www.osvita.org.ua
Статті з питань освіти // Валіза чи рюкзак: що обрати для подорожі?
Освiтнiй портал™
Головна
Новини освіти та науки
Події освіти та науки
Статті з питань освіти
Архів статей
Довідник ВНЗ України
Дистанційна освіта
Навчальні курси
Освіта за кордоном
Бізнес-освіта, MBA
Абітурієнту
Студенту
Болонський процес
Зовнішнє тестування (ЗНО 2014)
Середня освіта. Підручники
Законодавство
Періодичні видання
Каталог освітніх сайтів
Бібліотека
Реферати, курсові, дипломні
Профорієнтація молоді
Робота освітянам та молоді
Освітній форум
Зробити портал кращим!
Ефективна реклама
Валіза чи рюкзак: що обрати для подорожі?
Щоразу, коли ми відправляємося у подорож, перед нами постає непросте завдання – пакування речей. Кожен дає тому раду, як уміє. Хтось може розмістити все необхідне у невеличкому портфелі, комусь недостатньо і пʼяти вантажівок. Одна найрозповсюдженішими варіантами поклажі залишається валіза та рюкзак. Який варіант обрати? Що взяти доцільніше?

Будемо банальними: все залежить від цілей, кількості речей й інших обставин. Спиратися на чиюсь думку з приводу подібних речей не варто, адже особистий комфорт – запорука вдалого відпочинку. До якого б табору ви не належали – рюкзаколюби чи валізомани – свій ідеальний варіант ви зможете знайти поміж широкого асортименту товарів на сайті vitotorelli.com.ua. А аби трохи полегшити вам вибір, перерахуємо декілька «за» та «проти» для кожного варіанту.Рюкзак

Плюси.

1. Ви звільняєте свої руки. Вони не зайняті сумкою, а тому є можливість, наприклад, пофотографувати навколишню красу або банально випити каву чи перекусити на ходу.
2. Стійкість. Одна з головних функцій рюкзака – рівномірно розподілити навантаження по всій площі спини. Тому, якщо він, звісно, не набитий по вінця, рюкзак забезпечує певну рівновагу.
3. Завжди з вами. Якщо ви бажаєте присісти у транспорті, то великі сумки часто доводиться ставити поодаль від себе (адже люди, які тримаються за поручні, не оцінять подібну перепону під ногами). А от рюкзак легко поставити на коліна, не створюючи незручностей для оточуючих.
4. Для активного відпочинку. Якщо ваша дорога пролягає через ліси і гори, то переваги рюкзака очевидні.

Мінуси.

1. Незважаючи на те, що навантаження розподіляється рівномірно, занадто великі вантажі створюють помітний тиск на плечі. Це дійсно стомлює. Наприклад, в аеропорту під час затримки рейсу ви навряд чи сильно зрадієте ломоті у плечах (перельоти і без того вимотують, а тут ще один дратуючий фактор).
2. Якщо вам терміново знадобиться щось дістати з рюкзака, доведеться зупинитися та знайти зручненький закапелок або лавочку. На ходу дістатися до необхідної речі змоги не буде.
3. Рюкзаки завжди були надзвичайно приємною здобиччю для грабіжників. Цей вид сумок досить широкий для того, аби повністю нівелювати чутливість: ви можете навіть не збагнути як зловмисник розстібне одне з відділень та дістане звідти якусь річ. Тому не варто складати щось цінне у крайні відділення. Або принаймні старатися розмішати ці речі поглибше.

Валіза на колесах

Плюси

1. Легкість пересування. Враховуючи, що вся вага вантажу зосереджується на колесах, вам набагато простіше переміщуватися, адже основну «роботу» за вас робить валіза.
2. Швидка доступність вмісту. Частіше за все достатньо зробити один рух і весь вміст валізи вже перед очима (головне пам’ятати, що у якому відділенні запаковане).
3. Організація простору. Прямокутна форма досить добре підходить тим, хто любить, аби все лежало акуратно та компактно. Недарма існує безліч відео з лайфхаками по запаковці та економічному розподілу внутрішньої площі.
4. Ваші плечі вільні для додаткової торбинки. А якщо хочете ще більше спростити собі завдання – просто закиньте цю сумочку зверху на валізу та використовуйте можливості коліс на повну.

Мінуси.

1. Сходи. Просто нічний жах кожної людини (особливо дівчини), яка подорожує із валізою). Доки ви йдете по дорозі, то вага поклажі непомітна, але варто спробувати її підняти, як ти розумієш, що декілька платтячок все ж варто було лишити вдома.
2. Громадський транспорт. Пам’ятаєте незадоволені цокання та нарікання людей, що стоять поруч, чиє місце «ви займаєте свою валізою»? Люди наче і все розуміють, але скаржитись люблять понад усе.
3. Одна з рук постійно зайнята. Цей фактор значно ускладнює процес вживання кави, чаю або їжі на ходу.
4. Маневреність на деяких поверхнях. На жаль, рівнесенький асфальт чи плитка не завжди є реаліями України. Досить часто зустрічається звичайна ґрунтова дорога, а переміщувати валізу по ній може бути досить проблематично.

Як бачите, ідеалу немає. Тому завжди орієнтуйтеся на поточні умови, вид та мету подорожі та обирайте найкращий варіант саме тут та зараз!
2018-02-14  |  Автор:

Віповідальність за зміст публікації несуть їх автори, думка редакції сайту "Освітній портал" може не співпадати з думкою авторів публікації.

Увага! Ви можете обговорити матеріали цього розділу в форумі
або запропонувати власний матеріал для розміщення на сайті.

Для отримання статей поштою Ви маєте зареєструватись
та налаштувати параметри розсилки в персональному акаунті.

Всі права належать
Освітній портал™ 2003-2019рр.

Дизайн порталу: Стильная Студия