www.osvita.org.ua
Статті з питань освіти // 4 важливих поради для написання IELTS есе
Освiтнiй портал™
Головна
Новини освіти та науки
Події освіти та науки
Статті з питань освіти
Архів статей
Довідник ВНЗ України
Дистанційна освіта
Навчальні курси
Освіта за кордоном
Бізнес-освіта, MBA
Абітурієнту
Студенту
Болонський процес
Зовнішнє тестування (ЗНО 2014)
Середня освіта. Підручники
Законодавство
Періодичні видання
Каталог освітніх сайтів
Бібліотека
Реферати, курсові, дипломні
Профорієнтація молоді
Робота освітянам та молоді
Освітній форум
Зробити портал кращим!
Ефективна реклама
4 важливих поради для написання IELTS есе
Чи відомо вам, що в більшості випадків найнижчий бал кандидати отримують за секцію IELTS Writing? Секція Writing - дійсно, завдання не з легких, але, при правильній підготовці, ви без проблем зможете отримати бажаний результат.

Щоб отримати високий результат секції Writing, ви повинні приділяти підготовці достатньо часу. Попрацюйте над своїми помилками - переконайтеся, що ви не повторюєте знову і знову все ті ж помилки. Трохи практики і ваше есе отримає гідну оцінку!

Ви повинні пам'ятати основні принципи правильної підготовки:

- потрібно коректно розподіляти час;

- не повторювати одні і ті ж помилки;

- обмірковувати ключові аргументи, щоб розкрити тему;

- дотримуватися ліміту слів;

- залишити час, щоб перевірити правопис і граматику.

Все це може здаватися нереальним для виконання, але ви впораєтеся, якщо будете працювати систематично і контролювати те, що робите. Пропонуємо вам 4 корисні ради, які допоможуть вам досягти бажаної мети.

1. Переконайтеся, що ви правильно визначили ключові слова питання. Дійсно, вкрай важливо чітко представляти, яке завдання перед вами поставлене. Уважно подивіться на питання і підкресліть ті слова або фрази, які безпосередньо вказують, що вам потрібно зробити. Визначте тип завдання - вам потрібно висловити свою думку, навести аргументи, знайти рішення проблеми або порівняти дві точки зору? Якщо ви неправильно зрозуміли, що від вас потрібно - ви втратите бали.

2. Приділіть трохи часу, щоб спланувати есе. Дуже часто ми чуємо, що у кандидатів немає часу на складання плану. Але важливість планування важко переоцінити. Навіть носіям мови настійно радять спершу спланувати структуру есе. Планування, насправді, допомагає заощадити час - у вас вже є начерки основних ідей, розписати які набагато простіше слідуючи готовому плану. До того ж, це допоможе допускати менше помилок. Планування - це не трата часу, це розумне його використання.

3. Вибирайте правильні сполучні слова. Об'єднання своїх ідей в більш складні пропозиції - це показник почуття стилю, знання граматичних конструкцій, і, звісно, обов'язковий критерій для тих, хто націлений на результат 6 і вище. Складіть свій власний список сполучних слів і виразів, навчіться правильно їх використовувати. Такі слова дуже важливі для письма в академічному стилі, як вимагається у IELTS.

4. Уникайте повторів. З підготовки до секції Reading ви можете зробити висновок, що для гарного листа необхідно використовувати багато цікавих синонімів. Постарайтеся не уникати повторів, де це можливо. Іноді, якщо ключове слово знаходиться в самому питанні, вам необхідно використовувати його більше, ніж один раз. У такому разі спробуйте використовувати різні форми цього слова, число, рід і, якщо можливо, синоніми. Таким чином, ви продемонструєте екзаменаторам свій словниковий запас і свої навички письмової англійської.

Переклад Широкової Наталії
статті сайту www.mbastrategy.ua


Схожі за темою публікації:
Приклади в завданні Coherence and Cohesion секції IELTS Writing
Тест GMAT: Поширені помилки
Десять корисних порад з підготовки до усної частини TOEFL
TOEFL і GMAT: точки дотику
2014-05-30  |  Автор:

Віповідальність за зміст публікації несуть їх автори, думка редакції сайту "Освітній портал" може не співпадати з думкою авторів публікації.

Увага! Ви можете обговорити матеріали цього розділу в форумі
або запропонувати власний матеріал для розміщення на сайті.

Для отримання статей поштою Ви маєте зареєструватись
та налаштувати параметри розсилки в персональному акаунті.

Всі права належать
Освітній портал™ 2003-2019рр.

Дизайн порталу: Стильная Студия