www.osvita.org.ua
Статті з питань освіти // Система спостереження Hikvision в школах України
Освiтнiй портал™
Головна
Новини освіти та науки
Події освіти та науки
Статті з питань освіти
Архів статей
Довідник ВНЗ України
Дистанційна освіта
Навчальні курси
Освіта за кордоном
Бізнес-освіта, MBA
Абітурієнту
Студенту
Болонський процес
Зовнішнє тестування (ЗНО 2014)
Середня освіта. Підручники
Законодавство
Періодичні видання
Каталог освітніх сайтів
Бібліотека
Реферати, курсові, дипломні
Профорієнтація молоді
Робота освітянам та молоді
Освітній форум
Зробити портал кращим!
Ефективна реклама
Система спостереження Hikvision в школах України

У навчальних закладах (вищих, середньо-профільні, початкових) Європи та Америки давно використовуються IP камери Hikvision для поліпшення безпеки учнів. В Україні тенденція встановлення камер у школи тільки розвивається, але вже приносить користь тисячам людей.Системи відеоспостереження Hikvision при ЗНО


Зовнішнє незалежне оцінювання визначає все подальше життя підлітка. Від результатів оцінювання залежить його можливість вступу до вищого та середньо-профільного навчального закладу. Через це багато школярів намагаються шахраювати при написанні тесту. Тому уряд України встановлює камери відеоспостереженния у всіх школах, де проводиться ЗНО. Це забезпечує максимально об'єктивні результати для всіх, хто складає іспит.


Hikvision для звичайних занять


У багатьох приватних школах України вже використовується така система відеоспостереження. Її переваги націлені відразу на три групи: учні, адміністрація та викладачі школи, батьки. Відеокамери задовольняють їхні потреби завдяки тому, що при їх створенні використовували інноваційні сучасні технології, які забезпечили високу функціональність.


Для учнів


Регістратори для відеокамер в Украине встановлюють в кабінетах охорони, що дає можливість не тільки стежити за входом в режимі реального часу, а й записувати те, що відбувається на зовнішні носії. Тому:  • Забезпечується збереження речей;  • Ніхто сторонній не може потрапити в школу непоміченим;  • При конфлікті з іншими учнями або вчителем завжди можна визначити винуватця.


Для батьків


Hikvision випускає переважно відеокамери з переглядом через інтернет. Батьки можуть встановити офіційний застосунок як на комп'ютер або ноутбук, так і на смартфон. Доступ надається індивідуально, тому ніхто сторонній не може під'єднатися до камери. Але батьки:  • Завжди знають, чи прогулює дитина;  • Можуть спостерігати за ним в режимі реального часу;  • Отримують повну візуальну інформацію про те, що відбувається у школі.


Для адміністрації та викладачів


Для педагогів і керівництва школи встановлення камер є необов'язковим, але важливим кроком до поліпшення безпеки учнів. Використовуючи спостереження зі звуком, адміністрація і педагоги:  • Своєчасно дізнаються про надзвичайні ситуації: бійка, пожежа, затоплення;  • Можуть підключити додаткові датчики: диму, води, землетрусу, розпізнавання облич;  • Підвищують імідж навчального закладу завдяки використанню високотехнологічних пристроїв.


Висновок


У сучасному світі неприпустимо використовувати застарілі напрацювання при роботі з дітьми. Неможливо довіряти безпеку учнів звичайної «тєхнічкє», яка сидить біля входу. Для учнів необхідно створити цілу охоронну систему. Для цього відмінно підійде IP відеорегістратор Hikvision з набором відеокамер. Встановлення і налаштування займе кілька годин, але все наступні роки учні будуть в повній безпеці.

2018-08-17  |  Автор:

Віповідальність за зміст публікації несуть їх автори, думка редакції сайту "Освітній портал" може не співпадати з думкою авторів публікації.

Увага! Ви можете обговорити матеріали цього розділу в форумі
або запропонувати власний матеріал для розміщення на сайті.

Для отримання статей поштою Ви маєте зареєструватись
та налаштувати параметри розсилки в персональному акаунті.

Всі права належать
Освітній портал™ 2003-2019рр.

Дизайн порталу: Стильная Студия