www.osvita.org.ua
Статті з питань освіти // Приклади в завданні Coherence and Cohesion секції...
Освiтнiй портал™
Головна
Новини освіти та науки
Події освіти та науки
Статті з питань освіти
Архів статей
Довідник ВНЗ України
Дистанційна освіта
Навчальні курси
Освіта за кордоном
Бізнес-освіта, MBA
Абітурієнту
Студенту
Болонський процес
Зовнішнє тестування (ЗНО 2014)
Середня освіта. Підручники
Законодавство
Періодичні видання
Каталог освітніх сайтів
Бібліотека
Реферати, курсові, дипломні
Профорієнтація молоді
Робота освітянам та молоді
Освітній форум
Зробити портал кращим!
Ефективна реклама
Приклади в завданні Coherence and Cohesion секції IELTS Writing
Суть завдання Coherence and Cohesion - ваші ідеї повинні відображати на письмі одну цілісну картину. Вам потрібно висловити свої думки так, щоб екзаменатор відразу вловив зв'язок між частинами тексту і зрозумів, що саме ви хочете сказати. В ідеалі, добре написаний текст потрібно прочитати лише раз, щоб зрозуміти основну думку. Саме тому дуже важливі приклади, які ви наводите, і те, як ви це робите. Приклади можуть зробити ваш лист простішим для сприйняття, простішим для написання, оскільки описати реальну ситуацію завжди простіше, приклад з життя завжди краще ілюструє основну ідею.

Приклад не завжди спрацьовує на 100%

Поганий приклад може все зіпсувати. Він повинен відображати головну думку. Приклад потрібно добре продумати. Якщо ви підібрали приклад невдало, він може тільки заплутати, зробити текст незрозумілим.

Побудуйте структуру свого тексту навколо головної ідеї

Ви можете правильно підібрати приклад тільки в тому випадку, коли вся структура вашого тексту злагоджена, логічно обґрунтована. Це означає, що всі параграфи повинні бути прив'язані до однієї основної ідеї, яка майже завжди виражена у першому реченні. Саме до цієї думки повинен бути прив'язаний і ваш приклад. Ви можете розвивати і більше, ніж одну ідею в параграфі, але, при цьому, слід підкреслити, що у вас є кілька точок зору на ситуацію, або, що ви хочете висловити ще одну думку.

Не потрібно наводити всі приклади, які приходять вам в голову. Навчіться вибирати, ті що підходять найбільше.

Одна з причин, через яку параграф і все есе виходить невдалим - особа намагається написати все, що знає, або все, що приходить в голову, щоб справити враження на екзаменатора. Але це неправильна тактика для IELTS. Це тест на знання мови, а не на рівень інтелекту, і існує певний ліміт на кількість ідей, які ви можете висловити в тексті на 250 - 300 слів. Це означає, що вам потрібно підібрати приклади, які ілюструють тільки суть есе. Вам потрібно навчитися відкидати ідеї, які не відображають головної думки вашого тексту.

"For example" - не найкращий варіант представити ваш приклад

Найпоширеніша фраза перед прикладом, звичайно ж, "for example". Але краще підібрати інші слова. Потрібно взяти фразу, яка буде вдало пов'язувати основну думку тексту з прикладом:

An example of how environmental factors can lead to crime is...
This can be illustrated by...
...clearly illustrates how environmental factors may contribute to crime.
One instance that shows how environmental factors may lead to crime is...


Опишіть, як приклад ілюструє головну ідею

Суть та ж, що і в попередній пораді, тільки тепер вам потрібно додати пропозицію вже після прикладу, щоб показати зв'язок. У наведеному нижче тексті показано, що перші і останні речення параграфа пов'язані з основною ідеєю тексту.

There are many people who believe that longer prison sentences are necessary for repeat offenders. The idea is that people are much less likely to re-offend if they know that they will receive a serious sentence of perhaps 20 years for any further crimes. This would reform the system where many criminals do re-offend simply because they know that the consequences will not be very severe if they are caught. For example, a petty thief who might take the risk of a gaol term of 6 months would not risk 20 years for the same crime. This leads to the conclusion that longer gaol terms for repeat offenders are an effective deterrent.

Переклад Широкової Наталії
статті сайту www.mbastrategy.ua


Схожі за темою публікації:
Тест GMAT: Поширені помилки
Десять корисних порад з підготовки до усної частини TOEFL
Що насправді перевіряє GMAT?
TOEFL і GMAT: точки дотику
2014-03-17  |  Автор:

Віповідальність за зміст публікації несуть їх автори, думка редакції сайту "Освітній портал" може не співпадати з думкою авторів публікації.

Увага! Ви можете обговорити матеріали цього розділу в форумі
або запропонувати власний матеріал для розміщення на сайті.

Для отримання статей поштою Ви маєте зареєструватись
та налаштувати параметри розсилки в персональному акаунті.

Всі права належать
Освітній портал™ 2003-2019рр.

Дизайн порталу: Стильная Студия