www.osvita.org.ua
Статті з питань освіти // Інтерактивні методи навчання процвітають: чому...
Освiтнiй портал™
Головна
Новини освіти та науки
Події освіти та науки
Статті з питань освіти
Архів статей
Довідник ВНЗ України
Дистанційна освіта
Навчальні курси
Освіта за кордоном
Бізнес-освіта, MBA
Абітурієнту
Студенту
Болонський процес
Зовнішнє тестування (ЗНО 2014)
Середня освіта. Підручники
Законодавство
Періодичні видання
Каталог освітніх сайтів
Бібліотека
Реферати, курсові, дипломні
Профорієнтація молоді
Робота освітянам та молоді
Освітній форум
Зробити портал кращим!
Ефективна реклама
Інтерактивні методи навчання процвітають: чому мультимедійний проектор має бути у кожній школі

Комп’ютерні технології у сучасних навчальних закладах використовуються досить часто. По-перше, вони необхідні для підготовки різноманітних планів, ведення віртуальних журналів, спілкування у популярних месенджерах та демонстрації наочних навчальних матеріалів. По-друге, науково-технiчний прогрес просто не може пройти повз сферу освіти безслідно.


Одним із найпопулярніших та найнеобхідніших різновидів техніки у молодшій, середній та старшій школі є мультимедійні проектори. Вони використовуються для відтворення пізнавальних мультфільмів, розвиваючих ігор, документальних та історичних фільмів, презентацій та інформативних доповідей. Дізнатится, якими бувають проектори можна Шо.


5 причин для використання проектора в школі


Насправді, мультимедійні проектори доцільно використовувати майже в будь-якій галузі людської життєдіяльності (починаючи бізнесом і закінчуючи відпочинком). Відповідно, пояснити потребу встановлення проектора від сучасного виробника у навчальних закладах дуже легко:
  • По-перше, за допомогою мультимедійних проекторів легко викликати у дітей молодшого шкільного віку зацікавленість та любов до навчального процесу. Особлива подача звичайних навчальних матеріалів точно сподобається й вчителям, й учням.
  • Зручність у використанні. Проектор – це чудова можливість продемонструвати будь-який графічний, текстовий (тезовий) чи відеоматеріал на великому екрані. Процес управління мультимедіа-проектором відрізняється простотою та доступністю – достатньо уважно прочитати інструкцію з експлуатації, щоб навчитися користуватися цим пристроєм.
  • Сприяння вдосконаленню традиційних методів викладання. Мультимедійні проектори суттєво розширюють можливості вчителя, вносячи у звичний трудовий процес певну специфіку. Окрім звичних методів пояснення матеріалу з’являються й абсолютно нові, пов’язані з можливістю демонстрації додаткових матеріалів.
  • Можливість інтерактивної роботи з учнями. Проектори дозволяють полегшити процес сприйняття складної інформації та надають вчителеві змогу взаємодіяти одразу з усіма учнями класу. Наприклад, за допомогою проектора деякі теми можуть викладатися у ігровій формі або у формі відкритого діалогу зі школярами
  • Можливість представлення результатів власної праці (для учнів). Ще один важливий «плюс» сучасних проекторів – це те, що їх наявність у школі дозволяє учням демонструвати результати роботи над домашніми та додатковими позакласними завданнями не лише вчителеві, але й однокласникам.
Від наявності мультимедійного проектора в школі може залежати навіть загальний рівень знань учнів, а також ефективність викладання більшості навчальних предметів.

2019-01-22  |  Автор:

Віповідальність за зміст публікації несуть їх автори, думка редакції сайту "Освітній портал" може не співпадати з думкою авторів публікації.

Увага! Ви можете обговорити матеріали цього розділу в форумі
або запропонувати власний матеріал для розміщення на сайті.

Для отримання статей поштою Ви маєте зареєструватись
та налаштувати параметри розсилки в персональному акаунті.

Всі права належать
Освітній портал™ 2003-2019рр.

Дизайн порталу: Стильная Студия