www.osvita.org.ua
Статті з питань освіти // Найбільш поширені запитання щодо організації та...
Освiтнiй портал™
Головна
Новини освіти та науки
Події освіти та науки
Статті з питань освіти
Архів статей
Довідник ВНЗ України
Дистанційна освіта
Навчальні курси
Освіта за кордоном
Бізнес-освіта, MBA
Абітурієнту
Студенту
Болонський процес
Зовнішнє тестування (ЗНО 2014)
Середня освіта. Підручники
Законодавство
Періодичні видання
Каталог освітніх сайтів
Бібліотека
Реферати, курсові, дипломні
Профорієнтація молоді
Робота освітянам та молоді
Освітній форум
Зробити портал кращим!
Ефективна реклама
Найбільш поширені запитання щодо організації та проведення ЗНО-2014 року
Найбільш поширені запитання щодо організації та проведення зовнішнього незалежного оцінювання 2014 року:

"Як перевірити, чи надійшли мої реєстраційні документи до регіонального центру та чи вони опрацьовані?"

Для того, щоб пересвідчитися, що регіональний центр оцінювання якості освіти отримав Ваші реєстраційні документи, Ви можете скористатися спеціальним сервісом Укрпошти (перевірка здійснюється за штрих-кодом поштового відправлення).

Стан оброблення реєстраційних документів можна перевірити на сайті відповідного регіонального центру оцінювання якості освіти за номером заяви-реєстраційної картки або штрих-кодом поштового відправлення.

Номер заяви-реєстраційної картки зазначено в контрольно-інформаційному листі, який роздруковується разом із цією заявою.

"Як зайти на свою інформаційну сторінку та де пін-код для входу на неї?"

Для входу на інформаційну сторінку в розділі "Інформаційні сторінки" на нашому сайті оберіть відповідний рік, уведіть номер Сертифіката й пін-код, зазначений у ньому.

"Мені надійшов Сертифікат ЗНО, але немає документів щодо місця проходження тестувань. Як дізнатися адреси пунктів тестування, де я складатиму тести?"

Інформування абітурієнтів про місце та час проходження зовнішнього незалежного оцінювання здійснюється у формі запрошень-перепусток, що розсилаються абітурієнтам поштовими відправленнями за місцем їхнього проживання не пізніше ніж за три тижні до дати проведення першого тестування. Запрошення-перепустки також розміщуються на інформаційних сторінках абітурієнтів, створених на веб-сайті Українського центру оцінювання якості освіти.

"Сертифікати яких років дійсні для вступу до ВНЗ в 2014 році?"

У 2014 році дійсні сертифікати зовнішнього незалежного оцінювання 2008-2014 років. Термін дії сертифікатів щорічно визначається Умовами прийому до вищих навчальних закладів України.

"Якщо я здавала ЗНО в 2013 році, але мені для вступу до ВНЗ не вистачило балів з математики, чи можу я перескласти лише цей предмет?"

Ви можете скласти тестування з математики в 2014 році та використати отримані результати разом з результатами ЗНО 2013 року під час вступу до ВНЗ. Комбінувати результати ЗНО різних років необхідно у заяві, яку абітурієнти подаватимуть до приймальної комісії ВНЗ під час вступу.

"Зі скількох предметів можна пройти ЗНО та чи можна пройти ЗНО з одного (двох) предметів, з яких у мене був поганий результат у попередніх роках?"

Абітурієнт на власний розсуд обирає від одного до чотирьох предметів, результати тестування з яких він використовуватиме під час вступу до ВНЗ в 2014 році.

Схожі за темою публікації:
ЗНО 2013: Питання-Відповіді (оновлено - 19 повідомлень, ч.1)
Найбільш поширені запитання щодо організації та проведення ЗНО 2013 року (ч. 4)
Найбільш поширені запитання щодо організації та проведення ЗНО 2013 року (ч. 5)
Відповіді на найактуальніші питання, що виникають під час переведення студентів АРК на навчання до ВНЗ інших регіонів України
2014-04-14  |  Автор:

Віповідальність за зміст публікації несуть їх автори, думка редакції сайту "Освітній портал" може не співпадати з думкою авторів публікації.

Увага! Ви можете обговорити матеріали цього розділу в форумі
або запропонувати власний матеріал для розміщення на сайті.

Для отримання статей поштою Ви маєте зареєструватись
та налаштувати параметри розсилки в персональному акаунті.

Всі права належать
Освітній портал™ 2003-2019рр.

Дизайн порталу: Стильная Студия