www.osvita.org.ua
Статті з питань освіти // Part-Time MBA: зважимо "за" і "проти"
Освiтнiй портал™
Головна
Новини освіти та науки
Події освіти та науки
Статті з питань освіти
Архів статей
Довідник ВНЗ України
Дистанційна освіта
Навчальні курси
Освіта за кордоном
Бізнес-освіта, MBA
Абітурієнту
Студенту
Болонський процес
Зовнішнє тестування (ЗНО 2014)
Середня освіта. Підручники
Законодавство
Періодичні видання
Каталог освітніх сайтів
Бібліотека
Реферати, курсові, дипломні
Профорієнтація молоді
Робота освітянам та молоді
Освітній форум
Зробити портал кращим!
Ефективна реклама
Part-Time MBA: зважимо "за" і "проти"
Аргументи на користь заочного навчання

Одна з переваг, яку підкреслюють багато абітурієнтів, полягає в тому, що заочна програма не обмежує ваші можливості. На відміну від студентів стаціонару, вам не доведеться залишати роботу на цілих два роки. Більше того, ви навіть зможете домогтися надбавки до зарплати або підвищення, не перериваючи занять.

Якщо обставини складуться вдало, вам навіть не доведеться платити за навчання. Багато фірм часто спонсорують саме студентів-заочників. Тим, кому випаде така можливість, дійсно пощастить: вони отримають безкоштовну освіту, продовжуючи заробляти під час навчання.

Втім, part-time MBA відрізняється не тільки фінансовими перевагами. Навчаючись заочно, студенти отримують знання і в аудиторії, і на робочому місці. У них є можливість перевірити теорію на практиці і скористатися особистим досвідом під час навчання.

Є ще один, досить цинічний аргумент на користь заочної програми: відбір на part-time MBA менш суворий. Не варто зневірятися, якщо вам не вдається пробитися на традиційний дворічний стаціонар: можливо, у вас є шанс навчатися заочно в досить престижній школі.

Аргументи проти заочної програми

Графік заочного навчання більш вільний, тому багато абітурієнтів вважають, що part-time MBA не дозволяє налагодити багато корисних зв'язків. Так, один студент бізнес-школи закінчує навчання через два роки, інший - через всі п'ять. Відповідно, графіки занять часто не збігаються, студенти однієї групи зустрічаються лише час від часу, чи то в аудиторії або на тих чи інших заходах.

Крім того, якщо студенти стаціонару ставлять на чільне місце навчання, на заочній програмі головне - робота, навчання відходить на другий план (або навіть на третій, якщо людині важливіше сім'я). Іншими словами, якщо ви прагнете отримати більш глибокі знання, вам варто поступати на стаціонар, де до освіти ставляться значно серйозніше.

Слід також врахувати, що в багатьох бізнес-школах кращі викладачі не опускаються до студентів-заочників. Перш ніж діяти, слід обов'язково уточнити цей момент. До того ж, компанії рідше шукають собі співробітників серед студентів part-time MBA.

Не можна однозначно відповісти, яка з програм краще. Якщо ви збираєтеся вступати, ретельно проаналізуйте всю доступну інформацію і вибирайте ту форму навчання, яка підходить особисто вам.

Переклад Широкової Наталії
статті сайту www.mbastrategy.ua


Схожі за темою публікації:
Головні переваги і недоліки програми Distance MBA
Як змусити фірму оплатити навчання - порада юриста
Програма програмі - різниця: обираємо МВА
Яку програму МВА обрати?
2014-04-04  |  Автор:

Віповідальність за зміст публікації несуть їх автори, думка редакції сайту "Освітній портал" може не співпадати з думкою авторів публікації.

Увага! Ви можете обговорити матеріали цього розділу в форумі
або запропонувати власний матеріал для розміщення на сайті.

Для отримання статей поштою Ви маєте зареєструватись
та налаштувати параметри розсилки в персональному акаунті.

Всі права належать
Освітній портал™ 2003-2019рр.

Дизайн порталу: Стильная Студия