www.osvita.org.ua
Статті з питань освіти // ЮК: Яким чином має бути заповнена права сторінка...
Освiтнiй портал™
Головна
Новини освіти та науки
Події освіти та науки
Статті з питань освіти
Архів статей
Довідник ВНЗ України
Дистанційна освіта
Навчальні курси
Освіта за кордоном
Бізнес-освіта, MBA
Абітурієнту
Студенту
Болонський процес
Зовнішнє тестування (ЗНО 2014)
Середня освіта. Підручники
Законодавство
Періодичні видання
Каталог освітніх сайтів
Бібліотека
Реферати, курсові, дипломні
Профорієнтація молоді
Робота освітянам та молоді
Освітній форум
Зробити портал кращим!
Ефективна реклама
ЮК: Яким чином має бути заповнена права сторінка журналу навчальних занять, якщо була ущільнена навчальна програма?
Юридична консультація:

Доброго дня!
Потребую відповіді, будь ласка, якомога швидше. Працюю вчителем у загальноосвітній школі. Заповнила праву сторінку журналу із ущільненням навчального матеріалу так, як мені вказувала методист районного відділу освіти (в усній формі). Завуч школи стверджує, що так неправильно, і винесуть мені догану. Яким чином має бути заповнена права сторінка журналу навчальних занять, якщо була ущільнена програма у зв,язку із святковими днями? В яких нормативно - правових документах про це вказано і чи є зразок заповнення правої сторінки навчального журналу (якщо було ущільнення)?


Ваше питання регулюється "Інструкцією з ведення класного журналу учнів 5-11(12)-х класів загальноосвітніх навчальних закладів" затверджену Наказом МОН від 03.06.2008 №496 та Інструктивно-методичним листом МОН України від 11.09.2007 № 1/9-532 "Вимоги щодо ведення класного журналу в 1- 4-х класах загальноосвітніх навчальних закладів"

Класний журнал - це обов'язковий документ загальноосвітнього навчального закладу, в якому фіксуються результати навчальних досягнень учнів, відвідування ними занять, стан виконання навчальних програм тощо. Ведення журналу здійснюється класним керівником та вчителями. Вони несуть особисту відповідальність за своєчасність, стан та достовірність записів.

Контроль за станом введення журналу здійснюється керівником чи заступником керівника навчального закладу, не менше 4 разів протягом навчального року.

Зразок та правила заповнення "правої сторінки (і якщо відбулося ущільнення у зв'язку із святковими днями)" навчального журналу на законодавчому рівні не закріплено. Додаткові інструкції та методичні рекомендації стосовно ведення та заповнення навчального журналів можуть встановлюватися місцевими управліннями освіти і науки.

Підсумовуючи вищесказане, радимо Вам знов звернутися до місцевого відділу освіти, з проханням надати письмове пояснення (з посиланням на конкретні акти) вашого питання.

Відповідь підготували консультанти юридичної клініки "Pro bono" при Національному університеті "Острозька академія" (НаУОА) "– Боровик Б., Войчишин О., Хоменчук А.

Перевірив - Куратор юридичної клініки "Pro bono" при НаУОА - Тарас Хмарук.


Якщо Ви потребуєте правової допомоги відправте Ваше звернення на електронну скриньку op@osvita.org.ua. Відповідь на нього читайте на сторінках сайту. В разі необхідності, Ви можете поспілкуватися з юристами Юридичної клініки "Pro bono" за телефоном (3654) 2-20-76, понеділок-четвер - з 16:00 до 19:00, п'ятниця - з 16:00 до 17:30.

Нотатки юрконсультанта:
Як бути, якщо наприкінці року зник журнал випускного класу?
Чи має бути вписана до класного журналу дитина, що навчається за індивідуальним планом? Як здійснюється оплата за класне керівництво у такому разі?
За скільки порушень інструкції ведення журналу викладачеві слід оголосити догану? Які є інші міри дисциплінарного впливу?
Що робити, якщо зник класний журнал та хто несе за це відповідальність?
2014-06-23  |  Автор:  |  http://www.osvita.org.ua

Віповідальність за зміст публікації несуть їх автори, думка редакції сайту "Освітній портал" може не співпадати з думкою авторів публікації.

Увага! Ви можете обговорити матеріали цього розділу в форумі
або запропонувати власний матеріал для розміщення на сайті.

Для отримання статей поштою Ви маєте зареєструватись
та налаштувати параметри розсилки в персональному акаунті.

Всі права належать
Освітній портал™ 2003-2019рр.

Дизайн порталу: Стильная Студия