www.osvita.org.ua
Статті з питань освіти // Підготовка до ЗНО з математики
Освiтнiй портал™
Головна
Новини освіти та науки
Події освіти та науки
Статті з питань освіти
Архів статей
Довідник ВНЗ України
Дистанційна освіта
Навчальні курси
Освіта за кордоном
Бізнес-освіта, MBA
Абітурієнту
Студенту
Болонський процес
Зовнішнє тестування (ЗНО 2014)
Середня освіта. Підручники
Законодавство
Періодичні видання
Каталог освітніх сайтів
Бібліотека
Реферати, курсові, дипломні
Профорієнтація молоді
Робота освітянам та молоді
Освітній форум
Зробити портал кращим!
Ефективна реклама
Підготовка до ЗНО з математики
Зовнішнє незалежне оцінювання з математики відбудеться 12 червня 2016 року. Враховуючи той факт, що часу залишилось не так вже й багато, тож використати цей час потрібно розумно і вже розпочинати активну підготовку до тесту.

Підготовка до ЗНО з математики на EDUGET дає можливість учасникам тестування самостійно та якісно підготуватись, пройшовши та вивчивши відповідний курс, що враховує особливості проведення тесту, форму завдань, кількість та відведений час для виконання.

Окрім знань, необхідних для тестування з математики, курс надає ще й корисні навички для успішного складання тесту. Він містить 100 відеоуроків та близько 2000 тестових завдань. Після перегляду 20-хвилинного ролику, учневі пропонується пройти тест для закріплення матеріалу, а також для перевірки вже існуючих знань. Таким чином, учасник тестування може контролювати свій рівень підготовки до оцінювання знань з математики. Крім того, учень може поставити питання з теми, якщо йому щось незрозуміло, і отримати від учителя відповідь у чаті.

Для того, аби добре підготуватися до ЗНО, достатньо виділяти декілька годин на день. У кожної людини існує індивідуальний, зручний темп, якому вона слідує, коли готується до ЗНО. Комусь достатньо двох годин на день, а комусь на тиждень. Все залежить від того, наскільки продуктивно кожен використовує свій час. Також в кожного свій індивідуальний підхід та власна тактика вивчення та засвоєння матеріалу.

Кожен учасник тестування може об'єктивно оцінити свої знання і самостійно виявити, що в нього виходить добре, а де є недопрацювання, як в практичному, так і в теоретичному блоці. В такому разі, краще зосередити свою увагу на тому, що дається важче, аніж витрачати час на те, що й так добре виходить.

Аби добре запам'ятати необхідний матеріал, потрібно визначити для себе, як саме вам краще запам'ятовувати, яка пам'ять у вас краще розвинена. Комусь матеріал легше засвоюється якщо його прочитати, тож, акцентуйте увагу на зорову пам'ять: записуйте, або ж читайте більше. Дехто краще сприймає інформацію на слух, тому лекції, відеоуроки – для вас будуть найпродуктивнішими. Також, для декого позитивно впливає на вивчення заняття не самостійно, а з кимось. Мається на увазі не лише репетитор чи вчитель, а й однокласники, друзі. Адже іноді, ваш одноліток, може пояснити вам своє бачення складної теми, свій шлях розуміння її, аніж вчитель зі стажем.
2015-12-18  |  Автор:

Віповідальність за зміст публікації несуть їх автори, думка редакції сайту "Освітній портал" може не співпадати з думкою авторів публікації.

Увага! Ви можете обговорити матеріали цього розділу в форумі
або запропонувати власний матеріал для розміщення на сайті.

Для отримання статей поштою Ви маєте зареєструватись
та налаштувати параметри розсилки в персональному акаунті.

Всі права належать
Освітній портал™ 2003-2018рр.

Дизайн порталу: Стильная Студия