх цілей може губитися у повсякденній метушні, що призводить до витрачання сил і часу на другорядні речі. Тому призвичайтеся тримати в голові чіткий образ того, чого ви хочете досягти. Усе створюється двічі – спершу на ментальному рівні, а потім – на фізичному.

3. Розставте пріоритети

Усвідомивши свої цілі, визначте найважливіші кроки, необхідні для їх досягнення. Зазвичай ми приділяємо найбільше уваги терміновим справам, які вимагають негайного реагування. Але при цьому дійсно важливі речі, що не тиснуть на нас своєю нагальністю, ми постійно відкладаємо на потім. Регулярно виділяйте час на справи, які є стратегічно важливими для досягнення великих результатів, і це змінить ваше життя.

4. Шукайте взаємовигідні рішення

Наші довготривалі успіхи великою мірою залежать від стосунків з іншими людьми. Але женучись за вигодою, люди часто діють у власних інтересах та нехтують потребами інших. Правило успішної взаємодії – завжди шукати рішення, від яких виграють усі сторони. Не вірте, що перемоги можна досягти лише ціною чужої поразки. Дбаючи про благо інших, ви закладаєте міцний фундамент для власного успіху.

5. Прагніть передусім почути, а не бути почутим

Для успішної комунікації дуже важливо бути хорошим слухачем. Перш ніж висловлювати власну позицію, уважно вислухайте вашого співрозмовника та спробуйте якомога краще його зрозуміти. Емпатія та увага до іншої людини є запорукою довірливих стосунків та взаємовигідної співпраці.

6. Кооперуйтеся

У взаєминах з людьми працює принцип синергії: ціле більше, ніж сума його частин. Коли ми кооперуємося з іншими, ми здатні досягти значно кращих результатів, ніж коли діємо поодинці. Різні люди можуть мати різні погляди на ситуацію, але це має бути підставою не для суперечок, а для творчого синтезу. Довіряйте людям, будьте відкриті для обміну думками та кооперації.

7. Самовдосконалюйтеся

Щоб досягати якомога кращих результатів, потрібно працювати не лише над своїми цілями, але й над собою. Важливо приділяти увагу чотирьом сферам: фізичній (спорт, харчування); розумовій (читання, писання); соціально-емоційній (емпатія, альтруїзм) та духовній (навчання, медитація). Збалансований саморозвиток наблизить вас до здійснення ваших мрій.

Схожі за темою публікації
Шість правил успішних людей
Як підвищити ефективність розумової та творчої праці?
10 великих двієчників
Прокрастинація. Як з нею боротися
2014-02-03  |  Автор:  |  http://biggggidea.com

Віповідальність за зміст публікації несуть їх автори, думка редакції сайту "Освітній портал" може не співпадати з думкою авторів публікації.

Увага! Ви можете обговорити матеріали цього розділу в форумі
або запропонувати власний матеріал для розміщення на сайті.

Для отримання статей поштою Ви маєте зареєструватись
та налаштувати параметри розсилки в персональному акаунті.

Всі права належать
Освітній портал™ 2003-2019рр.

Дизайн порталу: Стильная Студия