www.osvita.org.ua
Статті з питань освіти // Особливості сучасної бізнес-освіти
Освiтнiй портал™
Головна
Новини освіти та науки
Події освіти та науки
Статті з питань освіти
Архів статей
Довідник ВНЗ України
Дистанційна освіта
Навчальні курси
Освіта за кордоном
Бізнес-освіта, MBA
Абітурієнту
Студенту
Болонський процес
Зовнішнє тестування (ЗНО 2014)
Середня освіта. Підручники
Законодавство
Періодичні видання
Каталог освітніх сайтів
Бібліотека
Реферати, курсові, дипломні
Профорієнтація молоді
Робота освітянам та молоді
Освітній форум
Зробити портал кращим!
Ефективна реклама
Особливості сучасної бізнес-освіти
Бізнес-освіта сьогодні є одним із пріоритетних завдань для багатьох людей, які хочуть розвиватися в обраній галузі, отримувати нові знання, досягати нових вершин і постійно рухатися вперед, будуючи успішну кар'єру. Популярність програм МВА зростає з кожним днем - відзначені стійкий попит на такі послуги, велика кількість бажаючих пройти навчання, визнання дипломів багатьма провідними компаніями світу.

Серед головних переваг отримання ступеня магістра в галузі ділового адміністрування варто назвати такі, як можливість придбати унікальні управлінські навички, теоретичні знання, поспілкуватися і повчитися у відомих професорів, підвищити авторитет працівника для роботодавця тощо. Сучасний ринок праці - досить вимогливий і для того, щоб скласти гідну конкуренцію іншим претендентам, необхідно постійно працювати над собою і своїми знаннями.

Протягом останніх років диплом МВА остаточно отримав роль світового загальноприйнятого стандарту в області бізнес-освіти. Як передбачається, кожен володар диплома МВА отримав певний набір умінь і знань, практичних і теоретичних, що дає йому можливість ефективно справлятися з управлінською діяльністю. На сьогодні престиж МВА, як і раніше дуже високий, рівень освіти не падає, кваліфікація фахівців з таким дипломом дуже висока, тому ні навчальні центри, ні роботодавці зовсім не зацікавлені у внесенні будь-яких змін у формат навчання.

З іншого ж боку, через інформаційні технології, що постійно розвиваються, нові вимоги у сфері освітніх методик, яскраво виражену конкуренцію серед бізнес-шкіл, з кожним днем з'являються все більш різноманітні додаткові програми, кількість яких невпинно збільшується. Щоб залучити слухачів, навчальні заклади надають у вільному доступі лекційні матеріали провідних професорів, проводять безкоштовні вебінари. Повноцінною заміною курсу жоден з варіантів стати не може, але надати хоча б мінімальні знання та навички - цілком.

Результат конкуренції між бізнес-школами - поступове зміщення акцентів з процесу формування теоретичних знань на ефективний пошук вирішення різноманітних прикладних завдань, якісне пристосування під потреби конкретного клієнта. В зв'язку з такими змінами бізнес-освіту чекають такі зміни, як посилення ролі практичних умінь і знань, суттєве підвищення їх доступності (як у сенсі відкриття філій в нових містах і країнах, так і в сенсі вартості освіти).

Також бізнес-освіту чекає більш чітка цільова спрямованість - будуть використовуватися можливості більш тісної співпраці безпосередньо з клієнтами. Це пов'язано з тим, що, незважаючи на появу великої кількості компаній у сфері середнього і малого бізнесу, законодавцями все-таки є серйозні корпорації, що вимагають правильно і якісно навчених співробітників, які відповідають певним вимогам. Тому МВА буде більше орієнтуватися на клієнтів.

Схожі за темою публікації:
Отримати бізнес-освіту безкоштовно. Реальність чи вигадки?
5 причин отримати бізнес-освіту в Україні
MBA в Україні - чи повертаються гроші, витрачені на навчання
Програма програмі - різниця: обираємо МВА
2014-03-25  |  Автор:

Віповідальність за зміст публікації несуть їх автори, думка редакції сайту "Освітній портал" може не співпадати з думкою авторів публікації.

Увага! Ви можете обговорити матеріали цього розділу в форумі
або запропонувати власний матеріал для розміщення на сайті.

Для отримання статей поштою Ви маєте зареєструватись
та налаштувати параметри розсилки в персональному акаунті.

Всі права належать
Освітній портал™ 2003-2019рр.

Дизайн порталу: Стильная Студия