www.osvita.org.ua
Статті з питань освіти // ЮК: Чи впливає кількість балів набраних на ЗНО на...
Освiтнiй портал™
Головна
Новини освіти та науки
Події освіти та науки
Статті з питань освіти
Архів статей
Довідник ВНЗ України
Дистанційна освіта
Навчальні курси
Освіта за кордоном
Бізнес-освіта, MBA
Абітурієнту
Студенту
Болонський процес
Зовнішнє тестування (ЗНО 2014)
Середня освіта. Підручники
Законодавство
Періодичні видання
Каталог освітніх сайтів
Бібліотека
Реферати, курсові, дипломні
Профорієнтація молоді
Робота освітянам та молоді
Освітній форум
Зробити портал кращим!
Ефективна реклама
ЮК: Чи впливає кількість балів набраних на ЗНО на отримання Золотої медалі?
Юридична консультація:

Я отримала інформацію, що цього року запроваджена нова умова для отримання золотої медалі: спершу потрібно одержати певну(високу) кількість балів на ЗНО, а вже потім можна отримати медаль. Це лише законопроект? Якщо ні, то скільки тестувань потрібно написати і на яку кількість балів?

Відповідно до ст. 23 Закону України "Про загальну середню освіту" № 651-XIV від 13 травня 1999 року: "Для учнів (вихованців) встановлюються різні види морального стимулювання та матеріального заохочення, передбачені центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування державної політики у сфері освіти, іншими органами виконавчої влади та органами місцевого самоврядування, статутом загальноосвітнього навчального закладу".

Згідно із п. 2.1 Наказу Міністерства освіти і науки України № 584 від 13.12.2000 Про затвердження Положення про золоту медаль "За високі досягнення у навчанні" та срібну медаль "За досягнення у навчанні": "Золотою медаллю нагороджуються випускники навчальних закладів, які за період навчання у старшій школі досягли високих успіхів у навчанні та за результатами семестрового, річного оцінювання і державної підсумкової атестації мають досягнення у навчанні 10-12 балів з предметів навчального плану".

Отже, можна зробити висновок, що результати ЗНО ніяким чином не впливають на отримання Золотої медалі. Також ми не знайшли жодного зареєстрованого законопроекту на офіційному сайті Верховної Ради України, який би стосувався цього питання.

Відповідь підготували консультанти юридичної клініки "Pro bono" при Національному університеті "Острозька академія" (НаУОА) "– Чутка А., Назарук М.

Перевірив - Куратор юридичної клініки "Pro bono" при НаУОА - Тарас Хмарук.


Якщо Ви потребуєте правової допомоги відправте Ваше звернення на електронну скриньку op@osvita.org.ua. Відповідь на нього читайте на сторінках сайту. В разі необхідності, Ви можете поспілкуватися з юристами юридичної клініки "Pro bono" за телефоном (3654) 2-20-76, понеділок-четвер - з 16:00 до 19:00, п'ятниця - з 16:00 до 17:30.

Нотатки юрконсультанта:
Чи можна отримати золоту медаль якщо навчався за індивідуальним планом
Який нормативний акт регламентує умови отримання золотої медалі випускником школи? Чи впливає кількість пропусків на її отримання?
Що зазначається в атестаті, якщо особу було звільнено від ДПА? Чи можна отримати золоту медаль якщо у 10 класі в журналі стоїть поточна оцінка 4?
Чи можна отримати золоту медаль якщо...?
2014-03-31  |  Автор:  |  http://www.osvita.org.ua

Віповідальність за зміст публікації несуть їх автори, думка редакції сайту "Освітній портал" може не співпадати з думкою авторів публікації.

Увага! Ви можете обговорити матеріали цього розділу в форумі
або запропонувати власний матеріал для розміщення на сайті.

Для отримання статей поштою Ви маєте зареєструватись
та налаштувати параметри розсилки в персональному акаунті.

Всі права належать
Освітній портал™ 2003-2019рр.

Дизайн порталу: Стильная Студия