www.osvita.org.ua
Статті з питань освіти // Кирило Кімакович: вкладаєш в молодь — отримуєш...
Освiтнiй портал™
Головна
Новини освіти та науки
Події освіти та науки
Статті з питань освіти
Архів статей
Довідник ВНЗ України
Дистанційна освіта
Навчальні курси
Освіта за кордоном
Бізнес-освіта, MBA
Абітурієнту
Студенту
Болонський процес
Зовнішнє тестування (ЗНО 2014)
Середня освіта. Підручники
Законодавство
Періодичні видання
Каталог освітніх сайтів
Бібліотека
Реферати, курсові, дипломні
Профорієнтація молоді
Робота освітянам та молоді
Освітній форум
Зробити портал кращим!
Ефективна реклама
Кирило Кімакович: вкладаєш в молодь — отримуєш стабільне майбутнє


Для того, аби впевнено дивитися у завтрашній день, сьогодні необхідно попіклуватися про нього. Не таємниця, що найбільш перспективними є вкладення у молоді таланти. Юні спортсмени, художники, письменники ще дадуть світові про себе знати. Але це у майбутньому. А зараз вони потребують підтримки: і моральної, і фінансової, — аби не втратити ентузіазму та віри у власні сили.


Починати завжди дуже важко. Меценат Кімакович Кирило знає це з власного досвіду, бо в юності сам займався спортом. Крім того, нелегко далося започаткування бізнесу: Кирило Ігорович є власником готельно-відпочинкового комплексу «ТАОР Карпати». Тому тепер зі всіх сил старається допомогти тим, хто стоїть на початку творчого шляху.


Наприклад, нещодавно дитячий футбольний клуб «Динамік Трускавець» отримав від нього спонсорську підтримку та новий інвентар. А в 2014 році на базі відпочинкового комплексу Кирила Ігоровича був проведений футбольний турнір наймолодших груп команди «КАРПАТИ». Юні футболісти почувалися справді щасливими!


Також змогу відпочити на лоні природи та попрактикуватися в пленерному живописі регулярно отримують митці Стрийського художнього училища. Влітку 2013 молоді художники, гостюючи в «ТАОР Карпати», створили серію робіт, головною темою яких стала зміна пір року. Надихнувшись красою Карпат, молоді майстри по-новому осмислили кредо ТАОРу «Час повертатися до природи» та визнали, що для творчості все ж не буває поганої погоди. Їхні праці стали чудовою окрасою інтер’єру сімейних будиночків закладу.


«Ми, у свою чергу, відчули велику радість, що юні митці мали змогу випробувати себе у ролі справжніх, дорослих, самостійних художників! Дуже сподіваємось, що цей творчий потенціал та вогник в очах, який ми побачили у них, не згасне, адже за такими юними талантами мистецьке майбутнє України, підтримувати які наша спільна справа», — ділиться враженнями про акцію адміністрація ТАОРу.


Варто підкреслити, що такий захід був не одноразовим, і співпраця зі Стрийським художнім училищем виявилася справді довготривалою та багатообіцяльною.


Також Кирило Ігорович не забуває про рідний спортивний клуб «Еней», в якому виховувався сам. Допомагає молодим бійцям і з оснащенням, і зі спортивною формою, спонсорує поїздки спортсменів на світові чемпіонати.


Піфагор радив, прокидаючись вранці, запитувати себе: «Що я повинен зробити?». А ввечері, перш ніж заснути, варто запитати себе: «Що я зробив?». Схоже, Кирило Кімакович керується саме цим правилом у своїй соціальній роботі.


 

2017-01-16  |  Автор:

Віповідальність за зміст публікації несуть їх автори, думка редакції сайту "Освітній портал" може не співпадати з думкою авторів публікації.

Увага! Ви можете обговорити матеріали цього розділу в форумі
або запропонувати власний матеріал для розміщення на сайті.

Для отримання статей поштою Ви маєте зареєструватись
та налаштувати параметри розсилки в персональному акаунті.

Всі права належать
Освітній портал™ 2003-2018рр.

Дизайн порталу: Стильная Студия